ŞİZOFREN

• Konuyu başlatan DeletedUser64609
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser56577

Ziyaretçi
Şizofren ekibi kaliteli bir ekip reelden ve oyundan tanıdığım bir çok arkadaşım var.

Ama dikkatimi çeken konu şizofren adıyla dünya sonuna kadar gidilmiyor.

W18 w24 ve w26 da hesap sildiler yanlış hatırlamıyorsam w31 ve şuan w36 yi bitirdiler ama birleşme ile umarım bu w şizofren ekibi dünya sonunda şizofren adıyla görebiliriz :)

Ne tartışma için ne polemik çıkarmak için yazmadım yanlış anlaşılmasın.

Tekrar başarılar abiler,arkadaşlar.

DeletedUser66008

Ziyaretçi
bölgeniz neresi acaba? başarılar.

Bölgemiz belli değil, en sevmediğimiz klana göre yön belirleyeceğiz, yine de belli olmaz belki nerde doğarsak orda devam ederiz...

Şizofren ekibi kaliteli bir ekip reelden ve oyundan tanıdığım bir çok arkadaşım var.

Ama dikkatimi çeken konu şizofren adıyla dünya sonuna kadar gidilmiyor.

W18 w24 ve w26 da hesap sildiler yanlış hatırlamıyorsam w31 ve şuan w36 yi bitirdiler ama birleşme ile umarım bu w şizofren ekibi dünya sonunda şizofren adıyla görebiliriz :)

Ne tartışma için ne polemik çıkarmak için yazmadım yanlış anlaşılmasın.

Tekrar başarılar abiler,arkadaşlar.

% 85, 40 kişinin kapadıgı dunyada kım tek basına dunyayı kapatabılır? ya da kımler kendı basına kapattı bu klanın tarıhcesını ıyı bılıyorsun tşkler takıbın ıcın ben bıle bu kadarını hatırlamıyorum, klanın adı w18 de turkuaz klanı dagıldıktan sonra hepsı bıze kalınca yenı bır heyecan katsın dıye schopen kuzenım rahmı tarafından konulmuştu o donemden berı bızı sevenlerle ve yenı katılan arkadaslarla devam edıyoruz , klanın kemiğini kapak ayyıldız ve castle klanını oyuncuları oluşturmustur...

polemik yapmıyorum kısaca bilgilendirme yapayım ıstedım :)

DeletedUser56577

Ziyaretçi
Bölgemiz belli değil, en sevmediğimiz klana göre yön belirleyeceğiz, yine de belli olmaz belki nerde doğarsak orda devam ederiz...

Biliyorum Tamer hocam :)

Orası da doğru tek kapatmaya kalksanız baya süre geçer :)

Sadece yazayım dedim Talat abim yok mu Thales :)

% 85, 40 kişinin kapadıgı dunyada kım tek basına dunyayı kapatabılır? ya da kımler kendı basına kapattı bu klanın tarıhcesını ıyı bılıyorsun tşkler takıbın ıcın ben bıle bu kadarını hatırlamıyorum, klanın adı w18 de turkuaz klanı dagıldıktan sonra hepsı bıze kalınca yenı bır heyecan katsın dıye schopen kuzenım rahmı tarafından konulmuştu o donemden berı bızı sevenlerle ve yenı katılan arkadaslarla devam edıyoruz , klanın kemiğini kapak ayyıldız ve castle klanını oyuncuları oluşturmustur...

polemik yapmıyorum kısaca bilgilendirme yapayım ıstedım :)

DeletedUser66008

Ziyaretçi
talat abın tabıkı var kocareis olmadan olmaz :) ekıbın neredeyse hepsı var

DeletedUser59592

Ziyaretçi
Ben muhabbetine geldim :) oynayabileceğimi sanmıyom direk savaş açacağımız klan olsada oyundan erken gitsek :D

DeletedUser58807

Ziyaretçi
Aramizda istenmeyen bazi seyler yasansada tamer abinin diplomasi,rahmi abinin oyun zekasi ve ahmetin emeğiyle kapatamayacak herhangi bir dünyaları yok tabiki diğer ekip arkadaslariyla birlikte,
Basarilar favorisiniz ...