W47 GÜNCEL HARİTA

• Konuyu başlatan DeletedUser31319
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63971

Ziyaretçi
şaman klanı 26 kapayan unss nop tek başına silen klan... truvana benzemez

43 de topuklarınız vura vura silindiniz oyunu bırakıyordu hani yenilen ekip :) exelans olmuş martian bişi gerçekten insanlarda ar namus sözünün erliği kalmamış

DeletedUser55639

Ziyaretçi

Pro mask: kaç köye gidiyoruz silvestirim
Pro Rambo: abi 180 civari

:.....: Op gecesi... Oyunun ilk ayları!

Pro mask: silvestirim benden başka köy dusuren yok nerede bu 180 koy

Pro Rambo: abi onlar yarın giriş yapacak

Sonuç yarın : başka düşen köy yok

Bana da la Rambo bana da .)

DeletedUser67878

Ziyaretçi
Pro mask: kaç köye gidiyoruz silvestirim
Pro Rambo: abi 180 civari

:.....: Op gecesi... Oyunun ilk ayları!

Pro mask: silvestirim benden başka köy dusuren yok nerede bu 180 koy

Pro Rambo: abi onlar yarın giriş yapacak

Sonuç yarın : başka düşen köy yok

Bana da la Rambo bana da .)

DeletedUser66676

Ziyaretçi
wom bitmiş ya :D
dünya kapatan bi klandı
janti giyinirdi :d

kralemre96*

Okçu
Pro oradan iyi köy topladı Wom bittikten sonra tüm gücüyle Sinerji yöneleceklerdir bence ne olursa olsun savaş sonu Pro kazanacakmış gibi bir his var içimde

DeletedUser65655

Ziyaretçi
Karga ve raspaw goturur inslh
wom çakallık yapıyordu oradan çıkan pudiye girip bize yani krgaya op yapıyordu bizim op yaptığımızı klana alıp destekliyorlardı uyardık dinlemediler savaş açtık direnemeden hemen öldüler :)) dünya götürme işi gerçekten zor olucak rakip dişli ve özellikle karakter yönünden bir çok özelliğe sahip rakip oyuncuyu kafalayıp yılbaşı gecesi içeriden köy almak, durmadan diplomasi için yazıp yahu gelin beraber proyu bitirelim gibisinden laf dalaşlarına girmek, kandırdıkları oyunculara dostum sen orada ol ama hiç bir işe el atma bu dünya kapanınca sözümüzdür senin yerin hazır gibisinden insanlrın aklına girme vs vs vs gibi huylara sahip tek temennim oyun dışında böyle olmamaları umarım bu saatten sonra oyunu oyun olduğu için oynarlar :) ve son olarak madem kendilerine güveniyorlar neden dalavereye başvuruyorlar delikanlı gibi oynayamıyorlarmı neyse nasıl olsa toplama kampı pudi ne diyebiliriz hayırlı geceler :)

DeletedUser53074

Ziyaretçi
wom çakallık yapıyordu oradan çıkan pudiye girip bize yani krgaya op yapıyordu bizim op yaptığımızı klana alıp destekliyorlardı uyardık dinlemediler savaş açtık direnemeden hemen öldüler :)) dünya götürme işi gerçekten zor olucak rakip dişli ve özellikle karakter yönünden bir çok özelliğe sahip rakip oyuncuyu kafalayıp yılbaşı gecesi içeriden köy almak, durmadan diplomasi için yazıp yahu gelin beraber proyu bitirelim gibisinden laf dalaşlarına girmek, kandırdıkları oyunculara dostum sen orada ol ama hiç bir işe el atma bu dünya kapanınca sözümüzdür senin yerin hazır gibisinden insanlrın aklına girme vs vs vs gibi huylara sahip tek temennim oyun dışında böyle olmamaları umarım bu saatten sonra oyunu oyun olduğu için oynarlar :) ve son olarak madem kendilerine güveniyorlar neden dalavereye başvuruyorlar delikanlı gibi oynayamıyorlarmı neyse nasıl olsa toplama kampı pudi ne diyebiliriz hayırlı geceler :)
bu mesajı sağlam kafayla yazdıysan istediğin psikoloğa görün, söz veriyorum tedavi masrafların benden. yok uyuşturucu etkisi falansa rehabilitasyon merkezine yat, onun da masrafları benden.
"yahu gelin beraber proyu bitirelim" şu kısmı arkadaş listemden hangisine göstersem (ki hepsi puddi yöneticileridir) hiçbiri ağzıyla gülmez

DeletedUser65454

Ziyaretçi
Yaw arada yeni harita atin
Bi sustunuz pir sustunuz.

DeletedUser31319

Ziyaretçi
Harita otomatik güncelleniyor zaten gün gün klanlarda değişiklik olmadığı sürece aynı

DeletedUser65655

Ziyaretçi
bu mesajı sağlam kafayla yazdıysan istediğin psikoloğa görün, söz veriyorum tedavi masrafların benden. yok uyuşturucu etkisi falansa rehabilitasyon merkezine yat, onun da masrafları benden.
"yahu gelin beraber proyu bitirelim" şu kısmı arkadaş listemden hangisine göstersem (ki hepsi puddi yöneticileridir) hiçbiri ağzıyla gülmez

galiba acısı olan bi sen varsın :)
madem söz verdin mail vereyimde psikolog masrafımı karşıla öğrenci adamım beleş gelsinde kimden gelirse :D

DeletedUser65655

Ziyaretçi

PARDON GÜLMEM GEREKEN YERDE GÜLMEMİŞİM :) HAHAHAHAHA AĞZIYLA GÜLMEZLER TABİ KENDALIN ATTIĞI MESAJLARDAN HABERLERİ OLUNCA KİM KİME DUM DUMA OLUR O ZAMAN BEN SENİN MASRAFLARINI KARŞILARIM :D