Şövalye'nin Savaş Tahtası Etkinliği Hakkındaki Görüşleriniz

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Sıkıcı ve saçma geldi
Yani sevemedim
Önceki etkinlik çok daha güzeldi
Dur daha ne kadar oldu :)
Nesini sevmedin mesela tam olarak? Açıklarsan geliştiricilerimize geri bildirebiliriz.
Saçma ve sıkıcı ama NEDEN?
Ne olsa daha İYİ OLURDU?

ByRevolution*

Baltacı
Dur daha ne kadar oldu :)
Nesini sevmedin mesela tam olarak? Açıklarsan geliştiricilerimize geri bildirebiliriz.
Saçma ve sıkıcı ama NEDEN?
Ne olsa daha İYİ OLURDU?
Vallahi ekibe soruyorum. Kimse sevmiş gibi durmuyor. Biraz uğraştırıcı belki ondandır.
Önceki etkinlik daha sadeydi

levia

Mızrakçı
zeka gerektiriyor sanırım anlamadım oynadığım her maçı kaybettim. at yarışı, iddia vs daha kültürümüze hitap eden oyunlar gelsin lütfen.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
zeka gerektiriyor sanırım anlamadım oynadığım her maçı kaybettim. at yarışı, iddia vs daha kültürümüze hitap eden oyunlar gelsin lütfen.
Evet, diğer etkinliklerden farklı olarak biraz daha matematik tabanlı bir oyun. Bu yüzden çözene kadar, normalde kullandığımız etkinliklerden daha zor gelebilir. Geri bildirim için teşekkür ederim.

miiRza

Baltacı
Screenshot_1.png

Sol altta 6 sayısı yeşil oldu neden öyle oldu çözemedim.

Birde her köşedeki sayıların toplamımı önemli yoksa tek köşenin sayısının büyük olması mı anlamadım o kısmı.

BirDost*

Ağır Atlı
Biraz kafa yoracak şekilde bir etkinlik olması güzel olmuş. Ben açıkçası hem eğlenceli, hem de daha sakin bir etkinlik olarak gördüm.

Bir önceki etkinlik diğer arkadaşların dediği gibi iddia tarzıydı ve genelde kasa kazanıyordu :D Ancak bu seferkinde biraz daha güzel diyebilirim.

Envanter listesi biraz sönük kalmış.

%30 Depo envanteri aradı bi gözlerim.

Kalıcı saldırı ve savunma bonusları veren envanter güzel.
Köy sayısı kadar altın veren envanterde güzel.

Etkinliğin oynanışı benim için okey. Ancak Envanter listesi biraz daha dolu hazırlanabilirmiş.

Teşekkürler.

BirDost*

Ağır Atlı
46434 adlı eklentiyi görüntüle

Sol altta 6 sayısı yeşil oldu neden öyle oldu çözemedim.

Birde her köşedeki sayıların toplamımı önemli yoksa tek köşenin sayısının büyük olması mı anlamadım o kısmı.

Mızrak Atın antisi. Bu şekilde denk gelecek şekilde tahtaya yerleştirdiğinizde, sizin kartınızın rakip karta denk gelen kısmı iki katına boostlanıyor. Eğer bu artış ile rakip kartın puanını geçerseniz, o kartı maviye boyayabiliyorsunuz.

miiRza

Baltacı
Mızrak Atın antisi. Bu şekilde denk gelecek şekilde tahtaya yerleştirdiğinizde, sizin kartınızın rakip karta denk gelen kısmı iki katına boostlanıyor. Eğer bu artış ile rakip kartın puanını geçerseniz, o kartı maviye boyayabiliyorsunuz.

İlk gün öğrenme günü oldu :D

morpark

Milis
etkinliği fena bulmadım da premium puan ile bilet alma işi pek hoşuma gitmedi. yani açıkcası bu oyun için hammadde feragatında bulunmak çok mantıklı değil gibi... her gün, her oyuncuya aynı sayıda bilet tanımlansa daha adil olabilirdi. bir de etkinlik dükkanında kayda değer özellikler almak için de bayağı bir jetona sahip olmanız gerekiyor. malum, bu da daha fazla premium puan demek...

BirDost*

Ağır Atlı
etkinliği fena bulmadım da premium puan ile bilet alma işi pek hoşuma gitmedi. yani açıkcası bu oyun için hammadde feragatında bulunmak çok mantıklı değil gibi... her gün, her oyuncuya aynı sayıda bilet tanımlansa daha adil olabilirdi. bir de etkinlik dükkanında kayda değer özellikler almak için de bayağı bir jetona sahip olmanız gerekiyor. malum, bu da daha fazla premium puan demek...

Firmanın amacı da birşeyler satmak ve kazancını arttırmak. Bu nedenden ötürü biletler pp karşılığında alınabiliyor, tabi daha fazla jeton sahibi olmak istiyorsanız yapıyorsunuz bunu.

Yoksa saat başı bir tane bilet ekleniyor ve 24 saat sonunda tekrardan sıfırlanıp 10 tane bilet size tanımlanıyor.

Dr. Stone

Favori Forumcu
etkinlik hakkında yorum yapmaya gerek yok
yeni bir etkinlik ilk günden herşeyi anlamak zor
ama etkinlik şans bağı az olması ileride çok büyük sıkıntı çıkaracak benden demesi

Son düzenleme bir moderatör tarafından: