İlkler ve Favoriler

Bahriyeli

Baltacı
@Kohlidi tebrik ediyorum. Multilerini 3-4k da barbara düşürüp topladın ban yedin. Şimdide aynı köyleri klandaki arkadaşlarına kastırdıktan sonra 7k civarımı topluyosun ? Çok rahat çok profesyonel :D
sen deyınce baktımda adam zaten 2 gun once barbara dusmus ne ara arkadasları alıpta 4k koyu 7k yapmıs la

@turkbye le keke senı gecen etıketledım klanındakı adam ıcın goruldu atıp gectın ayıp degıl mı sımdı devıceyı begenıyon noldu komsunda olan evın ıcınde olunca namus deyıp susarmı oldun :)

*SERHAT

Hafif Atlı
kıskanmayın adam 1 haftada 330 k oyuncusuna sahip cıkıp altın bastıran klanına da tebrıkler
altını klan basmıyor unusçum her aldığı köyde depo full oluyor limit açıyor açtığı limiti fazlası ile amorti edip ekstra kalan ham ile tekrardan köy alıyor döngüye giriyor bu böyle alışmışsınız her w ilk haftadan elenmeye hatırlamazssınız katlama falan asdkljgflkasdgj

EİBO-UNUS

Casus
altını klan basmıyor unusçum her aldığı köyde depo full oluyor limit açıyor açtığı limiti fazlası ile amorti edip ekstra kalan ham ile tekrardan köy alıyor döngüye giriyor bu böyle alışmışsınız her w ilk haftadan elenmeye hatırlamazssınız katlama falan asdkljgflkasdgj
doğru ama bı yanlısın var ilk hafta değil serhatcım 1. gun caylak kalkınca :)

turkbye

Baltacı
sen deyınce baktımda adam zaten 2 gun once barbara dusmus ne ara arkadasları alıpta 4k koyu 7k yapmıs la

@turkbye le keke senı gecen etıketledım klanındakı adam ıcın goruldu atıp gectın ayıp degıl mı sımdı devıceyı begenıyon noldu komsunda olan evın ıcınde olunca namus deyıp susarmı oldun :)
Senin derdin oyun değil. Oyunla hiç bir ilgin yok.
Barbar satışıyla ilgili pazarınıza çomak sokuldu bu nedenle yazıp yazıp duruyorsun. Bu yüzden seni önemsemiyorum.

Bu cezalar alındığında bizden de pekçok hesap ceza aldı. Tabi sizinkiler gibi suyunu çıkarmadıkları için üst sıralarda değillerdi farkedilmedi. Belirttiğin hesapta çok şikayet aldı, belirttiğin gibi bir durumu olsaydı benzer uygulama ile karşılaşırdı.

Bahriyeli

Baltacı
Barbar satışıyla ilgili pazarınıza çomak sokuldu bu nedenle yazıp yazıp duruyorsun. Bu yüzden seni önemsemiyorum.

Bu cezalar alındığında bizden de pekçok hesap ceza aldı. Tabi sizinkiler gibi suyunu çıkarmadıkları için üst sıralarda değillerdi farkedilmedi. Belirttiğin hesapta çok şikayet aldı, belirttiğin gibi bir durumu olsaydı benzer uygulama ile karşılaşırdı.

tabi hı hı tam dedıgın gibi Sütte leke var zaten

Küvet

Yasaklı
Belirttiğin hesapta çok şikayet aldı, belirttiğin gibi bir durumu olsaydı benzer uygulama ile karşılaşırdı.

şu kısmı açıklar mısın abi kesin konuşmuşsun. bizden birileri mi herkesin o hesabı şikayet ettiğini söyledi yoksa direkt takımdan mı duydun bunu?

Bahriyeli

Baltacı

senin oyun zekandanda bu beklenır :D tebrık ederim

44 köy almış hepsi boştu zaten demi kimse kamı atıp o soyledıgın full madenı almamıs olsa
44*400.000= 17.600.000 Hammadde yapar
altının kil oranı 30.000 dedıgımızde 586 altın para yapar buda ortalama 33-34 mis LİMİTİ yapar

bu adam 44 köy almış 10 mis nerden geldi.
üstüne mis basım ücretlerinide eklersen ki oda ortalama 2.5Mılyon hama denk gelıyor (sadece kil)

kendi kendini amorti eden ve cok mumkun olmadıgı halde hıc yagmalanmamıs koyler bile olsa Bu rakama ulasamadıgı ıcın senın oyun bılgının denız sevıyesının cok cok altında oldugunu tespıt edıyoruz Matematık asla yalan soylemez.

Bahriyeli

Baltacı
şu kısmı açıklar mısın abi kesin konuşmuşsun. bizden birileri mi herkesin o hesabı şikayet ettiğini söyledi yoksa direkt takımdan mı duydun bunu?

ya kardeşim :D neden öyle şeylere takılıyorsun kuşlar güvercinler fısıldamıstır kulaklarına kaç şikayet aldıklarını aa insan Süte sen neden beyazsın diye sorar mı

Bahriyeli

Baltacı

kanka sey sorcam bu barbar satışlarını kim yapıyor dermısın 74. dunyaya kadar senın klan yapıyordu sımdı pazar kimin elinde sen bilirsin sonucta rakıp firma

turkbye

Baltacı
kanka sey sorcam bu barbar satışlarını kim yapıyor dermısın 74. dunyaya kadar senın klan yapıyordu sımdı pazar kimin elinde sen bilirsin sonucta rakıp firma
Bana pre sattığımı da yazıyordun sen. Hesabı göstereyim ama yoksa çıkıp burada özür dilersin dedim. Sesin çıkmadı.

