ÇUKUR vs UNITY

Durum
Konu yanıtlara kapalı.
Hemen söylüyorum 64 çok kıvırttı sonra özürler diledi. Bedeli silinmek oldu, burada klan başkanı gitmez.

Ben bugün engine secret neden kızıyorum? Yenil yenilme önemli değil. EĞER BİRLİKTE BİR YOLA ÇIKTIYSAN ADAMLARLA SONUNA KADAR OYNARSIN. Herkes gider sonra gidersin. !

SEN KAPTAN OLUYORSUN SONRA GEMİYİ DENİZİN ORTASINDA YOLCULARIYLA BİRLİKTE BIRAKIYORSUN YOK ÖYLE BİR DÜNYA !

O kadar isimim gücümün arasında sana yazıyorum.

64 de senin beni sahi size vururken arkadan vur diye araman haricinde, discordda engin, ahmet ve olcay varken sallamalarini ki dinlerken cevap vermemek için çatladım. Haricî senin ile muhattap olmuşluğum yoktur. Ben bu oyunda kimseye yalvarmadım boş yapma.

Yola çıktığım adamların çoğu benim ile 5 - 14 sene arasında beraber seni oyun zihniyetin ağlamak. Bizim ise canımız istediğimiz de silip gitmek. Sana mı sorucam ben nasıl oynayacağımı ? Sen kimsin veya diğerleri kim.

Ömür billah word kapatma arzusu ile oynamadım bu saatten sonra da oynamam. Bizim oyun amacımız senin vizyonunun alamayacağı seviyede anlayamazsın çünkü vizyonsuzsun.

Geç bu gemiyi en son terk eder ayaklarını, ne biliyorsun da ne konuşuyorsun değişik. Biz biraktik. Ben değil.

Basher, secret siliyoruz biz diyen adamsınız 4-5 hesabı hesap sile aldık diyen sizsiniz ertesi gün kendinize turava atıp hesap siliyoruz diyensiniz ne isim olur sizle :) başka kapıya basher mis :)) yeteneksiz insanlar

Madem siliyorsunuz silin kapışıyoruz kapatırız dedim her yerde derim umutsuz dünya keyfi takıldığım dünya çokta tın

Ne yalvaracağım bir de :))) acıyorum ancak size dünyanın 4-3 ünity almış :))) sizle pasifler adamlara kafa tutacak değilim yeteneksiz adamlara yalvarıyormuş bakkkk sennnn harbi mi :))) yazın arkadaş yazın ağzı olan konuşuyor :))

Oyuna pre geldi , bot geldi hepiniz adam hepiniz oyuncu oldunuz.

TEK VE SON SÖZÜM YETENEKSİZ İNSANLARIN YAPTIĞI HATALARLA UNUTY KAPATTI.

BU DAKİKADAN SONRA AĞLASANIZDA ZIRLASANIZDA YALVARSANIZDA OYUN DÖNMEZ ADAMLAR KAZANDI

ATMAYIN YA GEÇİP YALVARMIŞIM BASHERE Mİ KALDIM KALDIK SESLİ KAHKAHA ATIYORUM :)) kendilerine Truva atıp secret siliyoruz diyip ertesi gün hesap silenlerimi kaldık vay beeee :))

Oynuyacak olsam zaten Kln kurar ! Oynardım 25 kişilik dünyada ne uğraşsam bak keyfine yoluna hadi kendinizin inanmadığına buradakiler inandırmaya çalışmayın acıyorum :)

Aynen her üyemiz ayrı ayrı truva attı hatta çözemedik. Yazıklar olsun bize ya başkanları truva atmış.

