Çok Değişmişiz

• Konuyu başlatan DeletedUser67601
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Valla Serhat, dediğin gibi tetikte olacaksın. Kendi ekibinden başkasına bile güvenmeyeceksin. Yeri geldiğinde ona da güvenmeyeceksin. W42'de klana sırf içten vurulmayayim diye kesin güvenmediklerim dışında sadece 3 kişi aldım davet isteyenlerden. Yeterli güveni alana kadar belki de 6 ay tetikte durdum aman çıkıp ansızın vurur mu diye. Değil ki müttefik...

Malesef böyle gözüküyor. Yoksa dediğin gibi yapan yaptığından utanmıyor, bir de kendini haklı görüyor.

DeletedUser63521

Ziyaretçi
Misali ben 10 yıldır oyunuyorum
AMa w1 den baska dunyada zevk alamadım şimdi şöyle durum var
Bu oyun karakter meselesi her ne kadar oyun olsada realindede böyle mi olacaksınız
Savaş dedimi delikanlılıkla olur ..
strateji oyunu olabilir o kadar daniska çirkelif ön safada

Bence siz oyunda egonuzu tatmin edin yalan dolanla
Bu oyunu kalkıp kapatacan olacagı bu..
emek veren oluyor olan zamanından oluyor Mahkemelik durumlar olsada ders alsa adminlerde çünkü tanıdıklarına trölans göstermese iyi olurdu oyunda

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Ah ah nerede o eski günler diyen dedemi hatırladım bir anda.

Fakat anlam veremediğim nokta şu forum da herkes eskiyi bu kadar ararken neye göre bu zamanı eskiden daha kötü olarak görüyor?

Mesela şimdi ki nesil diplomasi yaparak savaş kazanmayı tercih ediyor. Eskiler bunu çok daha farklı yöntemlerle hallediyorlarmış.

Türk milleti her zaman olduğu gibi yine balık hafızalı olduğunu başlıkta göstermiş sanırım:) evet ihanetlere karşı bir tutum sergilenmeli evet bu tipler her yerde dışlanılmalı devirin gençlerine bunu asimile edebiliriz? Peki geçmiş Dünyalar da oyun yönetiminin adaletsizlikleri bunları kullanan klanlar bu sayede gelen zaferler bin bir türlü dönen iş vesaire vesaire bunların hepsi unutulup da bugün kendi çaplarında ihanet senaryoları kuran gençler daha kötü oluyorsa teraziniz şaşmış derim :)

Geçmiş de gün yüzüne çıkmış onca vukuat varken bir kaç diplomasi hamlesi değişen fikirler çağa ayak uydurmalar bu kadar uzun başlıklara sebebiyet vermemeli.

Artık sıkıcı olmaya başladı her Classic de bu mevzuların baş kahramanlarının gelip burada duyar kasması.

UNCHARTED

Dük
Ah ah nerede o eski günler diyen dedemi hatırladım bir anda.

Fakat anlam veremediğim nokta şu forum da herkes eskiyi bu kadar ararken neye göre bu zamanı eskiden daha kötü olarak görüyor?

Mesela şimdi ki nesil diplomasi yaparak savaş kazanmayı tercih ediyor. Eskiler bunu çok daha farklı yöntemlerle hallediyorlarmış.

Türk milleti her zaman olduğu gibi yine balık hafızalı olduğunu başlıkta göstermiş sanırım:) evet ihanetlere karşı bir tutum sergilenmeli evet bu tipler her yerde dışlanılmalı devirin gençlerine bunu asimile edebiliriz? Peki geçmiş Dünyalar da oyun yönetiminin adaletsizlikleri bunları kullanan klanlar bu sayede gelen zaferler bin bir türlü dönen iş vesaire vesaire bunların hepsi unutulup da bugün kendi çaplarında ihanet senaryoları kuran gençler daha kötü oluyorsa teraziniz şaşmış derim :)

Geçmiş de gün yüzüne çıkmış onca vukuat varken bir kaç diplomasi hamlesi değişen fikirler çağa ayak uydurmalar bu kadar uzun başlıklara sebebiyet vermemeli.

Artık sıkıcı olmaya başladı her Classic de bu mevzuların baş kahramanlarının gelip burada duyar kasması.

