Özel dünya açma

• Konuyu başlatan DeletedUser72279
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Merhabalar sevgili modlar ve oyuncular bazen kendi ekip arkadaşlarımızla bile sakasına senden iyiyim yok ben çöpüm gibi söylemler ile birbirimizle kendimizle dalga geçiyoruz çoğunuzda biliyorsunuz diyorum ki mesela en fazla kişi sayısını falan ayarlayalım 15 vs 15 atabileceğimiz dünyalar kurabilsek speed güzel bir hız olsun ama çokta hızlı olmasın 4 adet dünya özellik teklif edin bize bizde onlardan birini seçelim pre kullanımı olmasın premium hesap alma,hesap yöneticisi vb şeyler alma olsun başka pre ile özellik olmasın gününü 30 günden uzun yapmayın bol barbar olan bir dünya olsun envanterde sadece şövalyeli dünya ise yetenekleri olsun birde ışınlanma olsun güzel bir şekilde yerleştirelim eğlencesine zevk alalım ama lütfen ve lütfen bu dünyaları pre ile açmayalım zevkine girip oyunu bilmeyenlere bile oyunu orada öğretebileceğimiz bir yer olsun orada klanlar.org un forumunda bir etkinlik yapabiliriz zevkli maçlar olur hatta izleyici modu bile yapabilirsiniz ana köyler alınmasın pre ile abonelikler dışında kimse olmasın hocam

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Bu haliyle öneriden çok özel istek gibi duruyor. Öneri olabilmesi adına daha çok detaylandırma yapmalısın.

YALNIZBARON

Yasaklı
Arkadaşın bahsettiği olay tam olarak ney bilmiyorum ama benim önerimde buna yakın,

Premium karşılığında dünya özelliklerini kendimiz belirleyerek maksimum 20 kişilik bir dünya açabilmeliyiz ve vs atacağımız arkadaşları bu dünyaya davet etmeliyiz.

Yani sizin yönetim paneli gibi bize de imkan verilse, kendimize ait dünyalar açabilsek oralarda ısınabilsek çok güzel olur.

İkinci bir önerim ise aylık hızlı bir dünya açılması speed tarzında 300 hız olabilir, sadece 1. olarak bitirene ödül verilebilir son gece kim kimi sıfırlarsa tabi :)

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Arkadaşın bahsettiği olay tam olarak ney bilmiyorum ama benim önerimde buna yakın,

Premium karşılığında dünya özelliklerini kendimiz belirleyerek maksimum 20 kişilik bir dünya açabilmeliyiz ve vs atacağımız arkadaşları bu dünyaya davet etmeliyiz.

Yani sizin yönetim paneli gibi bize de imkan verilse, kendimize ait dünyalar açabilsek oralarda ısınabilsek çok güzel olur.

İkinci bir önerim ise aylık hızlı bir dünya açılması speed tarzında 300 hız olabilir, sadece 1. olarak bitirene ödül verilebilir son gece kim kimi sıfırlarsa tabi :)
Topluluğumuzda premium karşılığı dünya açılması yok :)

YALNIZBARON

Yasaklı
Bu tabi büyük bir proje modum :) Ama öneri olarak bir sunun sonuçta türkler çılgındır :D

İkinci öneri için ne dersiniz peki

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Buna gerçekten gerek var mı ? Her gün açtığımız 4 saatlik roundlar bile zamanı gelmeden kazananı belli olmuş oluyor. İlk 10-12 saate her şey belirlenmiş olacak geriye kalan günler formalite olacak :)

YALNIZBARON

Yasaklı
Olayın güzelliği şu modum şuan saat 01:25 A kullanıcısı 10 milyon puana ulaştı ben ise yeni giriş yaptım yakınından bir barbara çöktüm kamimi misimi hazırladım kahvemi aldım ve sabaha kadar uyumayıp 10 milyondan sıfırladım sabah uyandığıda şoku geçirdi ertesi gün hırslanıp bana sardı :)

