YIKIM EKİBİ vs ADALETİN DİRİLİŞİ

• Konuyu başlatan DeletedUser63059
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63059

Ziyaretçi
1LLOPG.png
[/url][/IMG]
1LLOPG.png

Yıkım Ekibi tarafı yıkıyordu en son...

DeletedUser64282

Ziyaretçi
Daha kopan birşey yok gibi oyunda. tek gece de 250 köyün düştüğü oplar olmuş 2 günde tersine dönebilir. Tebrikler kesenlere kesilenlere zevkli bi dünya oluyor :)

DeletedUser38381

Ziyaretçi
fark bu kadar açık değil aslında bizzat köy kaybederken klandan çıkan adama şahit oldum.

DeletedUser38381

Ziyaretçi
dostum son klanı kazanır desene benim için, sen en son udw yeki parçalar dediğinde udw dağılmıştı. Totem yine tutar belki
ben böyle bir şey söylemedim hatta şüphe edip inceledim :D benim böyle bir sözüm yok.

DeletedUser64609

Ziyaretçi
15 gun oldu bunlar sılıyorum dedıler tamda yenı yenı baslamıstık op yapmaya

DeletedUser61775

Ziyaretçi
yeke gece kondu dıyen kendını bılmez yek udw ye karsılık olarak kurulan bı klandı dunyanın yarısı udw deılmıydı savası esıtlemek ıcın makul bı davranıstı dayı gorunce kuyrugunu kıstırıp kaçtı :) sonra adalet dunya basından verdıgı sozu cıgneyıp gıttı dusman klanlar ıle bırlesıp bıze gırdı burda nerde adamlık mal mal konusup olmayan beynınızıde yormayın :)

Sen önce yazı yazmayı öğren insanlara hakaret edemezsin sen kimsin

DeletedUser64609

Ziyaretçi
Sen önce yazı yazmayı öğren insanlara hakaret edemezsin sen kimsin
ben benım :D sen kımsın ? gocunduguna gore dedıklerım sanada dokunmus :) bu aptalca soylemlerı cok duyuyoruz madem bu oyun hakkında konustugumuz herşey gocunanlar sevmeyenler vs oyunda savasarak gosterın bunları aksı taktırde kendınızı kucuk dusuruyorsunuz :)