Vira-Baba-Maybe-Akrep

ben bireysel başarıya hiçbir zaman senin gibi önem vermedim vermem. şu oyunda başarılı olucam diyede türlü türlü oyunlar içine girmem

bu arkadaş w54'de sevdamisali54 ile ben NWA klanını yönetirken benden köy istemişti. Bende istediği köyün yakınındaki başka bir köyü önermiştim. Sonra istediği köyü vermiyorum diye kavga çıkarmıştı, gidip emreye arada sen olmasan ben yapacağımı bilirim felan yazmıştı. Emre o zamanlar wp resimleri bana atmıştı. Gerçekten bireysel başarıya hiç önem vermiyor.

Hatırlıyorsa eğer bana büyük ihtimalle köy topluyordun vs diyecektir. Ben oynadığım her dünyada köy toplarım, çünkü pasif oyuncular yüktür ve bir noktadan sonra toplanmaları gerekir. Ben hem klanı yöneten hemde aktif olarak savaşan bir oyuncu olduğumdan 10 köy topluyorsam 20-30 da toplatıyordum. (arkadaşlarıma vermiyordum oynadığını gördüğüm oyunculara veriyordum)

Neyse en sonunda ben sinirlenip köylerimi klana bıraktım ve ayrıldım. Öğrendiğim kadarıysa sonraları kendisini de klandan uzaklaştırmışlar bir olaydan dolayı.

Söyleyeceklerim bu kadar, üzerine söylenen mesajlara cevap vermeyeceğim. Yaşanılan bir olayı anlatmak istedim.

Narkoz44

Milis
bu arkadaş w54'de sevdamisali54 ile ben NWA klanını yönetirken benden köy istemişti. Bende istediği köyün yakınındaki başka bir köyü önermiştim. Sonra istediği köyü vermiyorum diye kavga çıkarmıştı, gidip emreye arada sen olmasan ben yapacağımı bilirim felan yazmıştı. Emre o zamanlar wp resimleri bana atmıştı. Gerçekten bireysel başarıya hiç önem vermiyor.

Hatırlıyorsa eğer bana büyük ihtimalle köy topluyordun vs diyecektir. Ben oynadığım her dünyada köy toplarım, çünkü pasif oyuncular yüktür ve bir noktadan sonra toplanmaları gerekir. Ben hem klanı yöneten hemde aktif olarak savaşan bir oyuncu olduğumdan 10 köy topluyorsam 20-30 da toplatıyordum. (arkadaşlarıma vermiyordum oynadığını gördüğüm oyunculara veriyordum)

Neyse en sonunda ben sinirlenip köylerimi klana bıraktım ve ayrıldım. Öğrendiğim kadarıysa sonraları kendisini de klandan uzaklaştırmışlar bir olaydan dolayı.

Söyleyeceklerim bu kadar, üzerine söylenen mesajlara cevap vermeyeceğim. Yaşanılan bir olayı anlatmak istedim.
Konuyu Neden Kirletiyorsun Burda Güzel Bir Ortam Var.
Tartışmayacaksanda Son Postum Diyip Gitmeyeceksin Karşı tarafı Suçlayıp kaçmak Seni Haklı yapmaz Forumdaki İlk mesajınıda Amo İçin Atmışsın
Seviyorsan Git Konuş bence :)

Deleted User - 5527508

Ziyaretçi

Klan yönetimi arkadaşınız olduğu için kafanıza göre adam atıp topluyordunuz ben buna herzaman karşı çıkarım. Doğrudur köy istemiş olabilirim herkese köy verilirken bize verilmediği için. Doğrudur yine kavga çıkartmış olabilirim çünkü çıkartmışımdır haksızlığa gelemem tartışırım söylerim.

Klandan uzaklaştırıldı yazmışsın bizi klandan uzaklaştırmadılar biz bazı şeyler istedik bunlar yapılmayacaksa biz yokuz dedik onlarda bazı kişilerden vazgeçemediği için hesap sildik.

