Ütopya

• Konuyu başlatan By-SiNSeR
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser46726

Ziyaretçi
Bizim bölgede başlamayın :D
Dostluk başka oyun başka :D

DeletedUser

Ziyaretçi
sizden öncede ütopya kuruldu diye hatırlıyorum :) isimlere neden takılıyorsunuz anlamadım :) isim'e değil içerisindeki oyunculara bakın :) ütopya ismi okadar da ahım şahım bir isim de değil açıkcası :) en fazla 1 ay kullanılmış daha sonra dağılmış bir klan ismi :) ha siz kullanmışsınız ha serhat kullanmış :) şuan w32 de bile gölge isminde klan kurulmuş :)

DeletedUser

Ziyaretçi
KENE klanıda 12313213213 kere kuruldu ama hatta klansavaşları.net'ten gelme bir klan ama KENE diyince akla gelen 2 tane isim var. Eğer sizde isminizin hakkını verdiyseniz ÜTOPYA denildiğinde biz hatırlanmayız :) Bu arada yeni klanım hayırlı olsun :dd

DeletedUser45265

Ziyaretçi
KENE klanıda 12313213213 kere kuruldu ama hatta klansavaşları.net'ten gelme bir klan ama KENE diyince akla gelen 2 tane isim var. Eğer sizde isminizin hakkını verdiyseniz ÜTOPYA denildiğinde biz hatırlanmayız :) Bu arada yeni klanım hayırlı olsun :dd

kene diyince hes@p b@tiran geliyo 2. si kim esat

DeletedUser

Ziyaretçi
yaw tam adamına sordun benim aklım yerinde mi nerden bileceyim ben yaw Ato

DeletedUser

Ziyaretçi

hoşgeldin :)) :D

DeletedUser

Ziyaretçi
19 da oynadım mı ben :d hatırlamıyorum :d Atakan ben geliyorum akla diyosa Atakan geliyodur :d Esat kim ki zaten .s

DeletedUser45265

Ziyaretçi
esat sen hiç şunu yaşadınmı.
bi köy alıyodum.misler girdi köyü aldım raporlara bakıyorum tüm mislerim 20 şer sadakat indirmiş teknik olarak 20 sadakati kalması lazımdı köyün.ortak elegeçirme plancısı olmayan bi klandan adam da aynı köye gözdikmiş.2mizde birbirimizden habersiz aynı ms lere girmişiz 100 mızrak boyuyla ben kazandım senmi akla gelcen :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Sen hiç operatörün köyünü aldığın için 5 farklı cezadan süresiz yedin mi ? Multi player yaptığın için süresiz ceza yemişken kimle multi yaptığını sorduğunda sana hiç bu bilgiyi sizinle paylaşamayız dediler mi ? Kendi klan formunda *** kullanmayın illada birşeyler kullancaksanız scriptler var onları kullanın yazdığın için süresiz ceza yedin mi :d sen genel foruma V3B@ isimli başlık açtığın için süresiz banlandın mı ? Neyse ben gidiyim yine ban geliyo :d