Senin gibi oyun dışı hesaplarla daha fazla vakit ayırmayacağım.

turkbye

Baltacı
Azap klanının önemli bir bölümüyle yıllarca farklı dünyalarda beraber oyun oynadım. Benim burada yazdıklarımın benzerini bana bulunduğum klanla ilgili özelden söylüyorlar.

*SERHAT

Hafif Atlı
senin oyun zekandanda bu beklenır :D tebrık ederim

44 köy almış hepsi boştu zaten demi kimse kamı atıp o soyledıgın full madenı almamıs olsa
44*400.000= 17.600.000 Hammadde yapar
altının kil oranı 30.000 dedıgımızde 586 altın para yapar buda ortalama 33-34 mis LİMİTİ yapar

bu adam 44 köy almış 10 mis nerden geldi.
üstüne mis basım ücretlerinide eklersen ki oda ortalama 2.5Mılyon hama denk gelıyor (sadece kil)

kendi kendini amorti eden ve cok mumkun olmadıgı halde hıc yagmalanmamıs koyler bile olsa Bu rakama ulasamadıgı ıcın senın oyun bılgının denız sevıyesının cok cok altında oldugunu tespıt edıyoruz Matematık asla yalan soylemez.
as.dlfkhakjlgh etkinlik oynamıyor deme adam askljfhkjasfh olum siz harbi sıkıntılısınız adam etkinliğe ham paketi almak için pre basıp tek etkinlikten %600 1k paket çekiyor yazık la size bir de mat yalan söylemez falan demişsin işsiz işsiz yazmışsın hesaplamışsın

turkbye

Baltacı
YANGIN YERİ HEP BURALAR SAYENDEEEEEEE ;) @Kohlidi

He aynen gelişiyle gidişi çok hızlı oldu:)

67 azap’ın yediği cezalardan emeklerimiz çöp oldu.
71’de Baba ekibi başlamadan aldığı ceza ile dünyayı bitirdi.

75’de ortak başlayıp ceza konusunda combo mu yapalım dediniz? :)

Daha 2. Tura yeni başladınız tekrar cezalar gelmiş.
Hırsınızdan oyun kuralları içersinde oynayamıyorsunuz.:)

Zamanında buraya yazdıklarımın ne kadar doğru olduğunda tekrar tescillenmiş oldu.

Lebron-

Yasaklı
YANGIN YERİ HEP BURALAR SAYENDEEEEEEE ;) @Kohlidi

La olum adam bile kendisinin nasıl oyun oynadığını bildiği için gelip de yok arkadaş ben şu dünyada şöyle savaştım,sınır tuttum,ara attım,kamiledim felan diyemiyor.Sürekli etiket atıp da çağırmayın adamı işte :D:D

Bilmediğimiz adamlar değilsiniz parasıyla veya sevenlerine köy kastırıp toplatan,boş zamanlarında da barbar toplayan bir oyuncu tekin işte.La hayatında ilk defa 56 da nop cin savaşında kendini savaşın ortasında buldu,kaçacak delik arıyordu baktı ki olmuyor saldı hesabı komple sağolsun.

333.png

Sonrasında mesut iyi oldu kurtulduk şu tekinden de diyordu furkan çakır hesabından kohlidiyi toplarken :D:D Kankisi şimdilerde gerçi

444.png

Alın size kohlidi abiniz :D:D Kral 62 de bir umut bana da dünya kapattırırlar diye el pençe bekliyordu.Yani bu adam barbar topliyim dünya kapatiyim derdinde başka bişey yapamaz bu oyunda.

Ömerylmz

Kılıç Ustası
La olum adam bile kendisinin nasıl oyun oynadığını bildiği için gelip de yok arkadaş ben şu dünyada şöyle savaştım,sınır tuttum,ara attım,kamiledim felan diyemiyor.Sürekli etiket atıp da çağırmayın adamı işte :D:D

Bilmediğimiz adamlar değilsiniz parasıyla veya sevenlerine köy kastırıp toplatan,boş zamanlarında da barbar toplayan bir oyuncu tekin işte.La hayatında ilk defa 56 da nop cin savaşında kendini savaşın ortasında buldu,kaçacak delik arıyordu baktı ki olmuyor saldı hesabı komple sağolsun.

37968 adlı eklentiyi görüntüle

Sonrasında mesut iyi oldu kurtulduk şu tekinden de diyordu furkan çakır hesabından kohlidiyi toplarken :D:D Kankisi şimdilerde gerçi

37969 adlı eklentiyi görüntüle

Alın size kohlidi abiniz :D:D Kral 62 de bir umut bana da dünya kapattırırlar diye el pençe bekliyordu.Yani bu adam barbar topliyim dünya kapatiyim derdinde başka bişey yapamaz bu oyunda.
kaç tane benim yaşımda oğlun var lan gevşek, doğru konuş adam gibi yorum yap.