GİDİCİLER

• Konuyu başlatan DeletedUser62793
  • Başlangıç tarihi

Mir ve pars Ne kadar Daha direnirler

• 1-20 Gün

Oylar: 39 41,9%
  • 20-40 gün

Oylar: 32 34,4%
  • 40+

Oylar: 22 23,7%

• Toplam oy kullanan
    93

Bandolero

Mızrakçı
Sadece bir cephe olarak gover ile savaş devam etseydi bu kadar klavyene güvenebilir miydin acaba :D Hesap silmemizi kendine prim olarak kasmana anlam veremiyorum kendince eğlenip post kasıyorsun sanki bir başarı elde etmişsin gibi istatistikler yukarıda bakar bakar iç çekersin :D Tüm dünya pars yapmak istemedik klan kurduk bize arkadaşlar katıldı (goverdanda baya talep vardı yalnız:D) senin hesabını bir yere dayamak için uğraştığın klan bizim için aile gibi bir şey anlamazsın sen :D

Goverdan geçenlerin hali ortada :) Bu cümlem yeterlidir sanırım..

DeletedUser64640

Ziyaretçi
Mr.Bey bir tane pasif yönetici yüzünden onlar için girdiğimiz mir savaşını bir anda terkedip bizde dost tesbihdir sizi vurmayız moruk diyip sonra aynı gece pars oluyolar hatred denen klan şuraya destek at diyince askerlerim uzun yol sevmiyo diyip atmıyo ama bizle aynı savaşı veriyo vuslat ekibinde çok sevdiğim insanlar var ama bize yardım etmiyo ben mr bey e göre konum almışken sav bulmaya çalışırken önce mr bey sınırını tutuyim zorlanıyolar diye 2 gün peşlerinde koştum sonuç olarak ben bir savaşta tek bırakıldım 1 ay mir sınırında uyku uyumadım şimdi etik vicdan dediğiniz şeyleri ben yaptığım planlamam bozulduğunda o sınırda verebildiğim kadar az köy vermek için didinirken onlar parsda göbek kaşıyodu gün gelir devran döner kinci bir insanım hiçbirşeyi unutmadım gün intikam günüydü

Bandolero

Mızrakçı
Mr.Bey bir tane pasif yönetici yüzünden onlar için girdiğimiz mir savaşını bir anda terkedip bizde dost tesbihdir sizi vurmayız moruk diyip sonra aynı gece pars oluyolar hatred denen klan şuraya destek at diyince askerlerim uzun yol sevmiyo diyip atmıyo ama bizle aynı savaşı veriyo vuslat ekibinde çok sevdiğim insanlar var ama bize yardım etmiyo ben mr bey e göre konum almışken sav bulmaya çalışırken önce mr bey sınırını tutuyim zorlanıyolar diye 2 gün peşlerinde koştum sonuç olarak ben bir savaşta tek bırakıldım 1 ay mir sınırında uyku uyumadım şimdi etik vicdan dediğiniz şeyleri ben yaptığım planlamam bozulduğunda o sınırda verebildiğim kadar az köy vermek için didinirken onlar parsda göbek kaşıyodu gün gelir devran döner kinci bir insanım hiçbirşeyi unutmadım gün intikam günüydü

Şu kısmı atlamışsın ben tamamlamak isterim. Savaşı terketmek için bahane gösterdikleri pasif yönetici hani şu (BENİM DOSTUM O BANA SORMADAN NASIL İŞ YAPARSINIZ) dediği yönetici dün gece daha klana gelmek için mesaj atmış.. Baya güzel dostluklar.

*JooKeeR*

Kılıç Ustası
Ahhahaah icraat yapın dedik kaç köye geldiniz sayamadim sadece 1 köy düştü tebrik ediyorum :) Bedirhan bey yapmayın böyle şeyler daha güzel işler bekliyorum bidakine yoksa ne olacağını soylemiyim :)

*JooKeeR*

Kılıç Ustası
Op yemeden önce ufak çaplı yaptığımız girişimler sonucu öyle forumlarda biz sildik şöyle yaptık böyle yaptık demeyin önce icraat sonra gelin burda biz yaptık diyin en başta dediğim gibi ya siz silinceksiniz ya biz .

Bedirhanin dediği gibi operasyonda klanlar nasıl cadırdar bilirmisin kardeş ?

Bizde diyoruz ki operasyonda klanlar nasıl patlar bilirmisin kardeş
?

VQ9kjv.jpg

r05ADN.jpg

QPL6n3.jpg

00RYZ9.jpg

zGj6D6.jpg

BOaqnv.jpg

odXb5k.jpg

VQ9kOr.jpg

1p68bp.jpg

r05A47.jpg

9Yanzk.jpg

4pjEoL.jpg

86aVva.jpg

1p68bp.jpg

Bandolero

Mızrakçı
Kardeş valla vaktim olsa inançsız köyde kestirdiğiniz 2 şer çiftlik savların, feryat abinizin kami yakalatıp çiftliğinin 4 e düştüğü raporları, Ferhat abinizin 4 mis full kami yakalattığı raporları buraya atarım da inan işsiz değilim bu kadar. Ne yapıyorsun da vaktin yok diyorsanız da 2 şer köy düşürüyorum her gece kimi denk getirirsem bir gün bana da gelirsiniz umarım bende de yakalarsınız kami buraya atarsınız övünmek için :)) 50 60 saatlerden mis çıkılıyor güzel kesim yaptık ara atmışsınız yapacak bir şey yok o kamiler dönüyor siz 2. dalgaya da hazırlanın şimdiden benden demesi :)

*JooKeeR*

Kılıç Ustası
Ya halen kendini yukarda tutmaya calisiyon 1 köy almistiniz onuda geri aldık opa giden siz kesim yapan biz bı ara gel de tanıdığım operasyon hazırlayan arkadaşlarım var baya prof seni yanlarına stajyer olarak verim altaki konuların açılımını da öğrenmiş olursun neyse fazla uzattım 2. Dalgayı bekliyorum

1. Op nedir ?

2. Op nasıl yapılır ?