Bireysel başarıya gerçekten önem vermiyorum eğer verecek olsaydım o dünyada 10. Sıradaydım ve yanılmıyorsam 1.6m lik hesabım vardı. Hiçbir köyümü savunmadan arkadaş sandığım kişilere bıraktım sessizce çekip gittim ben kendimce adamlık yaptım bunun içinde birçok kez pişman oldum. Ben 200 köyümü savunmadan bırakmışken rica ettim son köyümü almamalarını karşı tarafa pusula klanına geçip devam edeceğimi söyledim söz verdiler inandık yine devam ettik inanmaya ama ne oldu biliyomusun desteklerini çekip son köyümüde aldılar. Ben kızmadım hiçbirşeye geçtim pusula klanına ve onların dünya kapatamamasını zevkle izledim

musa4113

Çaylak
Güzel savaş oluyor elinize sağlık. Bizimde çok güzel operasyonlarımız oldu köy aldık verdik ama bu forumda saygısızlık yapmadık. Lütfen yazılarınıza biraz daha dikkat edin. Başarılar..

Reis güzel oynadın. Zaten oyununa saygımdan sana cevap veriyorum...
Burada kimsenin real hayattaki kişiliğine , karakterine lafımız yok. Zaten yazıda hakaret , küfürde yok.
Ama oyunda yapılan yanlışlar var. Oyun ahlakına uymayacak şeyler.... Belkide bu bir savaş oyunu herşey yapmak mübahtır ; yalanda söylenir. arkadanda vurulur vs diye düşünüyor bunları yapan arkadaşlar.... olabilir.

Ama biz böyle düşünmüyoruz ve bize bunlar yapıldı. biz bunları gördük dedim burada sadece. Bunların hepsi birebir yaşadığım olaylar. gördüklerimi söylemekte bir yanlış yok...
Yani bana söylenen bir sözü , yapılan bir olayı burada anlattım diye zoruna gidecek olan varsa yapmasın kardeşim. Az bile anlattım ben çoğu şeyden bahsetmedim.

Tekrar söylüyorum reis sen iyi oynadın oyunu oyuncu olarak... belki arkada çevrilen dalaverelerden haberin olmuyordur doğrudur.
Haberi olupta tepki gösterenler var utanmadan oda onların ayıbı zaten :)

Yav bide Cevap vermeye değmeyecek kişilerle de polemiğe girmeyin uşaklar yaaa :))

alkan61

Acemi
Na gada da tantana dönmüş burda ya. Şnorkelimi taktım da geldim

Öncelikle İllegal Karantina yani Doğan. Her ne kadar oyun profilindeki kışkırtıcı hallerine ve köy adlarına ayar olsam da savaşındaki dirayet ve sohbetindeki samimiyet için teşekkür ederim. 62. dünyada başarılar. Bireysel sohbetimizde söylediğim gibi başka dünyada aynı çatı altında bir oynamak istediğim güzel bir oyuncusun, emeğine sağlık.

p1pijo yani Enes, sana denecek çok laf var da buranın yazı karakter kısıtı seni anmaya yetmez

Seni birebir yüzleşmeye yani o YouTube üzerinde yaptığın kendince dil sürçmesi, dinleyen herkesçe saygısızlığın hakkını vermek için yüzleşmeye davet ettim ve yine ediyorum. Eğer Tabeworn Serdar müsait vakit bulursa ve sen de dilinin 400 bin bakımını yapmış olursan ilk fırsatta pistte görmek, dünya başında döndürdüğün dönmedolaplardan herkese gerekli açıklamayı yapmanı isterim.

Amo, Narkoz (X2 doz), malayf ve saz arkadaşları.. p1pijo yani Enes'in ve fikren arkasından yürüyenlerin entrikaları için Musa'nın anlattıklarında gram fazla yok, tonla eksik var. Eğer burada bir şeyleri savunuyorsanız önce nezaket gösterip hak vermeli ve tebrik etmelisiniz.

İçinizde bazı oyuncuların (bunların arasında kilit oyuncular da var) baştan böyle olduğunu bilseydi o oluşumda olmayacağını gayet iyi biliyoruz. Sizin de bastıramadığınız, içten içe yükselen o 'Rezil olduk' çığlığını artık dünya alem duyuyor ve buna itinayla gülüyor aha haboyle.

Böyle trajikomik bir pozisyonda kalmışken bu kadar inkâra, bu kadar atıp tutmanıza ve yanıltıcı beyanlarınıza şu aşamada hak vermemek elde değil çok haklısınız çoook.

Dünya başında da anlamamıştım, halen anlamıyorum ama artık kafa yormuyorum. İçsel sorgulama yapabilmeniz için buraya bir soru bırakıyorum; 'Yav biz bu Enes'in peşinde nasıl yola çıktıj, hadi çıktık neyse de halen nasıl da bedbahtça savunup da yürüyoruz?'

