İlk Patlama Raporu ve Mantık ???

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

CooLiseum GuarDz

Kılıç Ustası
Herkese Selamlar , birçok oyuncu gibi bende mızrak ve kılıç basımına başlayıp etrafımı yağmalıyordum ta ki bu raporu alıp şoka uğrayana kadar.

Olabilecek İhtimaller
1) Klan dışında bir barbara destek atarak oyuncuların gelişmesini engellemek . Fakat bu mümkün değil Klan dışına destek atmak bu worldde engellenmiş durumda.
2)Oyuncu Dünyaya başlar ve sonra bölgesini beğenmeyerek biraz da köyü kasarak hesap sil yapar. Fakat bu da mümkün değil çünkü saldırıyı sabah saat 10 civarlarında gerçekeştirirken puanı 32-34 civarlarındaydı. Şuan bile 42 puanda . Kışla binasını oluşturabilmesi için Ana Bina 3 (yanlış hatırlamıyosam) ve ardından Kışla 1 yapılmalı. Ama bu olabilmesi için köy puanının en az 40-45 seviyelerinde olması gerekir.

Haydi biraz daha abartalım ve farklı bir düşünceye girelim.

3) Adam dünyaya başlar başlamaz Hammadde kaynakları yerine bi akıllılık yapıp (!) Sur seviyesini basmış olsun. Burda da Sur seviyesini en az 5. seviyeye basmış olması lazım ki askerlerimin hepsi ölebilsin. ( Ben değil smilatör öyle söylüyor.)

Gerekli ve özellikle MANTIKLI bir açıklamayı arkadaşlarımızdan ve yönetici arkadaşlarımızdan bekliyorum.
Herkese saygılar , iyi oyunlar.

Saçmalık 1.png

Tibelda

Emekli Görevli
Köylerin temel savunmaları (casuslayabilirsiniz) saldırıdaki şans oranı ve saldırıda kullandığınız birim sayısı bu durumun etkenleridir. Bunlardan herhangi biri, birkaçı ya da tamamından kaynaklı olarak birimleriniz ölebilir.

Köylere birim eklemiyoruz. Sahipli bir köy tarafımızdan barbara dönüştürülmeden önce içinde birim var ise barbara dönüştürüldükten sonrada aynı birim içinde olur.

Lütfen konu açmadan önce daha önce verilmiş bir cevap olup olmadığını araştırınız. Varsayımlarınızı dile getirip diğer oyuncuları da etkilemeden önce faydalı olacaktır. Gerekli bilgiler tarafınıza verildiği için konu kilitlenmiştir. İyi oyunlar dilerim.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.