Engin adamlar sizin klanı siliyormuş 3-4 hesap, hesap silmiş :))) Bu kadar daröq duman olma ya basher karşındaki :))) hatta sana ip ucu vereyim dost tavsiyesi klanı iki bölmüşler bir taraf unuty tutacakmış kudret toplamışlar bir tarafta sizi ezmiş :))) opa gelecekler koordinat vermişler :))) (sıkıyor yalan )

bende madem siliyorsunuz gelin Unuty savaşırız dedim :))) sizi Nasıl silecekler haritayı görmüyorlar sanki o kadar dayanacak güç mü var bizde amatörler ya :)))

He konuşma diyor beni aldılar açtım telefonu zekeriya bağladılar saçma sapan şarkı söyleyerek açtı bu kim dedim zek dediler :) tam bir boş adam, sanki 40 yıllım arkadaşıyım bu ne labalık bunu mu bağladınız az yasının adamı ol diyip kovdum :))) daha saydım dkkdkdld daha da farklıda idarelik yazam dedim :)

Etiket atma ya buraya bile gelmesin :)) o derece sevmiyorum üstüne yalvarmışım sujdjdkdk yaaa bitiuorımmmm bashere ALLAHINI SEVİYORSANIZ OYNAYIN UNUTYi silin :))) SİZİ SİLEMEZ DİMİ :)) unuty sizle kedi fare oyunu oynar BİR OYUNCULARINIZA BAKIN OYUNCULARIN GÖRÜN HAYIRDIR YANİ ? siz kimsiniz size yalvarayım oyun bilmeyen veletler , gelip atıyorsunuz .

Ya basher vallaha söyle yapalım, secret boş verin klan kurarsam beni düsman ilan etsenize hayrınıza çünkü

Matrax10 zayıf rakibe acımıza biraz da sizinle eğleneyim :))) SİZİ GİBİ BOŞ OYUNCULARI SİLMEK TAT VERMEZDE İDARE EDERİZ

Sen dinlediğini bile anlamıyorsun:) bak ben unity aradım dedim ki musade edin secret ile savaşayım. Oda bana dediki adamlar müttefiğim doğru olmaz bende haklisin dedim ve konu bitti. Inanmazsan dayiya sor

Sonra k55 k56 tarafın da secret bir grup vursun, k65 tarafın da bir grup vursun dedim arkadaşlarıma, unity niye vurayım amacım o değil vizyonsuz.

Ben hep şarkı söylerim. O sırada söylüyordum açtın. Engine de söylerim. Kaldı ki sen kimsin seni ciddiye alicam. Sen almadılar Eser abinin kafasını sisirdigin icin adam dedi zek konuş şu adamlar istemeden gönülsüz konuştum. Sanki devlet meselesi konusuyor turşu bidonu laubaliymis.

Bak sana söz oynamayı düşünmüyorum ama girmek istersem sırf senin olduğun worde girip sana ders vericem botunu da kullan sorun yok ben seni her türlü tokatlarım.

Kovdum kısmına gelince, ben bu vizyonsuza devam etmeyeceğimi söyleyince sanki küfür etmişim gibi yaşının adamı ol, adam değilsin dinlemedigim için aklımda kalan bunlar diyince la bu manyak ne diyor dedim hadi görüşürüz diyince olan durum bu sen bence tedavi ol

En ayar olduğum şeydir. 64 bir yalvardı özür diledi. Affettik burada bir bağlayalım Cem konuş dediler. Baktım şarkı söylüyor sanki 40 yıllık arkadaşım, bir selam ver bir merhaba de bu ne labalalik, birde bunun peşinden gidiyorlar ya gerçeği çok bir şey beklememek gerekli :)

Birde inanmış gibi diyorlar YA HADİ ENGİN YOK SİLSENİZE SECRETTİ 3 KİŞİ ADAM SİLMİŞTİ HANİ BASHER ?

UNUTY KARIŞMAYIN BUNLAR SECRET SİLSİN SÖZ SİZE UĞRASTIRMADAN HESAP SİLECEĞİZ.