RM'den destek almışız da ondan vuramamışlar gerekeni arkadaşlarım yazmışlar zaten, o destek ki dünya sonuna kadar alınamayacak bir köy yapar, o destek ki 1 kami gelse 1 mızrak ölür hey gidi hey..

Dünyaya başlamadan önce PAKTları kurdunuz, biz bi tek Vira-Baba olarak girdik. Akrep yani mtulker061 Mustafa abilerle de gerek yüzyüze, gerek savaştaki deneyimlerimizle birbirimizi daha iyi tanıdık ve kenetlendik. Evet her ortamda diyorum; burada da kalıcı olması adına paylaşmaktan mutluluk duyuyorum ki Akrep gösterdiği mücadele ve dirayetle bu dünyada onore edilmesi gereken bir ekiptir, bizim onlara desteğimiz evet vardı ancak onların mücadele gücü ve azminin yanında esamesi bile okunmaya değmez düzeydedir.

Maybe yani Barbaros ve arkadaşları. Güzel diplomasi ve strateji yürüttüler. Her fırsatta kurulan iletişimlerinizde dostluk üzerine yön çizdik ve kıtayı bu noktaya getirdik. Doğru zamanda doğru hamlelerle hem onların güç kazanmasının önünde engel olmadık, onlara güç kattık; hem de onlar gerek diplomatik, gerekse askeri anlamda bize güç kattılar.

Dostlarla artık aramızdaki o saydam perde kalktı ve tek çatı altında buluştuk. Hepimizin içinde aynı ruh var, aynı gücü yayarak ilerlemeye devam edecek azim ve kararlılık da var olmaya devam edecek. Çok güzel dostluklar edindik, hakedenin de dostluğumuzu tatma fırsatı her daim vardır.

Tork<Karadeniz<İnfaz<Artiz.. ve devamı gelecek olan entrikacı klanlar..

Hepinizin sonu aynı olacak

'Vira ve arkadaşları bu haritadan nasıl çıkacak' kıtadaki mücadelenin dili olsa da sürçmeden konuşsa

Narkoz31

Yasaklı
hacı abi tanımadan etmeden konuşuyorsunuz hala bir hakaretim yok kimseye de hakaret etmem enesle ilk kez oynuyorum yanlışı varsa söylersiniz başka dünya da oynamayız sürekli aşağılayıp tebrik bekliyorsunuz konuşmasını paylaştığım arkadaş köylerini aldıktan sonra mesaj attım arkadaşça umarım oyun için bu kadar hırs yapmanın gereksiz olduğunu anlarsınız.

UNDERWORLD-61

Mızrakçı
Bizim kimseye birşey dediğimiz yok sadece sağa sola yazıp herkesi yanlarına çekmeye çalışan arkadaşlara lafımız var.Birazcık delikanlı olup 1 worldde bizi tek başına yenebiliceğini düşünsün yeter.Bu onun için çok zor bi ihtimal tabi yanına bi 3-5 klan daha alması lazım.

Deleted User - 5527508

Ziyaretçi
Öncelikle tek klan olarak gireceksiniz ki bizlerde sadece artiz adı altında girmesini biliriz merak etmeyin.

Seviyoruz enesi iyi veya kötü olmasına gerek yok yanında beraber yürüyoruz yürümeye devamda ediyoruz. Ancak siz yanınızdakilere dikkat edin bizim gibi olmayabilirler :) diplomasinize çok güveniyorsunuz galiba kısa süre içersinde böyle bir konj daha açar bunlar böyle yaptı bunlar şöyle yaptı yazıklar olsun hakkımız yendi vs vs neyse kolay gelsin :)

Burda tartışacağınıza oyununuza bakın bazı şeylerin farkına varın :)))

Deleted User - 5527508

Ziyaretçi
Bizim kimseye birşey dediğimiz yok sadece sağa sola yazıp herkesi yanlarına çekmeye çalışan arkadaşlara lafımız var.Birazcık delikanlı olup 1 worldde bizi tek başına yenebiliceğini düşünsün yeter.Bu onun için çok zor bi ihtimal tabi yanına bi 3-5 klan daha alması lazım.

Bu arada biz tebrik etmesinide biliriz yeterki siz bu arkadaşlık ortamını bozmaya devam etmeyin. Bu zamana kadar çıkıp tek kelime ettik mi size karşı etmedik değil mi. Bizim diplerimizi bozmaya çalışanlar belli hocam müttefiklerimize atılan mesajlarfa belli sen bilmiyorsun mesajları demekki