ÇUKUR vs UNITY

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

ChrisJ

Yasaklı
Hangi dc mesela ses kaydı at ortam şenlensin, ona diyorsunuz engine küfür etti, bana diyorsunuz sen ona ettin, az için şu mereti kim kime etti bir karar verin sonra devam edersiniz :D

Ha arkasından adam değilmiş dediğim doğrudur yüzüne karşıda çok şey söyledim yanlış yaptı bana yanlışınıda kabul etti yapmaması lazımdı o da yapmamam lazımdı dedi oyun demekki ağır bastı. Bunun dışında zekeriya ile uğraşacak ve onu konuşacak pek vaktim olmadı sen bunu discord kuşlarına sor bizim discord savaşı verecek pek vaktimiz olamadı :D

Ses kaydı almanın suç olduğunu bilmeyecek kadarda cahilsin işte.
Ayrıca sen herkesi kendin gibimi sandın onun ses kaydını al bunun ses kaydını al şantaj yap.
Sen ne yalancı adamsın Olm sen demedin mi Zekeriya nin evine ekmek alacak parası yoktu bitcoin de para kazandırdım aç karnını doyurdum diye hatta daha da küçüldün de onları burda yazamicam.

Senin kadar derisi kalın Bi adam daha tanımadım ben ayıp Olm delikanlı adama yakışır mı zamanında dostum dediğin adamın ailevi problemlerini bilr orda burda konuşuyorsun

Ayrıca sen herkesi kendin gibimi sandın onun ses kaydını al bunun ses kaydını al şantaj yap.
Sen ne yalancı adamsın Olm sen demedin mi Zekeriya nin evine ekmek alacak parası yoktu bitcoin de para kazandırdım aç karnını doyurdum diye hatta daha da küçüldün de onları burda yazamicam.

Senin kadar derisi kalın Bi adam daha tanımadım ben ayıp Olm delikanlı adama yakışır mı zamanında dostum dediğin adamın ailevi problemlerini bilr orda burda konuşuyorsun
Böyle şeyler demiş olabilir vezirin azı bu

ettim ama espirisine söyledim onları da diyebilir

cixcocukcan

Okçu
64 naptin adamlara senin profilde bişeyler var kapama başari ve wlerin sonu forum sonu 64 yaziyor biri kaon bey
bi bildiniz vardir

Vezir001.

Ağır Atlı

Abartma cem yok evine ekmek alacak parası yoktu yok bilmemne iyice şaşırdın ne diyeceğini saçmalamaya başladın. Git kendi hesabından yaz artık anlaşıldı senin olduğun Allahın kamili.

Coinden para kazandırdığım doğru bunu sana söyledim ama sen o kadar gevşek adammışsın ki demekki sana selam dahi verilmezmiş böyle ulu orta herşeyi anlatmaya başladın. Adamla olan meselem benim adamla aramda kalır seni alakadar etmez iyice kudurdun ne yapacağını şaşırdın. Oyun bu oyun bir kendine gel artık.

Vezir001.

Ağır Atlı
ettim ama espirisine söyledim onları da diyebilir

Dememe ne gerek var adam düşmanım ve gitti worldten sence ne gibi bir çıkarım olur bunu dersem mesela :D

Adam için bana küfür etti diyor, fake hesabından girip benim için ona küfür etti diyor. Sence bu akıl sağlığı bozuk adama kim inanır?

Benimde arkamdan ben enginin yüzüne karşı küfür ettim demiş bizimkilere fındık kadar aklı olsa bu duruma düşmezdi zaten.

ChrisJ

Yasaklı
Abartma cem yok evine ekmek alacak parası yoktu yok bilmemne iyice şaşırdın ne diyeceğini saçmalamaya başladın. Git kendi hesabından yaz artık anlaşıldı senin olduğun Allahın kamili.

Coinden para kazandırdığım doğru bunu sana söyledim ama sen o kadar gevşek adammışsın ki demekki sana selam dahi verilmezmiş böyle ulu orta herşeyi anlatmaya başladın. Adamla olan meselem benim adamla aramda kalır seni alakadar etmez iyice kudurdun ne yapacağını şaşırdın. Oyun bu oyun bir kendine gel artık.

Beni alakadar etmiyorsa neden anlatıyorsun kamil.
Coinden para kazandirdin diye gidip sağda solda anlatan sensin ben değilim buda şu demek oluyor gevşeklik sende bende değil.
30 binlira borcu vardı sayemde ödedi fakir dedin şimdi adam oldu arkamızdan iş çeviriyor dedin .
Ben olmasam bitik haldeydi vs vs Bi ton şey ben bu konuyu şuan burda kapatıyorum.

Bu konuyla ilgili son sözüm Zekeriya bunları yutuyorsa yarabbi şükür dicek bise yok sahte delikanlı seni ;)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.