Prorespawn vs azro f - alarm f - kaoss f - aslam

• Konuyu başlatan DeletedUser37661
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser37661

Ziyaretçi
Bak hala aynı hatayı yapıyorsun.Neyse oyunu bilmeyen belirli yaş altı insanlarla muhabbet etmeyeceğim.Lütfen biraz oyunu öğren.
Birazda neyin ne olduğunu sana ufak nasihat abisi
"Bu oyun dostlarda oynanır" buna ilaveten "Puan yanıltır asker bayıltır." gerçi sen yine anlamazsın ama neyse. :))

abisi biraz dikkat edersen yaşlarımızın aynı olduğunu görürsün aslanım
Kardeşim klasik konuşmalardır bunlar ilkokul çocukları dahi bir fener var yazar birde bunları :D senin 13 yaşında sonrası kesik galiba :D
puan yanıltırı iyi demişsin nitekim benden iki kat puandasın ama vsye davet ederim :D
son olarak başlıktanda anlayacağın kadarıyla bu kadar klanla savaşan bir klanda dostluk olmaması sence mümkün mü bilmiyorum
sizin klanınızın girdiği savaşlar ile karıştırıyorsun :D
sizin diplomasi diye yalvardığınız klanlara savaş açtık :D
Biraz araştır aslanım bu adamlar böyle konuşuyor da kim bunlar diye ?
Benide araştır :D
Joeardouin
Turkerr66
Pro Joe.
hesaplarıyla başla bakıyım :D

DeletedUser36427

Ziyaretçi
pro joe buraya yazdıklarınla klanına zarar veriyorsun :) şu an hiç bir klanın ilk hedefi siz değilsiniz biz alarm olarak op yaptık ve sınırları desteklediniz az köy verdiniz verdiklerinizin bir kısmınada aldınız fakat bölgeniz çok dar herkez hedef değişikliği yaparsa zor duruma düşürürsün klanını bence güzel güzel oyununuzu oynayın burda tahrik edici sözlerden kaçının bu zamana kadar bu şekilde geliştiniz aynı stratejinize devam edin sessiz sessiz :)

son olarak savaş açtık demişin benim klanıma ( alarm) klanına gelen bir savaş daveti yoktu daveti ben yolladım size :)

DeletedUser

Ziyaretçi
yahu tek ve son sozumu soyluyorum azronun as oyuncuları size dalmıyor sizle uğraşmıyor sizden cok daha onemli ve her gun onlarca koy alıp kaybettiğimiz ve daha zevkli bir savaş var aşagıda istatistiklerden bakabilirsiniz.....

ooovvv biri bizden bahsetti:9

açıkcası sizin eskiye dair as oyuncularınız kimler bilmiyorum fakat sizi klansavaşları w3 te barbar klanı olarak biliyorum..baya uzun zaman oldu nickleri hatırlamıyorum tabi birde değişen nickler de olmustur.. burda azrail deyince ilk basşta anımsayamadım çünkü orada barbar olarak geelnlde ergenekonu takip ediyordunuz..
neyse eski uzun lafı uzatmayıp başlığın başka yerlere çekmeyeyim:9

savaş konusuna gelince, evet evet bizim içinde keyifli bi savaş oluyor:9

böyle devam ederse benim adıma klanlarda farklı bi yeri olacak world 14 ün :9:9

bu başlayan savaştada bütün taraflara basarılar.. hayırlı olsun ..

DeletedUser

Ziyaretçi
bende başarılar dilerim taraflara. sevgi saygı çercevesinde geçen savasın dahi gözünü seviyim.

DeletedUser12293

Ziyaretçi
Hucum klanları olarak ağırlığımız barzo idi gelişen olaylardann ötürü şu an itibariylen daha doğru 2 hafatönce aldığımı karalar ekibin büyük çoğunluğunu azro sınırına kaydırdık vede buyuk çaplı opları azro sınırda yapcağiz azro klanındaki arkadaşlarda başarılar sonuçta bu bir oyun ama zevkide savaşmaklan geçiyor önemli olan ekibimizi azro sınırına sokmakti lakin son oplan girdik tamamen sınıra bundan sonra o bölgede daha zevkli bol savaşlar olucaktir. azrodaki arkadaşlard aoldukça başarılı.. tabii hucum buyuk ekibide yakında bölgeye giricektir bakalım olaylar neyi gösterecektir. şunuda belirtim sonuç ne olursa olsun bu oyunda köy almak kadar kaybetmekte doğaldır önemli olan savaşarakta birbimize karşı saygılı ölüçülü konuşmayı bilmeliyiz sonuçta bu bir eğlence vede biz o ggözlen bakiyoruz

DeletedUser

Ziyaretçi
tygn kimin işşiz boş olduğu belli kaç yaşındasın bilmiyorum ama git başka yerde zaman geçir . haritalar filan koymussun RSPAWN ın kalitesi ortadadır bizi gerçekten tanıyorsan w10 da neler yapmıs olduğumuzu da bilirdin. w14 te oynasanda oynamasanda sonun aynı olacaktı zaten. Bu sayfayı daha fazla kirletmezsen iyi olur.

yaşım belli geçmşimde emin ol devam etsem ve sizin klanınızla ilgili planlar yapmış olsaydım durum çok çok farklı olurdu.iyi oyunlar size.

