ŞİZOFREN

• Konuyu başlatan DeletedUser67805
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser67805

Ziyaretçi
Merhaba arkadaslar ,

Mıllete ıyılık temsalı gozukenler varya bunlar
luccifer ve tafyası asalak gıbı yasıyanlar bunlardan cekınmenıze gerek yok korkularına mılletın savlarını toplayıp sonra mılletın koylerını alan asalaklardan baska bır topluluk degıller. Ahkem kesıp gezıoyrlar ama umursamayın mılletın destegı olmadan koylerınde def yok bısey yok.. Uzun lafın kısası w 49 a dıyorduk bız cok ıkı yuzlu var dıye bunlarda yuz bıle yok.. ( bahsettıgım ekıpte..) ıclerınde saygı deger bır cok kısı var ama dedıgım ekıpten korkulacak gıbı degıl bos ınsanlar parayla userlıgı karıstıranlar , mılletın savunması ıle efelık yapan bır alay capulcular..

ŞİZOFREN

9aLoA3.jpg

DeletedUser67878

Ziyaretçi
Kemik değilsin diyorlarmış orada en az 20 tane oyuncum var gel desem arkalarına bakmadan gelecek oyuncular. He tabi onlar yüksek puanlılar onlara gücü yetmiyor :) o tür girişim yerine yalaklanıyorlar sanıyorlar ki artık benim oyuncum bunlar bu şekilde millietin emeklerini ve uğraşlarını boşa götürüyor. İllaki gel sil beni diyorlar. En az 20 :)

DeletedUser68355

Ziyaretçi
Kemik değilsin diyorlarmış orada en az 20 tane oyuncum var gel desem arkalarına bakmadan gelecek oyuncular. He tabi onlar yüksek puanlılar onlara gücü yetmiyor :) o tür girişim yerine yalaklanıyorlar sanıyorlar ki artık benim oyuncum bunlar bu şekilde millietin emeklerini ve uğraşlarını boşa götürüyor. İllaki gel sil beni diyorlar. En az 20 :)

o 20 kişiye seni sorduk kimse seni tanımıyor haberin olsun :D

DeletedUser67805

Ziyaretçi
mılletten aldılar suanda bende gelen mıslerını kesıcem beklıyorum. ama cıdden bır oyun ıcın bu kadar dusukluk yapılmaz..

DeletedUser63514

Ziyaretçi
Gülüyorum bu mesajlara :)
Dedik sizlere :)
tek tek başınıza gelicekleride söyledik :)
Ama siz yaşı bilmem kaçlara gelmiş ama karakteri oturmamış insalara abi abi abi deyip durdunuz...

senin başına gelinceye kadar oturdun izledin :)
sarı kızı hiç vermicektiniz...

Ama sana bir arkadaş nasihati...
hangi klan olursa olsun bir klan oyuna biz şukadar pre aldık şu kadar pre harcacıcaz diye sağda solda reklam yapıyorsa onlardan uzak durucan neden uzak durucan biliyormusun...o insanlar normal oyunculukları ile hiç bir yere gelememişlerdir...her dünyada tokatları yemişlerdir :) şimdi hırs yapmışlar demektir...
hırs yapandan uzak durucan...

DeletedUser68355

Ziyaretçi
Gülüyorum bu mesajlara :)
Dedik sizlere :)
tek tek başınıza gelicekleride söyledik :)
Ama siz yaşı bilmem kaçlara gelmiş ama karakteri oturmamış insalara abi abi abi deyip durdunuz...

senin başına gelinceye kadar oturdun izledin :)
sarı kızı hiç vermicektiniz...

