İlginç

*Who* kontra

Baltacı
Burada yeni olmama rağmen bütün w lerin forumlarina göz gezdirdim kapananlar falan hepsi dahil hiç birinde bir klanı yenmişler dünyayı kapatacaklar die bu kadar havaya giren .yendiği rakibini bu kadar aşağılayıcı yazılar yazanı ilk defa gördüm...

*Who* kontra

Baltacı
Hani tanımıyorum arkadaşları ama bir dünya kapatması ya da bir savaş kapatıldı die bu kadar konuşmaya havalara girip yenilen rakipleri küçümsemek bence hiç hoş birşey değil bu sadece benim düşüncem yanlış bir düşünce de olabilir ... Ama azıcık foruma bakarsan neyden bahsettigimi anlarsin

*Who* kontra

Baltacı
Hocam onlar bunları neden yazdığımı biliyorlar. Zira rakip klan bizi zamanında çok küçümsedi yapmadık dalavere bırakmadı. İzmir depreminde depremzede olan arkadaşı fırsat bilip köy alma derdine düştüler,cenazesi olana saldırmayın cenazem var dedi diye cevap olarak cenazen varsa oyunu boşver biz köyü alalım demiş insanlardan bahsediyoruz. Farkettiysen yazdığım şeylere kendilerini savunacak bir karşılık dahi veremiyorlar. Ben onlarla az bile dalga geçiyorum. Belki abartıyorum ama mühim değil 40 küsrü yaşındaki adamların ne hallere girdiğini kaç takla attığını gördüm bu world cellat klanlarında. Onlar bir oyun için insanlıklarını şereflerini ayaklar altına alıyorlarsa benim dalga geçmeme de göz yumacaklar paşa paşa

((Aranızda geçen olayları bilmiyorum burada yazılanlara dayanarak yorum yapıyorum)) Onların zamanında size karşı sergilediği ve sizin kötü die nitelendirdiğiniz bu davranışları şu anda siz onlara karşı sergiliyorsunuz ... Böyle bir başarıyı elde ettikten sonra bu tür davranışlar bence bütün o başarıya gölge düşürüyor...

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Arkadaşlar ne kadar cellat klanları dağılsa da şunu söyleyeyim @Marcus Junius Brutus gennelleme yaparak konuşuyor biz daha cellat olmadan önce bir akşam @serdarhayta yazdı bana bir arkadaşın cenazesi var bende ameliyat olacağım hesaba bakar mısın diye tabii ki baktım evet bizden saldırılar geliyordu adam gibi destek istedim adam gibi köylere savunma çektim sabahına benim dedem vefat etmişti durum ne oldu bilemem bir defasında saldırılar çıkılmış son 24 saat kala birinin cenazesi olduğu söylendi ve dikkatlaz sirküler çekti ve operasyona kamileri çıkmadıysanız çıkmayın dedi bazı oyuncularda bireysel olarak gitmiş olabilir ama genellikle ben bir cellat oyuncusu olarak haberim olan hiç bir kişiye saldırmadım saldırı çıktı diyen varsa kanıtlar ile gelsin.

*Alpagu

Yasaklı
forumda kardanadamın bu konuyla alakalı boş verme manalı cümleleri vardı. Onu bunu geçin de yeniyor olsaydınız her zaman ki gibi bizden çok konuşacaktınız üstüne bizim sözümüzü evirip çevirip kendinizce dalga geçecektiniz. Sizlere aylar önce dedim boşuna rüzgar yapmayın operasyon bekliyorum diye. Sonuç yine hüsran.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Yoo ben her zaman dalgamı geçerim sizinle kafa hesaplar ban yemese sizde biliyorsunuz savaşın kazananını o yüzden hiç uzatmayacağım iyi günler.

HasanErtuğrul36

Mızrakçı
Yoo ben her zaman dalgamı geçerim sizinle kafa hesaplar ban yemese sizde biliyorsunuz savaşın kazananını o yüzden hiç uzatmayacağım iyi günler.
[/QUOT
kalabalık olmak güçlü olmak değildir sayı üstünlüğüne aldanarak is tutan herkes hüsrana uğramıştır hesabımızı kitabımızı yaparak bugünlere geldık ben kaybetseydim tebrik eder hesap sil yapardım amma verdiğimiz emegin karşılığını aldik hiç kimseye hakkımızı yedirtmedik şimdi orada kalıp zamanında bencilce hareket edip kendi sıralaması için klanin menfaatini gözeten insanları basamak gibi kullanan oyunculara çok güzel bi ders olmuştur şimdi o bahsettiklerim yeni hesaplar yapmaya başlamışlar sözüm meclisten dışarı ama böyle bencil insanlara burayi birakmadigimiz için mutluyuz