İsyan Klanı Yöneticisinin Köy alma şekli

• Konuyu başlatan DeletedUser23359
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser31365

Ziyaretçi
3mis koy alacakmi :) belliki almamis onlarin acisindan bakinca sana guvenmediklerinden yaptiklarini dusunuyorum yani senin kasti olarak 1mizrakla gonderdini

UNCHARTED

Dük
Güvenle alakası yok hocam ya şimdi arkadaş ne kadar bana saydırsa bile casus damgası vuramam

He oyunculuğuna güvenmiyorlar diyorsan ayrı Tanımıyorum etmiyorum bilemem oyunculuğunu zaten kendimden başkasınada kolay kolay güvenmem arkadaşlar bilir mis atarken nasıl pinpirikli olduğumu önüne arkasına benle beraber Ordu atıcak kişiye 1 saat kaldı 40 dakika kaldı 20 dakika kaldı diye uyarırım son dakikalar uyumuş mu diye kontrol amaçlı ararım gece falan hatta Sait geçen cevap vermedi mesajlara açmadı telefonu SMSten yazıyorum WhatsApptan yazıyorum oyundan yazıyorum yazıyorum dediğim sövüyorum orduyu attıktan sonra geldi nasıl paniksin diye makara yaptılar hatta :D

Kimseye güvenmiyorum kolay kolay yani o konuda :D

DeletedUser66676

Ziyaretçi
Klan içi veya klanlar arası yapılan saldırılarda (müttefik saldırısı, anlaşmalı köy alımı, klan arkadaşına saldırma) ceza işlemi uygulanmamaktadır. Bu tamamen klanı etik anlayışı ile ilgili bir durumdur. Temel sistemi savaş ve strateji olan tüm oyunlarda bu tarz aksiyonlar serbesttir.

Oyuncuları premium puan, hammadde gibi vb. şekilde tehdit etmediğiniz sürece bu tarz köy alımlarına müdahale etmiyoruz.
Klan ve kişisel çıkarlarınız doğrultusunda bu şekilde strateji yapmanız serbesttir.

Bu Bir stratejidir. Bana göre yanlış
ama bu olay ne beni ilgilendirir ne de başkasını
klanı ve o kişiyi ilgilendirir.

DeletedUser67193

Ziyaretçi
Sakın kader deme kaderin üstünde bir kader vardır
Ne yapsalar boş
Göklerden gelen bir karar vardır
Ey Mehmet abi sana demiştim orası boş klan şimdi hiç öyle oldu böyle oldu söylenme senin hatan zamanında hepsini silecektik :)

@phatich

NEFRETDOLU

Casus
Ben oynamiyom ki

Hemde ezile ezile bitecekler Respawn baba nolur bizi klana alin diyecekler..

Arkadaşlar oynayanları ağlatıyorsunuz anlıyorumda oynamayanlara nerde şey yaptınız dertlerı bız olmuşuz ;) sende ağla hepınız gelın ağlayın sonra oyuna girer bakar bakar izlersiniz hadi toplanın ağlamaya devam modlar şu başlıkları kapatsada ağlamasanız diyecem de açıyorsunuz yıne başlık önünü kesemiyor adamlar ne yapsın evet hiç kimse sen devam et bizimkiler gelir kemik verir sana hakkın olanı alırsın boş dondurmezler ;)

DeletedUser48943

Ziyaretçi
tüm dünyanın derdi İSYAN olmuş ağzınıza almanızı istemiyoruz artık susun ajsfakga:D

DeletedUser23359

Ziyaretçi
La sende ne karekter ne de nitelik var onu gectim oyunculuk da yok. Neyine guvenerek isyanla dalga geciyorsun. :)

Dalga geçmemiş
Gayette güzel bi dilde “kumda oynarken sahilinizden ayrılmayın “ demeye getirmiş
Güzel de söylemiş :cool: