Çizim Yarışması Hakkındaki Sorularınız

• Konuyu başlatan RadamelFalcao
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Çizimlerinizi indexlerseniz üzerinde oynama yapılamaz diye biliyorum, en azından photoshop'ta bu öyle.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Kilise yerine cami olsa olmuyor mu? :D

Binaların isim olarak yine aynı şekilde adlandırılacağını unutmayınız.

Onun yerine bu çizimler özel yolla sizlere ulaştırılsa ?

Çizimler forum üzerinde yayınlanmalıdır. Tüm ülkelerde aynı kurallar ile yapılacak ve her ülkenin takımı diğer ülkeleri değerlendirebilecektir.

hocam benim anlamadıgım oyundaki köyün ana görünümünün aynısını mı çizecegiz? yoksa binaların şeklini değiştirip agaçların şeklini değişitirip mi çizecegiz?

Binaları, arka fonu, ağaçları istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.

DeletedUser

Ziyaretçi
Binaları, arka fonu, ağaçları istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.

dediniz fakat;

Uluslararası kazanan olmak için aşağıdakileri sağlamak gerekir:
-Binalar arka plandan ayrı çizilmeli ki grafikleri oyunda kullanabilelim.

bu aklımı karıştırdı. Binaları ayrıca çizip mi atacağız pek anlıyamadım?

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Uluslararası kazanan olmak için aşağıdakileri sağlamak gerekir:
-Binalar arka plandan ayrı çizilmeli ki grafikleri oyunda kullanabilelim.

bu aklımı karıştırdı. Binaları ayrıca çizip mi atacağız pek anlıyamadım?

Uluslararası kazanan olmak için biraz daha profesyonel çizimler yapmanız gerekmektedir. Arka plandan ayrı olarak her bina bir layer olacak şekilde çizilmelidir.

DeletedUser

Ziyaretçi
Hadi diyelimki ipad kazananlardan biri bizden cıktı .Nereden gelecek bunlar bize ? Yurtdısından yollandıgında ulasmasında sıkıntı yasanmaz mı ?

DeletedUser32540

Ziyaretçi
hic bi sekilde sikinti yasanmaz e-bay dan surekli alisveris yapiyorum ben...

DeletedUser

Ziyaretçi
hocam benim anlamadıgım oyundaki köyün ana görünümünün aynısını mı çizecegiz? yoksa binaların şeklini değiştirip agaçların şeklini değişitirip mi çizecegiz?

yaw arkadaş şuna açık bir şekilde cevap verecek biri yok mu?

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
yaw arkadaş şuna açık bir şekilde cevap verecek biri yok mu?

Ana görünümün aynısını değil kendi yarattığınız ana görünümü çizeceksiniz. Tüm materyaller sizin eseriniz olacak. Sadece binaları da çizebilirsiniz. Bu tamamen sizin seçiminiz.

DeletedUser

Ziyaretçi
gelen çalışmalara baktımda hep el çizimi photoshopta çalışsam sorun olmaz değilmi?

birde demişsiniz her bina için farklı layer diye jpg de falan öyle bişey yok psd formatı lazım onu özelden falanmı vercez size yoksa buraya paylaşırsak içindekiler çok kolay çalınır ...:)

DeletedUser

Ziyaretçi
ulan adam nasıl sabırla cevap veriyor tüm ahrazlar da buraya toplanmış troll

DeletedUser

Ziyaretçi
gelen çalışmalara baktımda hep el çizimi photoshopta çalışsam sorun olmaz değilmi?

birde demişsiniz her bina için farklı layer diye jpg de falan öyle bişey yok psd formatı lazım onu özelden falanmı vercez size yoksa buraya paylaşırsak içindekiler çok kolay çalınır ...:)

adminnnn.......

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames

Photoshop ile layerlar halinde çalışmanız ulusal kazanan olma şartlarında size kolaylık sağlayacaktır. Hazırldığınız resmi link vererek forma koyabilir aynı zamanda .jpeg formatındaki halini kontrol edebilmemiz için yükleyebilirsiniz.

DeletedUser

Ziyaretçi
Ana görünümün aynısını değil kendi yarattığınız ana görünümü çizeceksiniz. Tüm materyaller sizin eseriniz olacak. Sadece binaları da çizebilirsiniz. Bu tamamen sizin seçiminiz.

peki binaların resmini değiştirerek çizsek ??? olur mu

DeletedUser

Ziyaretçi
yahu değiştir adam onu diyor zaten kendi çiziminiz olacak, yenilikler katın çizime binayı da istediğin gibi çiz farklı olsun güzel olsun yeter ki

DeletedUser25871

Ziyaretçi
Ben tasarım mühendisiyim. Merakım şu: 3D Çizimler ( 3 Boyutlu) geçerlimi Bilgilendirirseniz Sevinirim. Selamlar.

ben de ressamım sonuçta 3D yada hangi programla hazırlanırsa hazırlansın objeler PNG formatında kaydedilir yollanırsa iş görürler. (Not: Objelerin arka planları transparan olursa rahatlıkla kullanılabilirler. ) Kolay gelsin

DeletedUser25871

Ziyaretçi
burada profesyonel bir grafiker veya ressamın zaten bileceği soruları soranlar katılmasalar da olur :D

DeletedUser

Ziyaretçi
size resmi kara kalem ile çizın diyor resmi alıp şekil verip gönderin denmiyor arkadaşlar :) :) eah4350 bariskaya36 :)