İSYAN klanı kendi adamların köyu topluyor.

gabriel47

Mızrakçı
en azında bi uyarı cekile bilirdi bende ona gore davranırdım bu bildigin arkadan bıcaklama once köyumdeki askerleri destege atırdınız sonra topladınız sizce bu adamlıkmı..?????
Hocam ilk olarak hangi klandaysan köyün o klana aittir zaten, seni pasif görüp köyünü almaları gayet normal ki buna sevinmelisin klanda iş yapabilicek birilerine geçmiş en azından köyün. Bir diğer konuda bırakın şu ‘söyleseydiler köyü boşaltırdım’ ayaklarını, o kadar güven vermemişsin ki adamlar askerini çıkartıp almış köyünü dicem de, bastığın askerde asker değilmiş :S mis arasına atsan misi bile kesmezmiş :S konuyu buraya taşınman bile köyü boşaltmıcağının bi göstergesi aslında o yüzden bu söyleseydiler bırakırdomları geç bence :) git yeni dünyaya hazırlık yap köyünüde klanından bi oyuncu aldı diye sevinmelisin bence, ne kadar dostluk kurduysan artık :)

Lv BraznaKK

Kılıç Ustası
Yıl olmuş 2021 hala klanlarda pasif toplama draması dönüyor, geri kalan hala 10k puanda kalmis oyuncuları klanında tutanlar varmı gerçekten ?

MerCem

Mızrakçı
pasif oyuncu ne demek? kaç asker pasif oluyor? kaç köy olunca aktif oluyoruz? birbirinizi kandırmayın beyler. bütün klanlar yapıyor bu çakallığı. bu arkadaş isyandakini ortaya çıkarmış sadece. adam akıllı kural koyun şu zamana kadar köy başına X askeri olmayan atılacak toplanacak diye. ben klan yöneticisiyim istediğimi atar istediğimi toplarım bana kural sökmez diyenleri gölge'de gördüm. isyan'da birisi bunu ifşa etti diye sadece isyan'a yüklenmeyin.

Gölge'de gördüm derken? Anlamadım Gölge'de mi yapıyor demek istedin. Yoksa ben de yöneticiyim ben de yapıyorum mu dedin. Yoksa Gölge'de göreyim, hadi yiyoranız gölge'ye gelin mi demek istedin. Yoksa Gölge'de böyle şeyleri görmedim mi demek istedin hocam. Kusura bakma anlayamadım

MerCem

Mızrakçı
Gölge'de gördüm derken? Anlamadım Gölge'de mi yapıyor demek istedin. Yoksa ben de yöneticiyim ben de yapıyorum mu dedin. Yoksa Gölge'de göreyim, hadi yiyoranız gölge'ye gelin mi demek istedin. Yoksa Gölge'de böyle şeyleri görmedim mi demek istedin hocam. Kusura bakma anlayamadım

nasıl anlamak istersen dostum

Rakibiz gölge klanlarını yüceltmek adına bir dipnot geçeyim ~gölge klanlarının klanımızdan aldıgı köylerin önemli bir kısmı aktif oyuncularımızdandı~ pasiflere yaklaştıkları için böyle bir planlama yapılmak zorunda kalındı :) savaşan bütün dost düşman oyunculara iyi oyunlar diliyorum

wait.for.it

Yasaklı
pasif oyuncu ne demek? kaç asker pasif oluyor? kaç köy olunca aktif oluyoruz? birbirinizi kandırmayın beyler. bütün klanlar yapıyor bu çakallığı. bu arkadaş isyandakini ortaya çıkarmış sadece. adam akıllı kural koyun şu zamana kadar köy başına X askeri olmayan atılacak toplanacak diye. ben klan yöneticisiyim istediğimi atar istediğimi toplarım bana kural sökmez diyenleri gölge'de gördüm. isyan'da birisi bunu ifşa etti diye sadece isyan'a yüklenmeyin.

