Yeni Açılacak Dünyalar Hakkında

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser47463

Ziyaretçi
Abi, oyunhızı 1 artık tarih olsun?
worldler kapanmıyor yavaşlık bizi bitiriyor 31de kimse kalmadı bunu göre göre böyle bişey yapmasınlar lütfen..

DeletedUser

Ziyaretçi
Bekle dedin ben bekledim
Sende açmadın dunyayı mayıs.
Ölüm gibi bir şey oldu ama ama ama
Kimse ölmedi...

Ahhh TL 'm bizi ne çok severmiş
Şovalyelerim, yoldaşlarım dermiş.
Ee ne oldu şimdi ?
Bi dunya daha ne kadar beklenir ki ?
Dur bakalım, bu gun yapar duyursunu belki...

Kaan Tangöze görse şu çabayı yeminle klanları satın alıp Rock dunyası açar, kışla dan solo,bass,ritim gitar basar, ahırdan bateri,mızıka çıkartırız. Akademi den şarkı sözleri basar, Ahenkle köyler alırız :D tt2

Çok saçmaladım gidiyorum ben tt2

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Az kaldı az, biraz daha sabredin tt2 Hız konusunda da lütfen uçmayalım. Siz hızlı seviyorsunuz diye herkesin hızlı dünya sevdiği algısı yaratmaya çalışmayın lütfen :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Az kaldı az, biraz daha sabredin tt2 Hız konusunda da lütfen uçmayalım. Siz hızlı seviyorsunuz diye herkesin hızlı dünya sevdiği algısı yaratmaya çalışmayın lütfen :)

Yavaş dunya açın diyen bir Allahın kulunu görmedim ben bu forumda tt2

Hoşunuza gittiyse biraz daha saçmalayıp size 2. şarkıyı itaf edebilirim wub

Yeter ki açın artık :D

DeletedUser614

Ziyaretçi

Yavaş dunya açın diyen bir Allahın kulunu görmedim ben bu forumda tt2

Hoşunuza gittiyse biraz daha saçmalayıp size 2. şarkıyı itaf edebilirim wub

Yeter ki açın artık :D

Göremezsin çünkü sürekli yavaş dünya açıyorlar
e2P8g2.gif

DeletedUser614

Ziyaretçi
Bence 0.75 olsun 0.8 olsun. Hiç böyle yavaş dünyamız yok :D Bir çılgınlık yapıp bize küçük sürprizler yapın
e2P8g2.gif

DeletedUser53916

Ziyaretçi
hız 0.1 birim hızı 1 olsun.

merak ediyorum nasıl bi world olurdu xd

DeletedUser47380

Ziyaretçi
1-1 dünya genelde açıldığı için bunun talebini yapanlar fazla olmaz ki bu dünyalara girenler genelde uzun oynamayı seven emekli oyunculardan oluşan tayfalar oluyor ama cidden 1-1 dünyalarında ilgi gördüğü örnekler baya var hız isteyenler c6 beklesin derim oyunun zevkini almak isteyenler için :)

DeletedUser47463

Ziyaretçi
hız konusunda ucmak 2 hızmı modum? Ordu hızlı kurulsun başka bişeye gerek yok :D
Basım hızı ayrı oyun hızı ayrı yapın 5 günde ordu fullensin

DeletedUser47463

Ziyaretçi
1-1 dünya genelde açıldığı için bunun talebini yapanlar fazla olmaz ki bu dünyalara girenler genelde uzun oynamayı seven emekli oyunculardan oluşan tayfalar oluyor ama cidden 1-1 dünyalarında ilgi gördüğü örnekler baya var hız isteyenler c6 beklesin derim oyunun zevkini almak isteyenler için :)

classicte asosyal oluyoruz hacı amca

DeletedUser

Ziyaretçi
Sanki 23.01.2016 da dünya duyurusu gelecek 29.01.2016 da açılacak gibi bir his var içimde tt2

DeletedUser

Ziyaretçi
classic iyi güzelde asırı hızlı yani sabah 7 deki alarmı erteleyip 7 10 da uyansan ordunu kaybetmis oluyorsun cok sıkıntı cekiyorum ben :D cok tarla yapıyolar bir tık daha yavası olsa classic gin tadından yenmez

Durum
Konu yanıtlara kapalı.