İdda Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser2441
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
İskoçya 3. ligine güveniyorum İskoçya ve İngiltere alt liglerinde pek yanılmam geçenlerde 7 maçlık bir kupon yaptım ama başka ligdeki 1 maçtan yattı.:) Bugünde yatarsa diğer liglerdeki maçlardan yatar.:)

DeletedUser

Ziyaretçi
Banada lazimmm ahaha.
İlk mac elbette tuttu digerleri devam ediyor bakalim ne olacak.

DeletedUser

Ziyaretçi
Adamlar 10 kişi yeniyor nasıl iştir.Süpriz kupondan ilk maç tutsun başka bişey istemiyorum.Daha heyecanlı geçer diğer maçlar.Ama ilk maç yattıktan sonra yırt at kuponu daha yarınki maçlar var.Son dakikaya kadar kovalicam inş alirlar :).

DeletedUser

Ziyaretçi
28 Aralık'ta Celtic-Glasgow Rangers maçı var ne oynarsınız bu maça?

DeletedUser2441

Ziyaretçi
banko dediğim maçtan cogu zaman yatmsıımdır :D biras süpriz oynamak lazım :thumbup)

DeletedUser

Ziyaretçi
İlk maçtan yatıcaz iyi mi :D bi banko bi süpriz oynıyak dedik bugün.Süprizi 5 maçlı oynadım günün ilk maçından yatıcaz
Nurnberg - G.Furth 'a 1 vermiştim. G.Furth yeniyo 1-0 55. dk . Tamam yatsın prob değilde ilk maçtan yatmasın :D

yattı:)

DeletedUser

Ziyaretçi
Ajax – AZ Alkmaar üst 1.40
B.Mönchengladbach - Schalke üst 1.65
Twente – PSV Eindhoven üst 1.45
FC Eindhoven – Vitesse üst 1.35

%80-90 civarı tutar bu kupon. 20 lira yatırabilirim bu kupona. Onaylayan veya harici bir tavsiyesi olan var mı

DeletedUser2441

Ziyaretçi
Ajax – AZ Alkmaar üst 1.40
B.Mönchengladbach - Schalke üst 1.65
Twente – PSV Eindhoven üst 1.45
FC Eindhoven – Vitesse üst 1.35

%80-90 civarı tutar bu kupon. 20 lira yatırabilirim bu kupona. Onaylayan veya harici bir tavsiyesi olan var mı

çok sakat maçlara vermişsiin benden sana 4 mac ;
Kayseri 1
Sivas 1
gençlerbilirği 1
Galatasaray H1

DeletedUser

Ziyaretçi
Schalke cikart baska bisey koy bence diger ucu tutar hollandadan baska mac ekle. Ust yaz hatta oran dusuk 2 mac ekle. At 20 cek parayi. Bugunde hep ust oldu hollanda.

DeletedUser

Ziyaretçi
Schalke cikart baska bisey koy bence diger ucu tutar hollandadan baska mac ekle. Ust yaz hatta oran dusuk 2 mac ekle. At 20 cek parayi. Bugunde hep ust oldu hollanda.

Ya Torna, hala oyun dışında herşeyle ilgileniyorsun forumu yokladımda :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Dedim şuraya bi başlık açıyım baktım iddaakolik açmış:)))

15.01.2012 güncel kupon:)

arsenal 2
juventus üst
panatinakos 2
milan-inter karşılıklı gol var
kasımpaşa 1

baskette ise

real madrid ilk yarı 2
barcelona 2

bol şanslar hoşunuza gideni alın:)

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
Olaylar olaylarrr diyorsun yani :)
Benim hala devam etmekte olan bir kuponum var 18 misli attığım. 2 maçım geldi RM 2.5 üst ve Valencia iy 1 gol altı.
Diğer maçlarım ise;
Arsenal
Beşiktaş
Fenerbahçe
Güzel bir oran gelecek tutturursam :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Dün real barca ya ilk yari 1 ikinci yari 2 oynadim :) oteki kupon ile beraber 580 € tutturdum kesinlikle esas kupon 440 € luk olan suprizdi :) Tek mac. 22 oran

DeletedUser

Ziyaretçi
15tl hazırlayınız yarınki sistem kupondan ümitliyim. Ha hiç birisi tutmayabilirde zengin olabilirizde. Denemeye değecek.

DeletedUser6063

Ziyaretçi
231 ü
233 ü
242 h2
243 ü
228 H2 5 misli gircem bak banko kupon
260 tl