Ama sana bir arkadaş nasihati...
hangi klan olursa olsun bir klan oyuna biz şukadar pre aldık şu kadar pre harcacıcaz diye sağda solda reklam yapıyorsa onlardan uzak durucan neden uzak durucan biliyormusun...o insanlar normal oyunculukları ile hiç bir yere gelememişlerdir...her dünyada tokatları yemişlerdir :) şimdi hırs yapmışlar demektir...
hırs yapandan uzak durucan...

seninde çok hırslı yazıların oluyor senden de uzak durmak lazım :D

DeletedUser67878

Ziyaretçi
o 20 kişiye seni sorduk kimse seni tanımıyor haberin olsun :D

Hoşt :) İstersen çekeyim oradan cine geçiş yaptırayım ister misin koç nede olsa yemeyi seversin e bende yedirmeyi sevdiğime göre yapayım mı o hareketi oyuncular rahat etsin diye ellemiyordum kırayım mı sizin kemiklerinizi:)

DeletedUser68355

Ziyaretçi
Hoşt :) İstersen çekeyim oradan cine geçiş yaptırayım ister misin koç nede olsa yemeyi seversin e bende yedirmeyi sevdiğime göre yapayım mı o hareketi oyuncular rahat etsin diye ellemiyordum kırayım mı sizin kemiklerinizi:)

Çok iyi olur yapabiliryorsan yap seni kim takıyor , 20 kişi cine geçiricem diyor ya şizofren galiba :D

DeletedUser67878

Ziyaretçi
Kardeş ne etkili adamsınız. Dedin madem gücün yetiyor kır hele kemiklerini bizde görelim.

Senin demenle mi kıracağım veya zarar vereceğim her şeyin bir zamanı var. Ayrıca mantıken oyuncuları neden uğraştırayım ki he zorlarsanız gerekirse hesapları ben alır uğraşırım orası ayrı konu. Ben oyuncu resim koymuş ona yorum yaptım bu atlayan embesile ne oluyor :)
Ne mal insanlarla boşa muhattap oluyorum. Birde arkasından giden koyun sürüsü var onlar kendilerini biliyordur..
Daha da yazmayacağım.

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Senin demenle mi kıracağım veya zarar vereceğim her şeyin bir zamanı var. Ayrıca mantıken oyuncuları neden uğraştırayım ki he zorlarsanız gerekirse hesapları ben alır uğraşırım orası ayrı konu. Ben oyuncu resim koymuş ona yorum yaptım bu atlayan embesile ne oluyor :)
Ne mal insanlarla boşa muhattap oluyorum. Birde arkasından giden koyun sürüsü var onlar kendilerini biliyordur..
Daha da yazmayacağım.
Ben şizofren cin falan bilmem. Bir şey yazıyorsan yapacaksın. Yok yapmayacaksan yazmayacaksın. Boşa show yapmanın anlamı yok. Benimde mesela var şizofrende 100 oyuncum belki yazıyor muyum? Gerçekten öyle etkisi olan adam sessiz durur zaten kendini açık etmez. Hiçbir yerde etkisi tepkisi olmayan benim gibi insanlar konuşur ki sanırım sende bendensin kusura bakma.

DeletedUser68355

Ziyaretçi
Ben şizofren cin falan bilmem. Bir şey yazıyorsan yapacaksın. Yok yapmayacaksan yazmayacaksın. Boşa show yapmanın anlamı yok. Benimde mesela var şizofrende 100 oyuncum belki yazıyor muyum? Gerçekten öyle etkisi olan adam sessiz durur zaten kendini açık etmez. Hiçbir yerde etkisi tepkisi olmayan benim gibi insanlar konuşur ki sanırım sende bendensin kusura bakma.

Kendine haksızlık etme bunu takan kimse yok senin 3 5 arkadaşın vardır :D

DeletedUser63583

Ziyaretçi
Bir "Şizofren" klasigi.
Atıp toplayacak adam arıyorlar. Sıradaki de sen olmuşsun. Geçmiş olsun .

DeletedUser66263

Ziyaretçi
Arkadaş keşke klan içi foruma yazdıktan sonra klandan çıkmayıp cevapları okusaydı. Üzülüyorum ben böylelerine :)
Sevgili cincilerde her fırsatta aynı cevaplar.

Hayır benim anlamadığım bana bir klan gösterin ki, içindeki pasifleri toplamayan?
Arkadaş için öyle bir durum dahi söz konusu değilken kendisi klandan çıktı. Sonucuda elveda w50 olacak.