İlk Savaş

• Konuyu başlatan DeletedUser64282
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser64539

Ziyaretçi
Çaylak kalkmadan savaş açmışsınız bari hazırlanıp bi anda açsaydınız :))

Bide biraz iddialı olmuş ilk başlar başlamaz savaş sırf ilk savaşı açalım diyemi açtınız :D

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Forumu takip ederseniz 40. dünya da savaşın nedenlerini anlayabilirsiniz :) İlk savaşı açmak için savaş açılmadı yani bugün açmasam yarın açacaktım bişey değişmeyeceğini düşündüğümden uzatmaya gerek yok dedim

DeletedUser64539

Ziyaretçi
Forumu takip ederseniz 40. dünya da savaşın nedenlerini anlayabilirsiniz :) İlk savaşı açmak için savaş açılmadı yani bugün açmasam yarın açacaktım bişey değişmeyeceğini düşündüğümden uzatmaya gerek yok dedim

şaka diyorum dostum ya :) iş olsun diye okudum zaten attığın linkdeki savaş sebebinizi

He aynen ondan açtık

seninle muhabbet etmiyordum be kardeş niye cevap veresin geldi :))

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Dünya açılmadan sürtüşme vardı iki klan arasında zaten. SOA'dan sonra MACERA da güneybatıda başlayınca savaş mecbur oldu artık. Yani savaş açıldı dün itibariyle. Ancak uzun sürecek bir savaş olacağı için kazananın da uzun vadede kaybedeceği bir savaş olacak. Diğer klanlar (Güneydoğu) hariç bölgelerini çoktan kapatmışken, bu savaşın galibi kıtayı daha toparlamamış olacak. Ama eğlenceli bir savaş olacağı kesin. O yüzden iki tarafa da iyi eğlenceler diledim diğer postta :p

DeletedUser64539

Ziyaretçi
doğru diyorsun abi.şimdi müttefik olsan nereye kadar gider Allah bilir yani.inş kazanırsınız ama maceradaki bazı arkadaşlar bi dünyayı kapatmış olan hücum klanından bazı üyelerde içeriyor dediğin gibi uzun sürecek bileğinize kuvvet inşallah.insanların canınızı sıkmasından uzak kaybetseniz dahi stressiz olması dilekleriyle :) ama sen kazanmadan ölmessin(inşallah) :D

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Bu falan diyorsun alınıyorum bak :)

Savaşın seyri nasıl gider bilmiyorum kısa mı sürer uzun mu sürer rakibi fazla tanımıyorum ama tanıyanların yorumları üzerine güzel bir savaş olacağı kesin :)

savaş bizi geriletse de ekibime güveniyorum bu işin altından kalkacağımıza inanıyorum inanmasam zaten savaş açmazdım :)

rakibimize de başarılar bu arada

DeletedUser64539

Ziyaretçi
yav ne alıngan arkadaş çıktın :)) nerde "bu falan" demişiz :)

bu savaş mutlaka eğlenceli olucak orası kesin bi doğru umarımda galip olursunuz ama savaş raporlarını falan atarsın 2-3 haftaya başlar mislemeler falan unutma sakın yoksa özelden yazar hatırlatırım :D hatta hatırlatmamı istemediğin bi mevzu vardı onunla beraber hatırlatırım yoksa :)

(neyse ben yatıyom,yatmasam bile biraz europa universalis oynayacam yarın görüşürüz kardeşim :) )

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Ohooo maybe next time daha çaylak kalkmadan 2 zafer kazandı bile :D

Klan savaşlarının özeti
Kazanılan savaşlar: 2 (100%) Kaybedilen savaşlar: 0 (0%) Kararsız: 0 (0%)

Oooooo sizden hızlısı mezarda :D bu worldu kesin siz kapatacaksınız favorim Maybe favorim ICEWORD seni seçtim pikaçuuuuuu :p:p

DeletedUser54365

Ziyaretçi
Her dünyada çaylak kalmadan birilerine savaş açardık ya da birileri bize savaş açardı. Bu ekiple ilk kez bu kadar sakin bir haritada başlıyoruz, kuzeydoğudan ümidi kesin güneybatı varken :D Biz kardeş kardeş oynayacağız