Çukur

• Konuyu başlatan DeletedUser65861
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser53168

Ziyaretçi
Bunlara da yazık be ramazan liderlik vasfı yok adam da ne yazsın en beğendiği ekibi taklit etmiş:D

DeletedUser35957

Ziyaretçi
neyse heveslerini kırmayalım özgürüm. takılıyorlar işte güzel güzel :D :D

DeletedUser65861

Ziyaretçi
Hey sizler Nasılsınız? Siz hâlâ fesatlıktan ölmediniz mi?

DeletedUser35957

Ziyaretçi
ne fesatlığı lan :D bildiğin aşırma yapmışsın sonra da fesatlık diyon :D :D

Pro.AZMAN

Milis
Ooo buralar çok değerlenir ben çekirdeğimi aldım izlemedeyim.. taklitlerimizden sakının!!!

DeletedUser61556

Ziyaretçi
Adam hem fesatlık diyo hemde fesat gördüğü klanın tanıtımını çalıyo:) yüzsüzlükte zirve yaptı ya helal olsun:)))

DeletedUser64688

Ziyaretçi
Benim anlayamadığım uzun bi süre tatil olayı ne alaka ? Sen 44'de de vardın köyünü aldılar 45'de de vardın köyünü aldılar 46'da da varsın gene köyünü alacaklar.Adam izlediği dizi deki karakter zannediyor kendini.Senin gibiler yüzünden canım pokemon yayından kaldırıldı :(:(

DeletedUser54053

Ziyaretçi
Evet arkadaşlar, bir süreden sonra (bu oyun dışında geçen süreye ekibimiz arasında tatil olarak adlandırıyoruz :) hesaplanan durumlara uygun sayılabilicek zamanlamada gelen bu dünyada resmi olarak yer alacağız..

Bir nevi dostlarım, abilerim ve kardeşlerim ile girme kararı aldık.. Kalabalık bir ekip değiliz,ha direk üye alımı yok diyip 10 tane alt klanı kuran ekiplerden hiç değiliz,bölgede veya ileri ki konumu,bilgisi,tecrübesi uygun arkadaşlar vakti gelince zorda olsa aramıza katılabilir.

Yarışmacı tüm arkadaşlara başarılar diler,her zamanki gibi sıralamada gözü olmayan ağır ve derinden ilerleyen bir ekip olarak yerimizi alıyoruz. Zevkli bir dünya olması dileğiyle diyelim.

Üşengeçlik seviyem :D yazı rengini bari değiştir :D

DeletedUser54053

Ziyaretçi
1 ay sonra başlayıp rahatlıkla ezebileceğimiz adamlar