Çoook Fena Geldik Kesim Raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser12046
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser12046

Ziyaretçi
Açılışı biz yapalım. Keyifli seyirler..

adszaxp.png
adszpjf.png

adszoea.png
adszklop.png

adszmqg.png
adszivrp.png

adszehn.png
adszabw.png
adszfo.png

adszxuh.png
adszju.png

adszbrd.png
adszyfw.png

adszgoyz.png

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser29532

Ziyaretçi
dusunceli kasarsa farkını gösterir :) öhöm pusulacı sonuçta :p

DeletedUser12046

Ziyaretçi
Klanda kasarsa farkını gösterecek arkadaşımız çok:)

DeletedUser29532

Ziyaretçi
Şuan ki kadrolarınıza baktığım zaman karma bi kadro söz konusu. Şuan günlük gülistanlık gibi görünebilir lakin bu oyuncular farklı klanlardan gelmiş olması yarın birgün çok çok sıkıntılara yol açacaktır benim kanaatim bu şekilde.
Ekliyorum w12 düzeyine göre iyi oyuncular var bu klan dağılırsa sanmıyorum savaşarak olacağından iç çatışmadan gider gibi düşünüyorum bekleyip görecez :)

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

JrFly

Dük
Şuan ki kadrolarınıza baktığım zaman karma bi kadro söz konusu. Şuan günlük gülistanlık gibi görünebilir lakin bu oyuncular farklı klanlardan gelmiş olması yarın birgün çok çok sıkıntılara yol açacaktır benim kanaatim bu şekilde.
Ekliyorum w11 düzeyine göre iyi oyuncular var bu klan dağılırsa sanmıyorum savaşarak olacağından iç çatışmadan gider gibi düşünüyorum bekleyip görecez :)

Bende öyle düşünüyorum :) .

DeletedUser34001

Ziyaretçi
Ekliyorum w12 düzeyine göre iyi oyuncular var bu klan dağılırsa sanmıyorum savaşarak olacağından iç çatışmadan gider gibi düşünüyorum bekleyip görecez :)

len bı kerede agzını hayra ac:D

DeletedUser29532

Ziyaretçi
Kötü bişey mi dedim :) Tecrübelerime dayanarak konuşuyorum bu klanı idare etmek kolay iş değil.
Tatsızlıklara açık bir klan yorumumu saklayın haklı yada haksız çıkacam bekleyip görecez :)

DeletedUser34001

Ziyaretçi
zaten sıkıntı olursa ordan olur :) ınş olmaz sende felaket tellaı gıbısın nan :D

DeletedUser12046

Ziyaretçi
Yönetimi iyi olmayan her klan parçalanır yada dağılır..

Bunlar klan tanıtımında konuşulcak şeyler. Burada raporlar hakkında konuşalım:)

DeletedUser

Ziyaretçi
Kesımler ilk haftadan cok ıyı Fena can yakacaklar bellı:=) hayırlı olsun:=)

DeletedUser12046

Ziyaretçi
Bu nickle en son sanem değil başkasıyla konuştum ben:)