İmmortal of SIDIKA !

• Konuyu başlatan Deleted User - 5200023
  • Başlangıç tarihi

Luxor*

Baltacı
@Dilek Cigarası insanlar bir açıklama bekliyor gel buraya :D

İsada şimdi bu açık teklifimize yok diyeceğini zannetmiyorum, nede olsa savaşmayı isteyen eğlenmeyi istiyen en azından yazdıklarından bunu çıkarıyoruz. Avans vs Sıdıka, 5 klan falan heralda şuan illa 50 tane çok sağlam bi kadro çıkarır isa, kendi kadorsundaki isimlere haksızlık etmez, isimlerde bildiğimiz iyi oyuncuları olan yarısı muhabbetimiz olan sevdiğimiz insanlar :)

Dediğim gibi açık ve netiz savaşın sonundada kazananı tebrik eder çıkılır. Daha ne diyem ben :(

Rakro.31

Okçu
Birbirinizi kırmayın oyuncu sayısı azaldı oyun artık eskisi gibi degil. Bugün müt, yarın rakip ama hep aynı isimler. Tartışmak diri tutar saygı önemli. Bugün sen aşiretsin yarın o başka gün diğeri. Hiç gerek yok oyunu yaşatmak isteyen oynamak isteyen ve klanlar da kanaat lideri olan arkadaşlar kardeşler abiler daha dikkatli olmalı nitekim ön teker nereye giderse arka teker oraya gidiyor.

Katılıyorum abi daha 1 ay önce yan yana oynadı herkes daha sakin kalmak lazım yarın yine beraber oynarız.

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
İsada şimdi bu açık teklifimize yok diyeceğini zannetmiyorum, nede olsa savaşmayı isteyen eğlenmeyi istiyen en azından yazdıklarından bunu çıkarıyoruz. Avans vs Sıdıka, 5 klan falan heralda şuan illa 50 tane çok sağlam bi kadro çıkarır isa, kendi kadorsundaki isimlere haksızlık etmez, isimlerde bildiğimiz iyi oyuncuları olan yarısı muhabbetimiz olan sevdiğimiz insanlar :)

Dediğim gibi açık ve netiz savaşın sonundada kazananı tebrik eder çıkılır. Daha ne diyem ben :(

kardeşim şimdi bana bunu 3 gün önce söylesen ayarlardık ve hatta 25/25 şeklinde 25 kişi sizden 25 kişi bizden beraber 2 klan kurardık ortaklaşa. Karışırdı haritamız. Ondan sonra savaşırdık. Ama şimdi söylediğin şeyi yapmak sıkıntı. Haktan bir sürü adam getirdi klana,adamlara siz şimdi durun biz böyle bir şey yapacağız demek ayıp olmaz mı ? Yada sen kendini onların yerine koy,kendini fasulyeden hissetmez misin ? Yoksa senin bu bire bir oyun muhabbetini vallahi ben çok isterim severim de bilen bilir. Ama şu durumda gerçekten imkansız. Ha diğer bi world açılır sen 100 kişi getir söz ben 50 getireyim aranızda başlayalım ama müsait olmak önemli.

Küvet

Yasaklı
kardeşim şimdi bana bunu 3 gün önce söylesen ayarlardık ve hatta 25/25 şeklinde 25 kişi sizden 25 kişi bizden beraber 2 klan kurardık ortaklaşa. Karışırdı haritamız. Ondan sonra savaşırdık. Ama şimdi söylediğin şeyi yapmak sıkıntı. Haktan bir sürü adam getirdi klana,adamlara siz şimdi durun biz böyle bir şey yapacağız demek ayıp olmaz mı ? Yada sen kendini onların yerine koy,kendini fasulyeden hissetmez misin ? Yoksa senin bu bire bir oyun muhabbetini vallahi ben çok isterim severim de bilen bilir. Ama şu durumda gerçekten imkansız. Ha diğer bi world açılır sen 100 kişi getir söz ben 50 getireyim aranızda başlayalım ama müsait olmak önemli.

abi sen hep böyle ağlayacak mısın? ismail gelmiyo mu yanına bugün git onun hayatını mahvet bırak artık bizi iki dakikalsdkfjg

NEFRETDOLU

Casus
İki tarafında haksız olduğu bir yerde mutlaka daha haksız birisi vardır. Çık hemen sahneye ciğerim çabuk çabuk :D
Haksızlar kanka İsa haksız çünkü 2 klan girecem deyip aşiret oldu elinde olmayan sebepler eş dost kendince haklı sebepleri var ama tanıtıma ters girdiği için tepki aldı bide ultra ballı haritada onun istediği gibi şekillendi klan sayısını hala abartması göze battı :)
:) klanı haksız çünkü bir önceki world 10 klan girmişlerdi İsa’yı eleştirecek en son klan olması gerekiyor ama başı çekiyorlar :) mafia kurt isyan hüküm lort reis az giren klanlar eleştirip İsa’nın ağzına ağzına vursalar haklılar ama onlarında çoğu genel forum kullanmıyor bi biz kullanıyoruz bizim içinde değerli iki tarafta ki İsaya daha yakınım samimiyet olarakta klanların iletişimi olarakta o yüzden eleştirmem yani 1 aylık dünya için kırmayın birbirinizi diyoruz ama kıracaklar belli şansları bol olsun ne diyelim :D