D911E064-1358-47C2-A31F-0DEA12EE68B9.jpeg

Dayanamadım..
Şunu atmam lazımdı :)
1 2 yıl kurtulmuştum oyundan mis gibi :D
döndüm dönmez olaydım dedirttiniz bana
Şu başlığa gelipte gerçekten böyle diplomasi bozanları dışlayalım falan yazsaydın çok gülerdim ya :D

ben şahsen yazmak isterdim ama sayenizde hırsıma yenik düştüm o hatayı bende yaptım pişman mıyım asla aklım hala yapmadıklarımda :p
Ya da düzelteceğim hakkınızı yiyemem aklım hala yapamadıklarımda desem daha doğru olur
Biraz daha fazla hırs yapsaydım bizimkiler gibi barbar toplayıp tekrar Ordu atmaya başlayabilirdim ama o dünyadan o kadar çok midem bulandı ki uğraşmak istemedim gerçekten.

şu başlığın başından sonuna bütün postları okudum ne güzel demişler ne güzel postlar atmışlar ne kadar anlamlı yazmışlar bende onlar gibi yazmak çizmek isterdim gerçekten hani arkadan vurmak ayıp demek isterdim ama ellerim kirli bende o hataya düştüm hırslandım ama hırsım tabi ki oyunu kazanmak değildi sadece arkadan vuran kişiye o duyguyu tattırmaktı tam olarak tadını alamasada dudağına değdirdim o duygunun kaşığından yanı ben öyle düşünüyorum neyse inşallah ileriki dünyalarda bu tarz olaylar yapmazlar güzel ekipleride var gayet başarılı adamlar var ileride bi diplomasi bozulurken bütün klanların aklına girip bi gecede müttefiklerine savaş açtırmadan temiz oyun oynamaları dileğiyle :)

DeletedUser67130

Ziyaretçi
- Madem bu kadar rahatsiz olan insan var , bu rahatsizligi çıkaran kim veya kimler ?? Hala bunlar konuşuluyor da -ki konusmasi kolay tabi- neden icraat yok kimsede ?
- Klasik olan ' şu w den beri oynuyorum ' veya ' klansavaşları.net ten beri oynuyorum ' gibi realitelerin icirisine girmeyeceğim için beni ciddiye almamazlik etmezsiniz değil mi ?

DeletedUser66992

Ziyaretçi
Mikail söylediklerine aynen katılıyorum ben bu oyunu zevk için oynayan günlük boş vakitlerini sadece oyundaki dostlarıyla muhabbet eden bi kişiyim ki beni bile çıldırttılar ki bunun artık şöyle açıklıyorum kendimce oyunu oyuncular değil klan isimleri oynuyor herkes klan ismi içi oynuyor, benim klanım 1. olsunda içinde kim olursa olsun hesabındalar ki ben buna karşıyım isimden ziyade içindekiler önemlidir her zaman w4 de oynuyordum en son ondan sonra bırakmıştım uzun bir müddet vukuatım Birol abi ve demir ökçe Metin abi bilen vardır illaki onlarla tanışana kadar diyordum 2-3 gün boş vaktimi değerlendirir çıkarım sohbet muhabbet derken 1 yıldır tekrar döndüm ama baktım ki millet birbirine düşüyor 1 köy için adam satıyorlar ki bu oyunda kalmayacağım zaten devamı olmayacak 1 word de oynucam ona da söz verdiğim için sonra oyun biter tekrardan ben çok iyi biliyorum bayramlarda w4 de kimse kimseye saldırmazdı ne bilim öyle extrem bir durumlarda saldırıyı keserlerdi küfürün veya küfür edenin hiç bir şekilde o dünyadaki oyuncular tarafından cezasız kalmazdı ama sana kendimce söyleyeyim oyunda mertlik bozulmuş ben bunu öğrendim şimdi diyecek oradan 3-5 arkadaş sen kimsin gibisinden gerek yok ben kimseyim sadece sıradan oyunu zevkine muhabbetine oynayan bir kişiyim şu oyunda kendini bozmayan 3-5 adam tanıyorum ki onlarda hala tanıdığm çok az insan kalmış eskiler bırakmışlar çok nadir denk geliyorum 1-2 kişiye atikkan hus35 birkan abi yasin abi aztek ekibi sırf küfür ettiği için bir hesabı sildiler wordden hiç kimsede dur demedi dedirtmedi de herneyse yazını cidden beğendim tercüman olmuşsun bizim gibi oyuncular az kaldı

