Çatpat VS Av&Argo&Kk

Cicikuş

Yasaklı
Yazık lan bu argoculara. Savaş başlayinca başarılar, dostluk, kardeşlik, saygı,sevgi. Heybeden sallıyorlar. Bir şekilde sonuca ulaştiklarinda da eteklerinden de taşları döküyorlar.

Musluk*

Yasaklı
Yazık lan bu argoculara. Savaş başlayinca başarılar, dostluk, kardeşlik, saygı,sevgi. Heybeden sallıyorlar. Bir şekilde sonuca ulaştiklarinda da eteklerinden de taşları döküyorlar.
Biz yine saygı, sevgi çerçevesinde konuşuyoruz zaten gelip bunları "kevgire çevirirdik" derse biri ben de cevabını veririm kardeşim :D O değil de senin yanman ne zaman bitecek la kardeşim konu Argo olunca hiç üşenmeyip hesap açıp gelip yazıyorsun yeter la yanma artık :D

Cicikuş

Yasaklı
Biz yine saygı, sevgi çerçevesinde konuşuyoruz zaten gelip bunları "kevgire çevirirdik" derse biri ben de cevabını veririm kardeşim :D O değil de senin yanman ne zaman bitecek la kardeşim konu Argo olunca hiç üşenmeyip hesap açıp gelip yazıyorsun yeter la yanma artık :D
Xkkakskak argo kim olum 10 tane üyesi var yok cnskmzkzkzkkzjzjjsjs
Hesap 3-4 gündür var ya contan gevşemiş heralde musluk ? Dnmsmzkzkzz

Her zaman yanındayız oguccum. Suskunluğum halsizligimdendir asaletimden değil. Hiç bir sey yapasım yok bu aralar.
Ben de işsizim, askerliği bekliyorum. Aralık-ocak gibi giderim diye tahmin etmekteyim. Yoksa bu oyuna hiç bulaşasım yok da işte bazen tutamıyorum kendimi yazılanları okuyunca

aslankilic

Yasaklı
bak bak hemen bı tane yardakçı çağırdı yüzsüz yıyıyorsa klasık başlayacak gelın bakalım gorelım nasıl tokatlıyorsunuz 47 yı yazmış bı de hangı dünyada op ıle gelıp koy aldınız ancak kendal uzerınden bı tezgah peşınde oyun oynadınız :)

Cicikuş

Yasaklı
bak bak hemen bı tane yardakçı çağırdı yüzsüz yıyıyorsa klasık başlayacak gelın bakalım gorelım nasıl tokatlıyorsunuz 47 yı yazmış bı de hangı dünyada op ıle gelıp koy aldınız ancak kendal uzerınden bı tezgah peşınde oyun oynadınız :)

La olum cümle alem biliyor ki her girdiğiniz dünyada şamar oglanina cevirdik. Kendal çakallık yapınca hoşuna gidiyor, kendal o çakallıği beceremeyince ben tokat yemedim kendal'ın suçu mu ? Ncmzmzmzmkz
Gene tokatlarız da vallahi soğuduk oyundan ara vermemiz lazım şöyle 30-40 yıl.

Musluk*

Yasaklı
Xkkakskak argo kim olum 10 tane üyesi var yok cnskmzkzkzkkzjzjjsjs
Hesap 3-4 gündür var ya contan gevşemiş heralde musluk ? Dnmsmzkzkzz
İşte bazen 10 kişi bile yeter kardeşim yanmaya devam et lazımsa zeytinyağlı bi krem var onu göndereyim sana ğasfkağf takip edemedim kardeşim özür dilerim :d kardeşim conta gevşemiş diyorsun da senin de tasmanı gevşetmişler apkfpasfk

Cicikuş

Yasaklı
İşte bazen 10 kişi bile yeter kardeşim yanmaya devam et lazımsa zeytinyağlı bi krem var onu göndereyim sana ğasfkağf takip edemedim kardeşim özür dilerim :d kardeşim conta gevşemiş diyorsun da senin de tasmanı gevşetmişler apkfpasfk
Yoo tasmam halen ONMYLOVE'da gevşek değil. Ama senin contan gevsemiş be musluğum. Bi usta çağır sıksın o contayı jdksksksks

aslankilic

Yasaklı
42 dışında tek dünyada hakederek bırşey yapmadınız allahtan sızınle de oynadım da bılıyorum