Burada bilip bilmeden çakallık yaptı demen hoş değil yalnız kışlası 5 olan adam gördüm sence pasif değil mi? Asker basmayıp sadece bina basmak toplanması için yeterli bir sebep ayrıca yeterli sirkü çekildi ve birçok defa uyarıldılar. Böyle durumlar da her klan bu tarz oyuncularını toplanmalı o yüzden burada polemik açmasına gerek yoktu bunu tahmin etmesi gerekirdi bu kadar sirkü çekildi artık asker mi basmalıyım acaba diye düşünmesi lazım.

wait.for.it

Yasaklı
Burada bilip bilmeden çakallık yaptı demen hoş değil yalnız kışlası 5 olan adam gördüm sence pasif değil mi? Asker basmayıp sadece bina basmak toplanması için yeterli bir sebep ayrıca yeterli sirkü çekildi ve birçok defa uyarıldılar. Böyle durumlar da her klan bu tarz oyuncularını toplanmalı o yüzden burada polemik açmasına gerek yoktu bunu tahmin etmesi gerekirdi bu kadar sirkü çekildi artık asker mi basmalıyım acaba diye düşünmesi lazım. Ortada bir çakallık yok defalarca uyarı yapıldı uymayanlar toplanıyor olay bundan ibaret puan bir kriter değil istiyosa 10k olsun asker bastığı sürece sıkıntı yok bana göre

MerCem

Mızrakçı
klandan atılıp atılmamasına bişey demiyorum zaten. doğru düzgün adını koymadan oyuncu atılmasına diyorum. kaç asker, kaç kademe, kaç puan pasif sayılıyor var mı elinde bir kriter? adam savunmam başka köye attırıldı köyüm öyle alındı diyor. bunun adı çakallık değilse nedir bilmiyorum. ben klan yöneticisi falan değilim ama olsam bile kimseye desteğini başka yere at diyip sonra da köyünü alacağımı sanmıyorum. bana kalsa bi tarihe kadar kriterleri sağlamayanlar atılacak derim. kimseye de haksızlık olmamış olur.

ayrıca bunu isyan özelinde demediğimi de yazmışım zaten yukarda. Neden bu kadar gocundun onu da anlamadım. biri de ne demek istediğimi sormuştu bence gayet açık yazdım ama anlaşılmamış herhalde.

Deathroll.

Baltacı
Memo illa gelip anarsiklikmi yapalim kardesim pasifler insan degilmi oyundan zevk almasinlarmi boyle ayrimcilikmi olur pasifler toplansin darbe yapacaz varmi gelen

wait.for.it

Yasaklı
klandan atılıp atılmamasına bişey demiyorum zaten. doğru düzgün adını koymadan oyuncu atılmasına diyorum. kaç asker, kaç kademe, kaç puan pasif sayılıyor var mı elinde bir kriter? adam savunmam başka köye attırıldı köyüm öyle alındı diyor. bunun adı çakallık değilse nedir bilmiyorum. ben klan yöneticisi falan değilim ama olsam bile kimseye desteğini başka yere at diyip sonra da köyünü alacağımı sanmıyorum. bana kalsa bi tarihe kadar kriterleri sağlamayanlar atılacak derim. kimseye de haksızlık olmamış olur.

ayrıca bunu isyan özelinde demediğimi de yazmışım zaten yukarda. Neden bu kadar gocundun onu da anlamadım. biri de ne demek istediğimi sormuştu bence gayet açık yazdım ama anlaşılmamış herhalde.

Benim de sana dediğim bir kriter var zaten defalarca duyuru atıldı klanda bu arkadaş hala pasif kaldıysa onun suçu elinde ne kadar destek vardı nere atıldı bilmiyorum ama adam akıllı askeri olsa toplanmaz 600 er kılıç mızrağı varmış sanırım dünya açılalı 2 ay oldu :D o askerleri desteğe atmasa da keserdik yani sorun yok ama başka köye destek attırıp köyü alma olayını yapan hata etmiş normal vurarak da alabilirdi.