Ödüllü Post Etkinliği-1

• Konuyu başlatan DeletedUser65178
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66076

Ziyaretçi
Sevdim bu etkinliği şansa kalıyor işimiz o sıkıntı

DeletedUser65510

Ziyaretçi
kaanın klanlar tarihinde ki en berbat oyuncu olduğunu düşünüyorum kılıç ustası ile kami atar hafif ile ara atar

alinti yapmak yasak Onur lutfen kurallara uyarmisiniz adam klanlar forumunun en ilginc oyununu yapmis sizde oyun bozanlik yapiyorsunuz :p

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Arkadaşlar değişik etkinlikler yaparak sizin dikkatinizi çekmeyi ve ödül dağıtmak isterken neden etkinliğe katılmıyorsunuz yada soruyu değiştireyim nasıl bir etkinlik yaparsak hoşunuza gider ?Burada etkinlik mi hoşunuza gitmedi kurallar mı ?

DeletedUser65977

Ziyaretçi
Arkadaşlar değişik etkinlikler yaparak sizin dikkatinizi çekmeyi ve ödül dağıtmak isterken neden etkinliğe katılmıyorsunuz yada soruyu değiştireyim nasıl bir etkinlik yaparsak hoşunuza gider ?Burada etkinlik mi hoşunuza gitmedi kurallar mı ?
Her ay forum hesapları arasında çekiliş yapın kazanan 10 kişeye 1k pre aktarın bir kere kazanan da bir daha katılamasın ? böylesi etkinlik ne bizi yorar ne sizi yorar

DeletedUser63431

Ziyaretçi
Kötü bi etkinlik olduğunu düşünüyorum. Mis basmak için katlayıcı açıp altın kasmak gibi. İğrenç

DeletedUser66233

Ziyaretçi
Burda amaç sohbet olsun, oyun hakkında konuşulsun ve seri sohbetin ardından bikaç kişiye ödüller verilsin. Çok da kötü bi etkinlik değil kanımca

rascal125

Ağır Atlı
ahaha o değil de sistemin oyunda attığı sirkü yüzünden bir anda foruma baya kişi girdi beleş preciler was here!