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Olayın güzelliği şu modum şuan saat 01:25 A kullanıcısı 10 milyon puana ulaştı ben ise yeni giriş yaptım yakınından bir barbara çöktüm kamimi misimi hazırladım kahvemi aldım ve sabaha kadar uyumayıp 10 milyondan sıfırladım sabah uyandığıda şoku geçirdi ertesi gün hırslanıp bana sardı :)
Bunu zamanında test ettik.İki günlük roundlarda dediği gibi bir olay olmadı :)

YALNIZBARON

Yasaklı
Tekrar deneyimleyebilir miyiz modum şöyle bir ay sonunda kapanan ücretsiz bir speed olsun millet hasımlarını bir yesin :) Güzelde özellikler oldu mu tadından yenmez ben inanıyorum ki diğer dünyalarda ki çevrimiçi sayısından daha çok çevrimiçi oyuncu sayısı olur.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Tekrar deneyimleyebilir miyiz modum şöyle bir ay sonunda kapanan ücretsiz bir speed olsun millet hasımlarını bir yesin :) Güzelde özellikler oldu mu tadından yenmez ben inanıyorum ki diğer dünyalarda ki çevrimiçi sayısından daha çok çevrimiçi oyuncu sayısı olur.
Kişisel düşüncem bunun gerekli olmadığı yönünde :)

LasTMasteR

Kılıç Ustası
Merhabalar sevgili modlar ve oyuncular bazen kendi ekip arkadaşlarımızla bile sakasına senden iyiyim yok ben çöpüm gibi söylemler ile birbirimizle kendimizle dalga geçiyoruz çoğunuzda biliyorsunuz diyorum ki mesela en fazla kişi sayısını falan ayarlayalım 15 vs 15 atabileceğimiz dünyalar kurabilsek speed güzel bir hız olsun ama çokta hızlı olmasın 4 adet dünya özellik teklif edin bize bizde onlardan birini seçelim pre kullanımı olmasın premium hesap alma,hesap yöneticisi vb şeyler alma olsun başka pre ile özellik olmasın gününü 30 günden uzun yapmayın bol barbar olan bir dünya olsun envanterde sadece şövalyeli dünya ise yetenekleri olsun birde ışınlanma olsun güzel bir şekilde yerleştirelim eğlencesine zevk alalım ama lütfen ve lütfen bu dünyaları pre ile açmayalım zevkine girip oyunu bilmeyenlere bile oyunu orada öğretebileceğimiz bir yer olsun orada klanlar.org un forumunda bir etkinlik yapabiliriz zevkli maçlar olur hatta izleyici modu bile yapabilirsiniz ana köyler alınmasın pre ile abonelikler dışında kimse olmasın hocam

Kardeşim ketçap mayonez de olsun mu :)

KMKZ Wolf of the Seas

Kılıç Ustası
Kısaca kendi tanıdıklarımız ile girebileceğimiz özel oyun modu olsun diyor. FPS oyunlarında ki gibi. Ben öyle anladım

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Benim önerimde birazcık anlatamamışım söyle anlatayım mesela cs:go diye bir oyun var istediğimiz arkadaşlarımız ile özel oda oluşturabiliyoruz burada da oluşturup bilmeyen arkadaşlara oyunu öğretmek ve bilenler ile vs atmak hatta bunu kendi içimizde organize ederek güzel hediyeli bir turnuva yapabiliriz kısaca özel dünyalar açıp bize yönetim tarafından o sekmeye girdiğimizde otomatik olarak 4 ayar teklif edecek sonrasında ise biz kaç kişilik olacağını seçeceğiz dünyalara ise dünyayı tüm oyuncular gelmeden başlamayacaktır tüm oyuncular ön kayıt gibi bir sistem var diyelim kod girecek orada bekletilecek herkes girince odayı oluşturan dünyayı oluşturan arkadaşımız dünyayı başlatacak.

O.K.D.

Okçu
Bence boyle bisi olmaz. Normal dunyalara girisi azaltir. Ben oyuna geri dondugumde mesela boyle biseyle kendi gazimi alıp bidaha uzun bir süre klanlara girmeyebilirim. Normal dunyalara girincr cok daha cekisme vs oldugu için bi anlik gazla bile girsen uzun vadede klanlarla bag kuruyosun.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.