Yeni Açılacak Dünyalar Hakkında

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser12581

Ziyaretçi
Siz at gibisiniz . at nasil sadece onunu gorur sizde her oynadigimiz world ayni olsun istiyosunuz neden farkliliklar olmasin neden hep ayni monoton oyunu oynayalim ? Savas alanini kisitliyor diye oynamayacakmisiniz. Aksine zevk vermesi lazim. 36 da bende oynadim ekibim orda degil diye biraktim.

Psişik ceza yedi nasil olsa bisey yazamaz diye laf soktugunu saniyosun ama sadece saniyosun. Dedigim gibi tek ozellik odakli olmayin degisiklikler iyi olur

Yahu ben sevmiyorum başkaları da sevmiyor zorunda da değiliz itiraz ediyoruz zorla mı sevdireceksiniz :) Değişiklik her zaman iyi mi oluyor şimdi? Oyunun yapısı başlı başına premiuma döndü mesela bu çok mu iyi oldu bu da bir değişiklik :) Psişik birşey yazsa ne olur yazmasa ne olur al bak avukatı olarak gelmiş konuşuyorsun ve ben hiçbirşey kaybetmedim.Biz ekip olarak oynayan bir klanız ve bundan memnun değiliz sadece bu kadar.

DeletedUser62715

Ziyaretçi
Yahu ben sevmiyorum başkaları da sevmiyor zorunda da değiliz itiraz ediyoruz zorla mı sevdireceksiniz :) Değişiklik her zaman iyi mi oluyor şimdi? Oyunun yapısı başlı başına premiuma döndü mesela bu çok mu iyi oldu bu da bir değişiklik :) Psişik birşey yazsa ne olur yazmasa ne olur al bak avukatı olarak gelmiş konuşuyorsun ve ben hiçbirşey kaybetmedim.Biz ekip olarak oynayan bir klanız ve bundan memnun değiliz sadece bu kadar.

Bu oyunu oynayan sadece senin ekibin veya benim ekibim degil. Senin ekibin istemiyor diye benim ekibiminde istememesimi lazim. Arada bir acilsin iste degisiklik olsun. Hep ayni ozellikler hep aybi ozellikler olmuyor bi muddet sonra monotonlasiyor. Premiumu parayla alip harcayan cok az kisi var. Bu oyunda eski olarak nitelendirdigimiz kisiler bir worlde giriyor o world bitebe kadar veya silene kadarki sonra acilan worldlerde kendi oynadigi worldde harcadigi preyi 5 kati seklinde tekrar cikararak baska worlde girip onlari harciyor. Yani premiuma dondu hersey ama parayla alip harcamiyor kimse.
Psikin avukati degilim , ta kendisiyim .

DeletedUser12581

Ziyaretçi
Bu oyunu oynayan sadece senin ekibin veya benim ekibim degil. Senin ekibin istemiyor diye benim ekibiminde istememesimi lazim. Arada bir acilsin iste degisiklik olsun. Hep ayni ozellikler hep aybi ozellikler olmuyor bi muddet sonra monotonlasiyor. Premiumu parayla alip harcayan cok az kisi var. Bu oyunda eski olarak nitelendirdigimiz kisiler bir worlde giriyor o world bitebe kadar veya silene kadarki sonra acilan worldlerde kendi oynadigi worldde harcadigi preyi 5 kati seklinde tekrar cikararak baska worlde girip onlari harciyor. Yani premiuma dondu hersey ama parayla alip harcamiyor kimse.
Psikin avukati degilim , ta kendisiyim .

Hem 36. Dünya'da ekibim oynamadığı için oynamadım vs. gibisinden şeyler söylüyorsun,hemde yeniden benim ekibimin de istememesi lazım vs. diyorsun.Ekibin oynamadığı bir dünyada fikir belirtse ne oluuur belirtmese ne olur.Ayrıca premium özellik söylediğin şekilde ve ben bunu dezavantaj olarak değerlendiriyorum.Bu şekilde oynayacağın world'den önce hazırlık yapmak zorundasın.Ayrıca şuan w36'da ilk 25'in çoğunluğu parayla premium almış kimseler.

DeletedUser62715

Ziyaretçi
Premium worldde ilk 3 ay hizli gelisim gostermek icindir. Ondan sonrasi tamamen oyunculuk gerektirir. Ne anlamaliyim ben burdan ?

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Dünya geleneksel olarak 1 e 1 gelecek hız arayanlar c7 yada w38 i beklesin derim

DeletedUser38381

Ziyaretçi
dünya hızı 1-1 olacak bence diğer özellikleri tartışın arkadaşlar

DeletedUser59476

Ziyaretçi
1 e 1 bir çok kış dünyasını bekleyen oyuncudan mahrum eder katılım beklenenden çok fazla düşer

DeletedUser62715

Ziyaretçi
Aynen kış geldi artik yavaş dunya oyunculari demotive eder katilim 5000 olacagina 1000 olur zevk vermez dunya. En azindan normal bir hizda olabilir ise oyuncularin ve klanlarin katilimlarini fazlalastirabilir.

DeletedUser38381

Ziyaretçi
adamların bir formatı var bunun dışına çıkamazlar çıkarlarsa o zaman 2 dünya ardı ardına bu sefer 1e 1 olur
bu dünyada klan limiti fazla olabilir anketden dolayı bakarsınız yavaş olmasına rağmen diğer özellikler mükemmel olur.

DeletedUser53035

Ziyaretçi
hızı 1.5 civarı olsa şu klan dışı destek atmamak gibi bir saçmalık olmasa klan limiti de 80-100 olsun tadından yenmez özgür abi bence gireriz ya :))

DeletedUser55670

Ziyaretçi
Tapınak belli güçlerin hızlı ilerlemesını zayflatıyor ? Oyuna yeni katılan arkadaşlarımız tapınak sayesinde tapınagın etkı alanı dışından gelen saldırılarda koruma altında oluyor anlasılmayacak bir şey yok ;)
Dostum eğer bir hesabin saldiracak köyü kendi tapinak sinirleri içerisinde değilse yari güçte savasir. Ama tapinak sinirlari içerisindeyse hedef köy o tapinak alaninin disindaysa inancli saldirir. 49 saate ordular yolladim. Hepside inancli saldirdi.

DeletedUser40803

Ziyaretçi
hızı 1.5 civarı olsa şu klan dışı destek atmamak gibi bir saçmalık olmasa klan limiti de 80-100 olsun tadından yenmez özgür abi bence gireriz ya :))
bıkmayacaksınız dimi 500 kişi girip de oynamayı biliyorum demekten :) biz aşiretlerden kurtulmaya çalışıyoruz siz türedikçe türüyorsunuz, bırakın gidin parkta oynayın :))

Durum
Konu yanıtlara kapalı.