ÖnKayıt Klan arıyorum

Lord NeGaN

Acemi
Merhaba arkadaşlar uzun soluklu bir oyun istiyorum klan arıyorum dünya başlamadan beni arasına alabilecek var mi ?

baco

Mızrakçı
Klan arayan arkadaşlar cvlerinizi bırakın buraya. Klan yöneticileri görüp ulaşıcaktır... Limit 25 olmasa çok rahat bulurdunuz da. bu w de biraz zor sanki.

ucemdem

Mızrakçı
Cvmi birakiyorum buraya

__..)/.._____________..)/..___
¯¯””/(””¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯””/(””¯

SADAKAT
[██████████]%100

CESARET
[██████████]%100

KARDEŞLİK
[██████████]%100

GÜÇ
[██████████]%100

İTİBAR
[██████████]%100

DOSTLUK
[██████████]%100

KORKU
[█ ]% 0

BENİM RAHAT EDEMEDİĞİM YERDE KİMSE İSTİRAT EDEMEZ

Puan Yanıltır Asker Bayıltır.

baco

Mızrakçı
Cvmi birakiyorum buraya

__..)/.._____________..)/..___
¯¯””/(””¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯””/(””¯

SADAKAT
[██████████]%100

CESARET
[██████████]%100

KARDEŞLİK
[██████████]%100

GÜÇ
[██████████]%100

İTİBAR
[██████████]%100

DOSTLUK
[██████████]%100

KORKU
[█ ]% 0

BENİM RAHAT EDEMEDİĞİM YERDE KİMSE İSTİRAT EDEMEZ

Puan Yanıltır Asker Bayıltır.
isterseniz klanı siz kurun biz size katılalım...

La Calin*

Kılıç Ustası
Mail adresinizi yazın özelden Teams görüşme linki ve yan haklar ücret bilgisi paylaşacağım :)
O kadar üstün körü alım yapılır mı hiç?
Sözleşme hazırlatıp elektronik imza isteyeceksin. Böylece ileride ne satabilecek nede bırakabilecek her şeyi ben mi söyleyim :D

ortahamam

Acemi
Hangi kıtada doğacağınız belli değil. W'DE hangi klanların bulunacağı belli değil. Kaç tane sağlam ancak bireysel takılan oyun geçmişi/bilgisi olan oyuncu olacağı belli değil.

w71'de oyuna geç başladığım halde kıta65'de efendy klanını kurdum. Hiç kimseyi tanımıyordum. Ancak bölge ve kıta analizi yapıp , geçmişi/oyun bilgisi olan oyuncularla tek tek konuşup bir hedef belirledim.
kıta65 de bulunan adalet/artiz gibi ekip olarak giren vb tüm klanların beklemediği bir şekilde sağlam bir kadro oluşturdum.
Oluşturduğum klan çok sağlam bir şekilde büyüdü.
Daha sonra adige klanı ile birleşme gibi konuları ayarlarken sürü gibi 8-9 ekip hareket eden klanlanları tam hoplatacakken dünya kilitlendi :)...
Birde klan içi taht oyunları dönünce hepten patladım ve hesap sil.
Demem o ki bireysel bile hareket etseniz doğru analiz ve hareketlerle birazda şansla w'de söz sahibi oyunculardan ve klanlardan olabiliyorsunuz.

Saygılar, sevgiler