İlluminati

• Konuyu başlatan Rothschild
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser33309

Ziyaretçi
Birkaç ay önce İlluminati'yi araştırmıştım ama internet ortamında ne kadar bilgiye ulaşabildiysem :) Başarılar...

DeletedUser

Ziyaretçi
Zamanı gelince cok utanıcaksınız bu yorumları yaptıgınıza :)

Renaissance. tarafından düzenlenmiştir. Uygunsuz içeriğe sahip linkler paylaşmak yasaktır.

ne derler bilirsini sikkofield terk yada x polat alemdar adayı aramızda .

3 polat alemdar adayına başarılar ...

okey e 4 . olurum ;)

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser18323

Ziyaretçi
Biz mi utanacağız sayın DaN*GeR ?

Sana dediğini zannetmiyorum...
Ha bu arada şunuda belirtmek istiyorum Atatürke ve milli değerlerimize hakaret edenler değil.Serverımıza giren sırf bizlere karşı oynayan yunanlılara değil.
ve bazı ayarı bozuklara değil bu klanın üstüne gelinmesi biraz abes kaçmıyormu?
Adam hem dikkat çeksin hem uyanma yaşamamız için en azından bilgilenelim diye böyle bir klan kurmaya karar vermiş.
Ayıptır günahtır.Sırf isme bakıp savaş açıyorsunuz nedeni ney?Kötü olabilme ihtimali olan bir dernek olduğu içinmi?
kötü olma ihtimaline karşın iyi olma hatta hiç olmama ihtimalide var.
aşya yukarı 80.000.000 luk bir ülkede yaşıyoruz peki oyunda verdiğiniz kararları gerçek hayatta veriyormusunuz?

Giydiğiniz kıyafetler yediğiniz yemekler içtiğiniz sigaralar?

ÖTV zammından sonra herkez kaçak sigaraya yöneldi.kesinlikle aranızda kaçak sigara içen vardır.sigara reklamı yasak kötülemek yasak değil onun için yazıyorum.Prestige sigarası var mesela biliyormusunuz?Benim 1 hafta kullandığım sigara.2.5 tl ye alınıyordu.
Hiç düşündünüzmü kim getiriyor Türkiyeye?Kim üretiyor bu sigarayı?

prestige kuzey ırakta üretilen bir sigara.ve k.ıraktan kaçak olarak getirtiliyor peki kuryeler kim?
Terör örgütü ancak İlluminati değil bildiğiniz terör örgütü vatan hainleri.
Madem oyunda bile olsa adı çıkmış birşeye karşısınız bunada karşı olun.
sırf buna değil amerikan giyimine yemek firmalarına fransız lokantalarına çin mutfağına düşman olun.Kullanmayın sonra gelin bu Klana laf edin.

Uzun oldu kusura bakmayın.İllüminati klanı gibi bilgilendirici bir yazı oldu sanırım.
Rothschild kusura bakma ben klanını beyenmedim.Tek sebebi var yok dernekmiş falanmış flanmış değil Türkçe ve anlamlı bir isim güzel olurdu en azından mesajlara baktığım kadarıyla karakterine yakışır bir isim olurdu.
Seni tebrik ediyorum sükunetini hep korudun.

DeletedUser

Ziyaretçi
Sana dediğini zannetmiyorum...
Ha bu arada şunuda belirtmek istiyorum Atatürke ve milli değerlerimize hakaret edenler değil.Serverımıza giren sırf bizlere karşı oynayan yunanlılara değil.
ve bazı ayarı bozuklara değil bu klanın üstüne gelinmesi biraz abes kaçmıyormu?
Adam hem dikkat çeksin hem uyanma yaşamamız için en azından bilgilenelim diye böyle bir klan kurmaya karar vermiş.
Ayıptır günahtır.Sırf isme bakıp savaş açıyorsunuz nedeni ney?Kötü olabilme ihtimali olan bir dernek olduğu içinmi?
kötü olma ihtimaline karşın iyi olma hatta hiç olmama ihtimalide var.
aşya yukarı 80.000.000 luk bir ülkede yaşıyoruz peki oyunda verdiğiniz kararları gerçek hayatta veriyormusunuz?

Giydiğiniz kıyafetler yediğiniz yemekler içtiğiniz sigaralar?

ÖTV zammından sonra herkez kaçak sigaraya yöneldi.kesinlikle aranızda kaçak sigara içen vardır.sigara reklamı yasak kötülemek yasak değil onun için yazıyorum.Prestige sigarası var mesela biliyormusunuz?Benim 1 hafta kullandığım sigara.2.5 tl ye alınıyordu.
Hiç düşündünüzmü kim getiriyor Türkiyeye?Kim üretiyor bu sigarayı?

prestige kuzey ırakta üretilen bir sigara.ve k.ıraktan kaçak olarak getirtiliyor peki kuryeler kim?
Terör örgütü ancak İlluminati değil bildiğiniz terör örgütü vatan hainleri.
Madem oyunda bile olsa adı çıkmış birşeye karşısınız bunada karşı olun.
sırf buna değil amerikan giyimine yemek firmalarına fransız lokantalarına çin mutfağına düşman olun.Kullanmayın sonra gelin bu Klana laf edin.

Uzun oldu kusura bakmayın.İllüminati klanı gibi bilgilendirici bir yazı oldu sanırım.
Rothschild kusura bakma ben klanını beyenmedim.Tek sebebi var yok dernekmiş falanmış flanmış değil Türkçe ve anlamlı bir isim güzel olurdu en azından mesajlara baktığım kadarıyla karakterine yakışır bir isim olurdu.
Seni tebrik ediyorum sükunetini hep korudun.

valla ne dıyıyım son derece dogru evet saolsun bu klan sayesınde cok sey ogrendım bu olaylarda byle klanalr gereklı belkı normal baslık acılsa bu kadar ılgı cekmezdı bunlar kım gercek nıcklerı meraktan catlıorum :D

DeletedUser24465

Ziyaretçi
Düşüncelerinizden dolayı size teşekkür ederiz sayın dmkol.

DeletedUser

Ziyaretçi
aykut arkadasım zaten yanlıs hesapla cevap verdi:)

ben de artık kimliklerimizi açıklamada hata gormuyorum. rockefeller = mmrbaris

konuyu neden actıgımızı cogu kez acıklamaya çalıştıgımız ınancındayım.

neyse w12 de kısla mı basarız atolyemi basaarız bilemem artık:)

salimcani

Hafif Atlı

Forumda da oyunda olduğu gibi multi hesap ceza sebebi.Biliyorsunuzdur umarım

DeletedUser

Ziyaretçi

:D tahmın etmemıstım aykut kım?

DeletedUser

Ziyaretçi
art arda fazla smiley kullanma bence bende seni uyarayım klanlar şövalyesi :D ;)