YIKIM EKİBİ vs ADALETİN DİRİLİŞİ

• Konuyu başlatan DeletedUser63059
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser38381

Ziyaretçi
kim kime ne saygısızzlık etti bilememde böyle anlamsız alakasız oyunun işleyişini oyunun oynanabilirliğini etkilemeyen sebepleri insanların önüne koymayın koyabiliyorsanız savaş başarılarını koyun burası saygı yarışması değil kim en çok saygı gösterecek yarışması değil , saygısızlık ediliyor diyorsunuz altı doldurulmayan kelimeler kim ne saygısız lık etmiş ne demiş gösterinde bilelim bi dilden dile dolastırıyorsunuz ama herhangi bir örneginiz yok , real hayatta bulamadıgınız saygıyı buralarda aramayın , canınızı sıkan birisi varsa engelle tusu var engelliyorsn , biri küfür ederse şikayet ediyosn hesabı kapatılıyor bu tantana ne yani ama doğru yenilen tarafta olunca üften üften bahaneler üretmek normaldir

tüm yek klanları adına konuşuyorum

ölmez sağ kalırsak 36. dünyayı yek klanları olarak kapatacağız ötesi berisi yok bu yoldada zaten rahat bir şekilde ilerliyoruz bunun haricindeki her konusma anlamsız gereksiz tatavadan başka bişi değildir ama siz yine hobi olarak çamur atın kolay gelsin

sakin ol dostum niye öfkelendin?
bana göre,savaşta önde olduğunuz gibi saygısızlıkta da öndesiniz yani savaşta önde olduğunuzu kabul ediyorum keşke daha saygılı olsanızda sadece savaşı konuşsak.

DeletedUser15829

Ziyaretçi
o arkadaşımızın yaptığını tasvip etmiyorum ama ondan önce sizin yaptığınız tahriklere ne demeli acaba

Tahrik mi? Sadece 1 köy ismine kendisinin verdiği abartılı cevap devamını getirdi. Zaten hiç bir şey benim aileme ya da şahsıma küfür etme hakkını o zavallıya vermez. He birazcık delikanlı olsaydı akşam arandığında o telefonlara cevap verirdi. Ben ona ettiği küfürleri uygulamalı olarak gösterirdim.

myw**

Dük
sakin ol dostum niye öfkelendin?
bana göre,savaşta önde olduğunuz gibi saygısızlıkta da öndesiniz yani savaşta önde olduğunuzu kabul ediyorum keşke daha saygılı olsanızda sadece savaşı konuşsak.

öfkelendiğimi nerden cıkardın ki bu senin yorumun öyle bişi yok. herkes işine gelen yeri konusur sen işine neresi geliyorsa orayı konus ne yapalım ortada kimsenin yaptıgı bir saygısızlık yok buda kendi yorumunuz ve uydurmanız öyle bişi varsada bunu kimse klanın geneline maal edemez. sonucta sizin klandada bir suru saygısız vardır bunuda klanınızın geneline maal edemeyiz .1 2 kişi saygısız davranacak sen bunu burda gelip klanın geneline maal edip laf edicen ki zaten öyle bişi ortada yok örneğini göster diyorum göstermiyosunda sallayıp durma bosu bosuna dediğim gibi bu oyun saygı oyunu değil özel olarak bunu dillendirmeye ön plana getirmeye gerek yok herkes oyununa baksın

AvB.

Hafif Atlı
şimdi kim kime ne ediyor olaylara fransız kaldım

Şimdi bizim Honi Bedgır Gökhan adamın köyünde şekil şukul yapmış var mı lan bana yan bakan hesabı diğeri de buranın horozu benim senin gaganı kopartırım bana köyünün adresini ver demiş sonra Myw de vay efendim sen bizim kardeşimize nasıl terso yaparsın vay efendim çıkışta görüşelim falan. Tabi böyle atara kalkınca adres isteyende bi hallenmeler bi sütlaç gibi titremeler falan görürsünüz olum sizler havada uçuşuyor. Ondan sonra tabi mevzu büyüyor Honi Gökhanla Myw Gökhan adam topluyo bunların köyü basıcaklar diğerleride boş durmuyor tabi abilerini ablalarını topluyolar o kalabalıkta itişmeler kakışmalar arada bizim Honi Gökhanın kafaya balta sapı geliyor şimdi sakat kaldı işte yatıyo hastanede bu kadar benim anladığım olay bu yani

myw**

Dük
merak etmeyin honey badgerın durumu iyi suan hastane de refaketçi olarak yanındayım loptop getirdim mis arası yapıyor :)

AvB.

Hafif Atlı
Balta sapını yiyince iyice bozdu bizim eleman kötü oldu bu :d

DeletedUser63847

Ziyaretçi
Beni Yanlış anlatıyorlar iftiralar atıyorlar bence o iftirayı atanlar asıl tehlike onlarıda postaladık zaten...Beni tanıyan tanıyor üstüme almıyorum kardeşim :)

aslankilic

Yasaklı
Şimdi bizim Honi Bedgır Gökhan adamın köyünde şekil şukul yapmış var mı lan bana yan bakan hesabı diğeri de buranın horozu benim senin gaganı kopartırım bana köyünün adresini ver demiş sonra Myw de vay efendim sen bizim kardeşimize nasıl terso yaparsın vay efendim çıkışta görüşelim falan. Tabi böyle atara kalkınca adres isteyende bi hallenmeler bi sütlaç gibi titremeler falan görürsünüz olum sizler havada uçuşuyor. Ondan sonra tabi mevzu büyüyor Honi Gökhanla Myw Gökhan adam topluyo bunların köyü basıcaklar diğerleride boş durmuyor tabi abilerini ablalarını topluyolar o kalabalıkta itişmeler kakışmalar arada bizim Honi Gökhanın kafaya balta sapı geliyor şimdi sakat kaldı işte yatıyo hastanede bu kadar benim anladığım olay bu yani

hee tamamdır. Beni aydınlattığın için teşekkürü borç bilirim sayın Otcu Hoca