Başka oyuncularda bu söylem işe yarar ama gerçekten şuan kimlere ne dediğinin farkında değilsin :)
tygn diye birinin biz hiç ilk 3 de görmedik ama respawnda şuan 2 adet abimiz ilk 3 de olan oyunculardır ki kaliteleri sorgulanmaz bile
Küseyra bıraktı oyunu kendiside w10 1.sidir
Sevgiler Saygılar sana

tygn puan kasmaz bunu herkes bilir thumbupthumbupthumbup

Başka oyuncularda bu söylem işe yarar ama gerçekten şuan kimlere ne dediğinin farkında değilsin :)
tygn diye birinin biz hiç ilk 3 de görmedik ama respawnda şuan 2 adet abimiz ilk 3 de olan oyunculardır ki kaliteleri sorgulanmaz bile
Küseyra bıraktı oyunu kendiside w10 1.sidir
Sevgiler Saygılar sana

ayrıca 14 o ilklere giren çoğu kişinin de köyleri kendi klanındakı kişilerden alarak hesapları büyütmediklerini bilmeyen yok.kısacası dopaldere w14 size keyifli oyunlar

Edit /Mayis Yagmuru : Lütfen yazacaklarımızı tek seferde yazmaya özen gösterelim, iyi forumlar dilerim.

DeletedUser2113

Ziyaretçi
abisi biraz dikkat edersen yaşlarımızın aynı olduğunu görürsün aslanım
Kardeşim klasik konuşmalardır bunlar ilkokul çocukları dahi bir fener var yazar birde bunları :D senin 13 yaşında sonrası kesik galiba :D
puan yanıltırı iyi demişsin nitekim benden iki kat puandasın ama vsye davet ederim :D
son olarak başlıktanda anlayacağın kadarıyla bu kadar klanla savaşan bir klanda dostluk olmaması sence mümkün mü bilmiyorum
sizin klanınızın girdiği savaşlar ile karıştırıyorsun :D
sizin diplomasi diye yalvardığınız klanlara savaş açtık :D
Biraz araştır aslanım bu adamlar böyle konuşuyor da kim bunlar diye ?
Benide araştır :D
Joeardouin
Turkerr66
Pro Joe.
hesaplarıyla başla bakıyım :D

Hala oyunun mantığınını kavrayamamış beyninle konuşuyorsun :)
Bu bir savaş oyunudur.Gerekirse dostlarınla da savaşırsın.Ama oyundur kişiliğini kaybetmezsin.Nitekim şuanki w14 teki ALARM klanlarıyla ben 5 yıldır oynadım.(BOZGÜL yapılanmasıyla).Ama şuan düşmanız.Tanıdığım abilerim ablalarımda var.
Halada konuşurum düşmanda olsak.Diplomasi benim dostluğumu bozmaz.Oyundan mesaj at öyle burdan atar yapmak olmaz.
Sen önce oyunun mantığını bir öğren gel burda sonra atar yap. :)

DeletedUser

Ziyaretçi
safalılar su an haritada bütün klanlarla düşman olarak diplomasimiz var hala utanmadan gücümüzü size göstermiyoruz mu diyosun varya harbiden iyi güldürdün beni :) Biz sizi gerçekten önemseseydik sizin yaptığınız gibi diğer klanlarla müttefik olup sizle savasırdık :)

DeletedUser36718

Ziyaretçi
Abi uğraşmayın bunlarla yav :D ben tartıştım tartıştım cevap veremediler.Rapor koyun biraz w14 te tek canlı başlık bu :D

DeletedUser37661

Ziyaretçi
erken bırakmışsın evet :D
aç bir hesap başla istersen :D

DeletedUser37661

Ziyaretçi
biz oluruzda savaş azro olurmu bilmiyorum :D
kolay gelsin sana bilirim o duyguyu geçen sene tenefüslerde giriyordum oyuna bilgisayarsız tabletten op yapıyordum :D
diabloya fazla bile :D

DeletedUser38909

Ziyaretçi
alarm opunu merak edenler için

Kral katili (Bronz - Seviye 2)
Şimdiye kadar 170 misyoner kestiniz!

Sıra İsim Klan Fethedilen köyler Kaybedilen köyler Yendiğin rakip sıralaması (Saldıran) Yendiğin rakip sıralaması (Savunan)
1 Pro aafatih RSPAWN 4 4 259.165 2.475.765

Sıra İsim Fethedilen köyler Kaybedilen köyler Yendiğin rakip sıralaması (Saldıran) Yendiğin rakip sıralaması (Savunan)
1 PRORESPAWN 34 27 2.011.211 6.933.756

DeletedUser36718

Ziyaretçi
biz oluruzda savaş azro olurmu bilmiyorum :D
kolay gelsin sana bilirim o duyguyu geçen sene tenefüslerde giriyordum oyuna bilgisayarsız tabletten op yapıyordum :D
diabloya fazla bile :D

Sınavım var şurda kaç ay kalmış pc bağımlılığından kurtulamıyorum :D

alarm opunu merak edenler için

Kral katili (Bronz - Seviye 2)
Şimdiye kadar 170 misyoner kestiniz!