DeletedUser67142

Ziyaretçi
5783 adlı eklentiyi görüntüle

Dayanamadım..
Şunu atmam lazımdı :)
1 2 yıl kurtulmuştum oyundan mis gibi :D
döndüm dönmez olaydım dedirttiniz bana
Şu başlığa gelipte gerçekten böyle diplomasi bozanları dışlayalım falan yazsaydın çok gülerdim ya :D

ben şahsen yazmak isterdim ama sayenizde hırsıma yenik düştüm o hatayı bende yaptım pişman mıyım asla aklım hala yapmadıklarımda :p
Ya da düzelteceğim hakkınızı yiyemem aklım hala yapamadıklarımda desem daha doğru olur
Biraz daha fazla hırs yapsaydım bizimkiler gibi barbar toplayıp tekrar Ordu atmaya başlayabilirdim ama o dünyadan o kadar çok midem bulandı ki uğraşmak istemedim gerçekten.

şu başlığın başından sonuna bütün postları okudum ne güzel demişler ne güzel postlar atmışlar ne kadar anlamlı yazmışlar bende onlar gibi yazmak çizmek isterdim gerçekten hani arkadan vurmak ayıp demek isterdim ama ellerim kirli bende o hataya düştüm hırslandım ama hırsım tabi ki oyunu kazanmak değildi sadece arkadan vuran kişiye o duyguyu tattırmaktı tam olarak tadını alamasada dudağına değdirdim o duygunun kaşığından yanı ben öyle düşünüyorum neyse inşallah ileriki dünyalarda bu tarz olaylar yapmazlar güzel ekipleride var gayet başarılı adamlar var ileride bi diplomasi bozulurken bütün klanların aklına girip bi gecede müttefiklerine savaş açtırmadan temiz oyun oynamaları dileğiyle :)

Ben hiç rahatsız değilim size yapılan ise tamamiyle başka bir durumdu bu başlık yeri değil olsa uzun uzun haksız çıkarırdım :)

DeletedUser59599

Ziyaretçi
Aşırı uzun biyografi gibi yazılar... Hoca öğretmedi mi kısa öz olsun. Giriş gelişme sonuc olsun diye..

DeletedUser52961

Ziyaretçi
Millet sizin önem verdiginiz değerler, basligin acilmasina neden olan kisilerin umrunda degil,

Aaa ya böyle bi seyi nasi yapiyolar diye onlarin yerine utanmaya devam edin,

Bu arada klan savaslari filan bilmemde ben oyuna w2 de basladim, su aralar daha cok yasaniyo olabilir ama ben eskiden de böyle seyler yasandigini hatirliyorum su an boyle hareketler yapanlarin bi kismininda eski oyuncu oldugunu unutmayalim , sadece genel foruma yansimamis olabilir,

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Hırsızın suçu yok mu ?

Buradaki ve oyunda devam eden klanların tepkilerinin "Ayy, kıyamam" tarzından öteye geçmedikçe. Hırsızın suçu yok beyler. Genel forumu bu olayı yansıttıktan sonra olayın doğruluğu tespit edildikten sonra hem forumdan hem oyundan bir çok klan bu işi yapanları kınamalı, onun yaptığını yapmalı ve en sevdiği şeyi elinden almalı (Köyü yani) ki aklı başına gelsin. Köy derdinde puan derdinde hırsına yenik düşmemiş adam yapmaz zaten bu tarz işleri. Ancak burada ne kadar konuşursak konuşalım anca birbirimizin yorumunu beğenelim. Bu dünya da hala devam eden PUSULA,ARGO,QAPAT oyuncuları var onlar tepkilerini göstermedikten sonra ne desek boş.

MTK 136

Casus
Millet zevk almaya degil biseyler basarmaya belkide kazanmaya oynuyor kazaninca zevk alir misin? Evet kazaninca zevk alirsin herkesin kendine gore bakis acisi var ve bir taraftan baksan x klani hakli digerinin gozunden baksan y klani hakli burada kim neye gore hakli haksiz karar vericek de tepki gostericek?

Kendinizi degistirin once onunuze gelenle günü kurtarmak icin diplomasi yapmayin cesur eliniz acik oynayin su oyunu

Evet bu bir oyun icinde olanlarida fazla buyutmeye gerek yok ben daha cs go da hile actigi icin gunlerce elestirilen birini gormedim bana kalirsa oyunu hayatiniz haline getirdiginiz icin bu kadar takiliyorsunuz :D Oynayin gecin iste