İSYAN VS UDW

UNCHARTED

Okçu

Sen yaşıyor musun ya ahahahha

2 tarafada başarılar dilerim gönlüm isyandan yana ne kadar çöp olsalar bile dayanırlar inşallah :D

Udwnin bu savaştaki en büyük +sı ZENCİ61dir

Benim şahsi düşüncem bu savaşın dengesini o arttırıyor eğer ki Zenci61 bırakırsa isyan bu savaşta açık ara öne geçer

UDW 2 dünya birden oynuyor bu kolay bir şey değil hele birde o klasik hızlı bir klasik ağırlığı oraya vermesi gerekiyor klasik olmasaydı bu savaşta udw küçük rakiplerine acımazdı diye düşünüyorum :D

Dört gözle takip ettiğim bir dünya olucak

NEFRETDOLU vs ZENCİ 61

Bakalım kim daha inatçı :D

Bu savaşın sonunda bir barış çıkar umarım...

Baltalarınız keskin olsun beyler :)

Ephersus

Çaylak
Aslında 2 aydır olan soğuk savaş sonunda resmiyete geçti. Karşı tarafa başarılar dilerim, kuru kalabalık olmayan sağlam bir ekiple savaşmak güzel olacak.

Sen yaşıyor musun ya ahahahha

2 tarafada başarılar dilerim gönlüm isyandan yana ne kadar çöp olsalar bile dayanırlar inşallah :D

Udwnin bu savaştaki en büyük +sı ZENCİ61dir

Benim şahsi düşüncem bu savaşın dengesini o arttırıyor eğer ki Zenci61 bırakırsa isyan bu savaşta açık ara öne geçer

UDW 2 dünya birden oynuyor bu kolay bir şey değil hele birde o klasik hızlı bir klasik ağırlığı oraya vermesi gerekiyor klasik olmasaydı bu savaşta udw küçük rakiplerine acımazdı diye düşünüyorum :D

Dört gözle takip ettiğim bir dünya olucak

NEFRETDOLU vs ZENCİ 61

Bakalım kim daha inatçı :D

Bu savaşın sonunda bir barış çıkar umarım...

Baltalarınız keskin olsun beyler :)

iskoyu transfer eden kazanır. Her ne kadar gönlüm memodan yana da olsa Nefretdolu ile zenci61 vs atarsa zenci içinden geçer xD