İsim Belli Değil

KOCA YÖRÜK

Mızrakçı
Tüm 62'inci dünyaya başlayan ekiplere başarılar dileriz...

61'inci dünya beklediğimizden erken harita kontrol altına alınarak pakt klanları istediği dorıltusunda hedefe ulaşılmıştır. Bu nedenle artık orada pek fazla işimiz kaldığını düşünmediğimizden, zaten 62 ye girme isteğimiz olduğu için 61'inci dünya geniş bir pakt ile dünyayaya başlanılmıştır. 62 inci dünyaya 61'inci dünyadan kurduğumuz dost klanlar, geçmişten gelen dostluklar ve Aztek Rest ekibi tüm oyuncuları ile katılacaktır.

Yön olarak birşey söylemeyecem lakin aklım güney doğuda hep oradan başlardık dünyaya, 2 klana direk düşman olarak başlayacağımız için onlar haritada nerede başlar ise direk orada dünyaya başlayacağız muhtemel attığı yayda bende yay attıracağım. sadece bunu belirtmek yeterli olacaktır onlar kendilerini biliyorlar. müttefik rakip olarak giren tüm ekiplere başarılar dilerim.

Diplomasi için kimse ile görüşmek istemiyoruz. dost klanlar var onlar zaten kendilerini biliyor, diplomasiye kapalı başladığımız için haritamızda kimler varsa direk rakip olarak eklenilecektir.

YELOKÖY

Kara-Sultan

Kılıç Ustası
Haberi geldi güzel ekip toplamışsınız, kadroda baya kalabalık ama dünya da kalabalık o 500 adamı nereye yerleştireceksiniz merak ettim doğrusu, başarılar dilerim önünüze alacağız klanlara :)

KOCA YÖRÜK

Mızrakçı
Haberi geldi güzel ekip toplamışsınız, kadroda baya kalabalık ama dünya da kalabalık o 500 adamı nereye yerleştireceksiniz merak ettim doğrusu, başarılar dilerim önünüze alacağız klanlara :)

500 ü nereden duydun bu adamların ağzında bakla ıslanmıyor biraz abartı olmuş ama 5 klan geliyorum. sadece diğer oyuncuları saymıyorum onlar def basacaklar bizim için

*Pavel Nedved*

Baltacı
aaa en azından aız ucuyla yaz başarılar diye temennin içinde kalsaydı :) güney doğu gnlmden gecen yer dedim orası demedim ama ben yidene sizin klanınıza başarılar diliyorum. rakip olsakta dost çerçevesinde şavaş verilir bundan şüpheniz olmasın
Sohbet dostluk ayrı ama güneydoğu söz konusu olunca bi titreme geliyor