BASHER SİZ SECRET S SİLEMEZSİNİZ BOŞ BİR KLANDAN ÖTÜRÜ DEĞİLSİNİZ HARİTA BİLMEZ OYUN BİLMEZ STRATEJİ BİLMEZ KİSİLERSİNİZ AHKAM KESMEYİN ! Bu dünyada başka dünyada engin KAVGA EDEBİLİRİM TARTIŞIRIM AMA HAKKINI YEMEM SİZİ DARMA DUMAN EDER DİREK KAÇIN ARKANIZA BAKMAYIN BU DĞNYA YAPTIĞINIZ GİBİ :)))

Sen kimsin senden özür dileyeyim. Ne yaptım ki sana özür dileyeyim. Sen kimsin ki senle konuşmak için bekleyeyim. Vizyonsuz

Engin birde bot diyorlar ya :)) he engin basher sizin aşırı bot kullanmanızdan rahatsız olduğunu söyledi bilgin olsun yetenek değil bot dolayı silmişler :) kendilerinde bir şey yokmuş gibi :)

kardeş daha kolayı var şahsen kendi adıma KONUŞAYIM yeteneğime bot diyon ya söylüyorum Alırım wp grubuna ss duruyor konuşmalarda oradaki arkadaşlar botla mı oynuyorum delikanlıca elle mi oynuyorum onları dinlersin ÜSTÜNE KULANDIGIMI DÜŞÜNÜYORSAN ŞİKAYET ET SONUÇ ALAMAZDIN. benim oyunculuğumu bilen bilir şüphen olmasın. He kendimi anlatmıyorum gelir başkalarından dinlersin diyorum dikkat et. Boş yapmayın

Zekeriya enginle görüşmüş bildiğim kadarıyla dostum canım ciğerim demiş, ertesi gün enginin arkasından iş çevirmiş. Ya şunu anlamıyorum.

Engine küfür ediyor böyle söyle adam diyor telefonda kendince sanki düzgün adam engine sövüyor. işte gidip niye görüşüyorsun o zaman hadi görüştün en azından saygın olsun nasıl bir karaktersin çözmedim. Diyip yine saydım ben ona :)

Çocuklar zek abinizi korumayın görünen köy Kemal sunalın dediği gibi uzakta değildir dibinizde görün oyun bilmeyen boş adam peşinden gitmeyin abi tavsiyesi size basher zaten adı yoktu. Hangi dğnya iş yapmış ki boş klan diyince zorunuza gitmesin öyle ;)

Yıllardır yanında duran kaç adam var ? Bak ben paşalar gibi sabit 50 oyuncu ile yillardır oynuyorum. Senin ile.bizim oyun anlayışımız aynı değil olamazda sen vizyonsuzsun.

Engin ile benim aramda olan konu hakkında bilgin fikrin yok konuşuyorsun. Boş adamsın safi boş

Engin ile ben birbirimize hiç kufur etmedik. He engin ettirdi bana bilemem. Ben Ahmet ile de is tutmadım. 64'de bırakırken bizim çocuklar sahi ile vuralım dediler tamam dedim. Bilmediğiniz konular hakkında rica ediyorum yorum yapmayın.

salgin

Baltacı
Tamam canım profilime iyi bak tamam mı, seninle aynı haritada olduğum dünyada aynı profili göreceksin. Bu sefer ilk köy şerefini barbar yerine seninle taçlandıracağım. Şimdi sen hayal dünyana geri dön ve birilerine nasıl laf sokabilirim diye düşünmeye devam et.
barbardan başka köy toplamamış adamlar gelmiş artistlik yapıyor. gel bas preleri de köy büyüt bana. profilime bakmana gerek yok, vaktin gelince ben seni bulurum <3

Vezir001.

Ağır Atlı
O kadar isimim gücümün arasında sana yazıyorum.

64 de senin beni sahi size vururken arkadan vur diye araman haricinde, discordda engin, ahmet ve olcay varken sallamalarini ki dinlerken cevap vermemek için çatladım. Haricî senin ile muhattap olmuşluğum yoktur. Ben bu oyunda kimseye yalvarmadım boş yapma.

Yola çıktığım adamların çoğu benim ile 5 - 14 sene arasında beraber seni oyun zihniyetin ağlamak. Bizim ise canımız istediğimiz de silip gitmek. Sana mı sorucam ben nasıl oynayacağımı ? Sen kimsin veya diğerleri kim.

Ömür billah word kapatma arzusu ile oynamadım bu saatten sonra da oynamam. Bizim oyun amacımız senin vizyonunun alamayacağı seviyede anlayamazsın çünkü vizyonsuzsun.

