Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan Pro Halimpolat
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser56118

Ziyaretçi
multici pislikler. hakkımızı yiyorsunuz. hakkımı helal etmiyorum hiç birinize

DeletedUser41971

Ziyaretçi
ne cok konuştunuzla bi bizim klanı görüyorsunuz herkes yagma yapmış 250 300k ? işinize bakın

DeletedUser39947

Ziyaretçi
yokmu şunların yanında yakınında olan 3-5 de siz saldirin

DeletedUser59556

Ziyaretçi
Artık multilik birşey kalmadı günlük 100 k sı multiden çıkıyorsa geri kalanını bilekle yapıyorlar. Gerçi bende başta o kadar hafif basacak ham bulsam bende yapardım
Sözüm meclisten dışarı bu arada

DeletedUser46511

Ziyaretçi
herkes oyuncu biz oduncu :) güzel takip ediyorum yazıyı hatta mükemmelsiniz.Herkes işine geldiği taraftan konusmus kımse dememıs caylak acılıncaya kadar kac hafıf bastı bu adamlar ne yaptılar diye,mübarekler polemik yaratmayın...zoruna gidende hesap sil butonuna bassın yada şikayet etsin.diğer dunyalarda pre ıle kasan multıler boş konusmasın hele burda class 4 dısında tum class w lere gırdım hep aynı yaygaralar bunlar multıcı bunlar boyle bunlar soyle pusulada'da bu sekılde oldu siz cok temızsınız ya bk kaka ya maana buluyor.Şikayet butonu orda arkadaşlar.kimse havlamasın.2 aksamdan beri bir çenesiniz başka birşey değil.

DeletedUser12581

Ziyaretçi
herkes oyuncu biz oduncu :) güzel takip ediyorum yazıyı hatta mükemmelsiniz.Herkes işine geldiği taraftan konusmus kımse dememıs caylak acılıncaya kadar kac hafıf bastı bu adamlar ne yaptılar diye,mübarekler polemik yaratmayın...zoruna gidende hesap sil butonuna bassın yada şikayet etsin.diğer dunyalarda pre ıle kasan multıler boş konusmasın hele burda class 4 dısında tum class w lere gırdım hep aynı yaygaralar bunlar multıcı bunlar boyle bunlar soyle pusulada'da bu sekılde oldu siz cok temızsınız ya bk kaka ya maana buluyor.Şikayet butonu orda arkadaşlar.kimse havlamasın.2 aksamdan beri bir çenesiniz başka birşey değil.

SAKAO* nickli oyubcunuz neden ceza aldı açıklar mısınız?

DeletedUser12581

Ziyaretçi
Ceza almadan önceki gün yağmada 5. idi bu arada onuda hatırlatmadan geçemeyeceğim.

DeletedUser59556

Ziyaretçi
Ben yağma yapmıyorsunuz demicem ama o multi hesaplarıda melekler alıp oraya koymadı
Açıklarmısın 300 puana kasıyorsun yağma köyü oluyorsun 1 kesim puanı dahi yok hani ilk başta 10 10 mızrak kılıçla insan birşey yapar
Böyle 10 tane hesap var hepsi 300 puan aralarında nickleri aynı olan bile var sen bana çıkmış diyorsun kş biz multi kullanmadık ulan hadi sen kulanmadında klanında var kullanan bariz kör müsün yoksa bizi mi salak yerine koyuyorsun mal gibi mi gözüküyoruz ordan. Halbu ki aksine çok zeki olduğumu söylerler böyle laf cambazlığı yaparak nasıl haklanmaya çalışıyorsunuz birde vallahi pes. Kullanmayan kullanmadım desin kenara geçsin.
Multi sahiplerine ise cevabım net. Onlar yüzünden harcadığım emek onlar yüzünden düştüğüö durum onlar yüzünden etkilenen ruh halim ve tüm worldün hakkı vebalı üstüne olsun. Amin!

DeletedUser41971

Ziyaretçi
atakan senn ban yemişsin öyle diyorlar multiden dogruluk payı varmı :D

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Sakin olun daha ben takımı bırakmadım :p Şaka bir yana şu sıralar çok yoğun bir iş hayatım var o yüzden tek tek ilgilenemiyorum. Bu nedenle bu tür şüphelendiğiniz hesapların nicklerini bana forumdan özel mesajla bildirin kontrol edeyim. Sabah sabah 2 hesap kapadım keyfim yerine geldi. Hayır birini daha önceki dünyada da aynı şeyi yaptığı için banlamıştım, yine yapmaya devam ediyor. Ama bu kez uyanıklık yapıp raporlarını silmiş :p Göremeyeceğimi sanıyor galiba hey Allahım ne günlere kaldık ya :p

DeletedUser2758

Ziyaretçi
şimdi açık konuşayım ben bugüne kadar 1 defa multi yaptım ,

işte o da haritada yer beğenmeyince , bi çuvalda yeniden başla yapamayınca

iyi niyetle farklı ip mip kullanmadım doğru noktayı tutturuna kadar devam ettim ,,,

tor nedir sayfası nasıldır , inandığım en büyük değerlere başımı koyarım ki bilmiyorum merak edip açmışlığım dahi yok ,

sonuç olarak toz konduramayacağım arkadaşlarımı böyle görmekten dolayı üzüldüm

her ne kadar ha ha , hu hu , hi hi ne multisi ayol , biz şöyle böyle kastık ettik deselerse/diyeceklerse de malum gerçek bilindiği için

yapılıcak çokta bişey yok maalesef ,

bu işleri kimin yaptığını bilip ama delil yetersizliğinden tutuklayamayan 20 yıllık amirler gibi konuşmak düşer bizede

''Şüphe uyandırıcı hareket'' şeklinde bir madde eklenip cezai işlem yaptırımı olması gerektiği inancındayım

Forum bitmiş.

Eskiden kavga, gürültü olurdu. Tartışmalar 1 saatte 15 sayfa sürerdi. Şimdi tık yok :(

Zaman geçirmek için foruma gireyim dedim, 5 dk sürdü :(

DeletedUser18538

Ziyaretçi
şimdi açık konuşayım ben bugüne kadar 1 defa multi yaptım ,

işte o da haritada yer beğenmeyince , bi çuvalda yeniden başla yapamayınca

iyi niyetle farklı ip mip kullanmadım doğru noktayı tutturuna kadar devam ettim ,,,

tor nedir sayfası nasıldır , inandığım en büyük değerlere başımı koyarım ki bilmiyorum merak edip açmışlığım dahi yok ,

sonuç olarak toz konduramayacağım arkadaşlarımı böyle görmekten dolayı üzüldüm

her ne kadar ha ha , hu hu , hi hi ne multisi ayol , biz şöyle böyle kastık ettik deselerse/diyeceklerse de malum gerçek bilindiği için

yapılıcak çokta bişey yok maalesef ,

bu işleri kimin yaptığını bilip ama delil yetersizliğinden tutuklayamayan 20 yıllık amirler gibi konuşmak düşer bizede

''Şüphe uyandırıcı hareket'' şeklinde bir madde eklenip cezai işlem yaptırımı olması gerektiği inancındayım

Çok iyi açıkladın durumu dostum ağzına sağlık :D

Bu zekayla sen fazla yaşamazsın dikkat et :) fazla havlama arkadasin banlanmis,nasi bi karakter yapiniz var anlamiyorum.Adamin multi yagmaladigi gun gibi ortadayken gelip burda savunabiliyosunuz,adam foruma giriyo kendini savunacak bir sey yazmiyo ama sen gelip burda onu savunuyosun yapma gerek yok.Sessiz kal.