Sıra İsim Klan Fethedilen köyler Kaybedilen köyler Yendiğin rakip sıralaması (Saldıran) Yendiğin rakip sıralaması (Savunan)
1 Pro aafatih RSPAWN 4 4 259.165 2.475.765

Sıra İsim Fethedilen köyler Kaybedilen köyler Yendiğin rakip sıralaması (Saldıran) Yendiğin rakip sıralaması (Savunan)
1 PRORESPAWN 34 27 2.011.211 6.933.756

w14 te coşmuşsun abi tebrikler :)

DeletedUser37661

Ziyaretçi
Ekran Resmi 2012-10-26 20.07.53.jpg
Azro klanı üyesi çirkinleşti kendisinin mesaj atmadığı kalmadı olumsuz cevap verince çirkinleşiyor
bu kadar küçülmemeliydi kimse
bayram boyunca s.a yapmıyoruz çünkü azro yu samimi bulmuyoruz misler çıkarıldıktan saldırıları bittikten sonra s.a teklif eden klan samimi değildir
alarm klanlarıyla bayram boyunca s.a dayız

DeletedUser6369

Ziyaretçi
Sizler busunuz işte Arkadaşım.Mübarek Bayram günü karşılıklı iki taraf da rahat etsin ve oyuna kitlenilmesin diye güzel birşey yapılmak istenilmis sizler bunu red ettiğiniz gibi hiç utanmadan buraya reklam yapmaya çalışıyorsunuz.Merak etmeyin buraya sizn klandan başka pek aldırış eden yok ve kendiniz çalıp kendiniz oynuyorsunuz.Bizler Hucum ile savaşımızı hemde en sıcak anında durdurup S.A yapıyorsak ve bayram süresince alınan köylerin iadesini yonetim olarak garanti ediyor ve o bolgedeki insanları bi kac gun olsun sosyal hayatlarına odaklanmalarını istiyorsak, sizler bu özel ve güzel günde bu teklifi geri çeviriyorsanız sorunu bizim kaln üyelerimizde değil kendinizde aramalısınız.misler yola cıktı diyorsunuz size toplu op mu yapıldı ki misler cıkmış olsun.gelen 1-2 misyoneri bahane etmeyin oda tabi geliyorsa

şu güne kadar size hic ağırlık verilmedi denilse de siz kendinizi birşey sandınız,Artık bir yere kadar size simdiden sonra rahat at koşturmak yok .burada kendiniz çalıp oynamakla adamlık olmuyor.Adamlık bu güzel günlerde insanları oyuna kitlemekle olmuyor.Ne oldu şimdi bunu burada paylaşında adam mı oldunz!!!!

lafla peynir gemisi yürümüyor, ağzınız konuşmasınız konuşacak tek şey oyundaki raporlarınız olsun.

Burada durumu tartışacak da değilim.konunun buyutulmesine ve laf kalabalıgı yapılmasına gerek de yok.....
..

DeletedUser36718

Ziyaretçi
2 de bir ağırlık verilmedi diyip durmayında verin ağırlığınızı gitsin laf kalabalığı sizler yapıyorsunuz.

DeletedUser37661

Ziyaretçi
Sevgili dostum iyi bayramlar önce
Mübarek bayram günü bir şey yapılmaya calışılmış nitekim bizde putperest vs değiliz bayramsa bizede bayram
Biz SAMİMİYETİNE GÜVENDİĞİMİZ ALARM klanı ile zaten s.a yaptık burda sucu bizde değil kendinizde arayacaksınız.
Ciddiye almadık vs diye diye kaybettiğiniz köylerin haddi hesabı yok
Ayrıca K34 K35 K36 dan Hucum klanlarına saldıran bir azro üyesi varsa tebrik ederim ki sanmıyorum.Siz klanımızda 3-5 tane adam gibi oyuncu var onlar hucumla uğraşıyor gerisi zaten birşey yapamıyor diyemiyorsunuz olay bundan ibaret.
Ben burda mesaj yayınlıyorum sen hala geliyorsa tabi gibi laflar ediyorsun :D
Günde kaç tane adamınız casusluk için başvuruyor bir bilsen :D
Son olarak Azro klanının allahtan bir tane daha düşmanı var ama Alarmın başka op düzenlediği "bildiğimiz kadarıyla" bir düşmanı yok ki
siz kaç tane klan dalıyorsunuz (dalıyorsunuzu niye söyledim bilmiyorum :D )
Dostum uzun lafın kısası kendiniz kabul edemediğinz şeylerin bahanesini burada yazmayın