ÇÖP ve PARTİ

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
diğer tarafı stafe kapatmış kapatana kadar beğenmediği mesajları silseymiş daha iyi olurmuş neyse burada devam edelim

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
boş yapma ramo :) köylerimi yıktınız arkadaş listem de eklisin diye casusluk mu yapıyorsunla sen ? utanmaz? :D

yok valla kanka enes soruyor aradada söylemiyom .dasdas diğer yerde yazdım cevaplamadın enes bana senin köyü verdi yıkım yapayım diye yo kdedim oda bana dediki senin köyleri yıktı onlar bayram yıktırdı senin köyleri dedi ben orda bi düşündüm senmi yıktırdın lan benim köyleri ?

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Ben onlineligi sormuyorumki ramazan sallama:) bayramı eklesem kabul eder ki kankim o benim

**BayRam**

Ağır Atlı
yok valla kanka enes soruyor aradada söylemiyom .dasdas diğer yerde yazdım cevaplamadın enes bana senin köyü verdi yıkım yapayım diye yo kdedim oda bana dediki senin köyleri yıktı onlar bayram yıktırdı senin köyleri dedi ben orda bi düşündüm senmi yıktırdın lan benim köyleri ?
yıkacağım veya yıktıracağım köyü almam ben :p seninle işim var olm bir kapyakta sensin artık gözümde yazık :p

A K R I L O T H

Kılıç Ustası
Dünya ilk açıldığında ramo yu düşmana verip üstüne de 2 adam hediye edelim demiştim ama iyi ki yapmamışız adam bildiğin pislik çıktı:(( iyi ki bizdeymiş, rakip olunca hiç çekilmez şimdi