Geç bu gemiyi en son terk eder ayaklarını, ne biliyorsun da ne konuşuyorsun değişik. Biz biraktik. Ben değil.

Oyuna pre geldi , bot geldi hepiniz adam hepiniz oyuncu oldunuz.

Aynen her üyemiz ayrı ayrı truva attı hatta çözemedik. Yazıklar olsun bize ya başkanları truva atmış.

Sen dinlediğini bile anlamıyorsun:) bak ben unity aradım dedim ki musade edin secret ile savaşayım. Oda bana dediki adamlar müttefiğim doğru olmaz bende haklisin dedim ve konu bitti. Inanmazsan dayiya sor

Sonra k55 k56 tarafın da secret bir grup vursun, k65 tarafın da bir grup vursun dedim arkadaşlarıma, unity niye vurayım amacım o değil vizyonsuz.

Ben hep şarkı söylerim. O sırada söylüyordum açtın. Engine de söylerim. Kaldı ki sen kimsin seni ciddiye alicam. Sen almadılar Eser abinin kafasını sisirdigin icin adam dedi zek konuş şu adamlar istemeden gönülsüz konuştum. Sanki devlet meselesi konusuyor turşu bidonu laubaliymis.

Bak sana söz oynamayı düşünmüyorum ama girmek istersem sırf senin olduğun worde girip sana ders vericem botunu da kullan sorun yok ben seni her türlü tokatlarım.

Kovdum kısmına gelince, ben bu vizyonsuza devam etmeyeceğimi söyleyince sanki küfür etmişim gibi yaşının adamı ol, adam değilsin dinlemedigim için aklımda kalan bunlar diyince la bu manyak ne diyor dedim hadi görüşürüz diyince olan durum bu sen bence tedavi ol

Sen kimsin senden özür dileyeyim. Ne yaptım ki sana özür dileyeyim. Sen kimsin ki senle konuşmak için bekleyeyim. Vizyonsuz

Yıllardır yanında duran kaç adam var ? Bak ben paşalar gibi sabit 50 oyuncu ile yillardır oynuyorum. Senin ile.bizim oyun anlayışımız aynı değil olamazda sen vizyonsuzsun.

Engin ile benim aramda olan konu hakkında bilgin fikrin yok konuşuyorsun. Boş adamsın safi boş

Engin ile ben birbirimize hiç kufur etmedik. He engin ettirdi bana bilemem. Ben Ahmet ile de is tutmadım. 64'de bırakırken bizim çocuklar sahi ile vuralım dediler tamam dedim. Bilmediğiniz konular hakkında rica ediyorum yorum yapmayın.

Zekeriyadan kontra atak geldi

ChrisJ

Yasaklı
Zekeriya ile bizim meselemiz ayrı yaptığı yanlış var kendiside yanlış yaptığını dostluğu zedeleyici bir hareket olduğunu anladı ve kabul etti, devamında ben zekeriyanın bana küfür edeceğini düşünmüyorum iş çevirdi mi evet hata yaptığını da söyledi yapmamam gerekirdi dedi ama küfür hakaret görmedim duymadım o kadar ileriye gitmez bence okuyordur buraları gelir birazdan

Dc adamın arkasından etmediğin küfür sinkaf kalmadı sen Zekeriya kadar olamıyorsun sen hesapla işte

Vezir001.

Ağır Atlı
Dc adamın arkasından etmediğin küfür sinkaf kalmadı sen Zekeriya kadar olamıyorsun sen hesapla işte
Hangi dc mesela ses kaydı at ortam şenlensin, ona diyorsunuz engine küfür etti, bana diyorsunuz sen ona ettin, az için şu mereti kim kime etti bir karar verin sonra devam edersiniz :D

Ha arkasından adam değilmiş dediğim doğrudur yüzüne karşıda çok şey söyledim yanlış yaptı bana yanlışınıda kabul etti yapmaması lazımdı o da yapmamam lazımdı dedi oyun demekki ağır bastı. Bunun dışında zekeriya ile uğraşacak ve onu konuşacak pek vaktim olmadı sen bunu discord kuşlarına sor bizim discord savaşı verecek pek vaktimiz olamadı :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.