W59 Haftalık Haritalar

ErencanErdoğan

Yasaklı
Hocam;
1- CİN'i tanımam iyi klan olduğunu bilirim sadece :)
2- Ben w59 u özetle demedim Cin'in haritası çok kötü bitmeleri,silmeleri ws. Normal sonrasında burda eğlence amaçlı bile sildik kırdık laflariniz komik olacak dedim :)
3- Burda şu ana kadar gördüğüm kadarıyla tebrik edilmesi gereken 2 klan var biri;
EİBO ekibi (CİN klanlarina karşı verdikleri mücadeleden ve diğer dünyalara göre çok daha iyi geldikleri konumdan dolayı.)

Diğeri, CİN Ekibi tüm w'e karşı verdikleri ve inanıyorum ki dahada verecekleri mücadeleden dolayı.

4- Önce bı savaşını bitir sonra senide tebrik ederim hocam. :)
Bunlar benim fikrim ve görüşüm.

Tüm klanlara başarılar dilerim.
1.cisi için şunu diyeyim tanımadığın bilmediğin klan için iyi veya kötü yorumunu kullanma bence
2.cisi W59 da Doğu kanadı komple iç içe savaşıyorken Batı tarafında Cin ve Eibo kıtasını kapatmıştı. İki tarafta üstünlük kuramadı birbirine bu cinin sorunu bizim değil. Yani harita böyle ise suçlusu bizmiyiz yani oyun vermedik diye? Eiboya savunma attık evet ng ye savunma gitti evet. Cin joga atarken iyidi ama dimi :D Tam tersi olsaydı eibo düşseydi dünyayı cin kapatacaktı bu sefer barzo ve biz bişey dediğimizde gelip millet laf edecekti bu bir gerçek
3.cüsü Eibo ekibini savaşan ekip evet doğru Cin de savaşıyor doğru. Barzo savaşmıyor mu? adamlar jogu sildi diabloyu ng ile beraber parça pinçik ettiler. Bu onların başarılı olduğunun kanıtıdır. Tekrar söylüyorum cin oyuncularına kimse ağzını açıp tek kelime edemez bence adamlar klanlar tarihinin en iyi oyununu sergiliyor dediğim gibi Yönetim hatalı
4.cüsü Cin savaşı bittikten sonra başkalarının değil gelip Cin oyuncularının tebrik etmesini beklerim :)

Kusursuzolay

Yasaklı
1.cisi için şunu diyeyim tanımadığın bilmediğin klan için iyi veya kötü yorumunu kullanma bence
2.cisi W59 da Doğu kanadı komple iç içe savaşıyorken Batı tarafında Cin ve Eibo kıtasını kapatmıştı. İki tarafta üstünlük kuramadı birbirine bu cinin sorunu bizim değil. Yani harita böyle ise suçlusu bizmiyiz yani oyun vermedik diye? Eiboya savunma attık evet ng ye savunma gitti evet. Cin joga atarken iyidi ama dimi :D Tam tersi olsaydı eibo düşseydi dünyayı cin kapatacaktı bu sefer barzo ve biz bişey dediğimizde gelip millet laf edecekti bu bir gerçek
3.cüsü Eibo ekibini savaşan ekip evet doğru Cin de savaşıyor doğru. Barzo savaşmıyor mu? adamlar jogu sildi diabloyu ng ile beraber parça pinçik ettiler. Bu onların başarılı olduğunun kanıtıdır. Tekrar söylüyorum cin oyuncularına kimse ağzını açıp tek kelime edemez bence adamlar klanlar tarihinin en iyi oyununu sergiliyor dediğim gibi Yönetim hatalı
4.cüsü Cin savaşı bittikten sonra başkalarının değil gelip Cin oyuncularının tebrik etmesini beklerim :)

1- yazdığına cevap vermek istiyorum çok tuhaf geldiğinden:
Tanımadığım bir klan için yorum yazmıyorum haritaya bakarak bi yorum yaptım fikrimi yazdım. Burası Forum herkes yazabilir.

2,3 e cevap vermeyeceğim çünkü yazdıklarımı anlamadan yazıp durmussun yazık yormussun kendini. :)

4- kadar saçma bir yazı daha bu forumda görmedim bunu üzülerek söylüyorum :)
Tebrik etmeyi bilin diyorsun savaşı kazan tebrik ederim şeklindeki yazıma başkaları değil Cin tebrik etsin diyorsun. :)

Sana vereceğim son cevaptır bu hocam kusura bakma yazdığımı anlamakta sıkıntı çekiyorsun ve tutarlı konuşmuyor kendinle çelişiyorsun. :)

Cyroburn*

Ağır Atlı
Herkese selam. Yorumlara istinaden şunu yazmak istedim Cin klanında olan hiçbir oyuncu ne iş ne sosyal hayatlarından taviz vermedi bu dünyada bizler birbirimizi idare ettik yeri gelince bazı günler işe uykusuz gittik eyvallah ama kimse eşini dostunu boşlamadı yada işinde problem yaşamadı. Bunun bir oyun olduğunu ve hayatımızı zora sokmaması gerektiğinin farkında bir şekilde oynadık her zaman. Sadece bilinsin istedim hani yanlış yorumlar yapılmaması için. Hepinize hayırlı geceler.

ErencanErdoğan

Yasaklı
Tanımadığım bir klan için yorum yazmıyorum haritaya bakarak bi yorum yaptım fikrimi yazdım. Burası Forum herkes yazabilir.

2,3 e cevap vermeyeceğim çünkü yazdıklarımı anlamadan yazıp durmussun yazık yormussun kendini. :)

Tebrik etmeyi bilin diyorsun savaşı kazan tebrik ederim şeklindeki yazıma başkaları değil Cin tebrik etsin diyorsun. :)

Sana vereceğim son cevaptır bu hocam kusura bakma yazdığımı anlamakta sıkıntı çekiyorsun ve tutarlı konuşmuyor kendinle çelişiyorsun. :)
Forum hayatında başarılar

ErencanErdoğan

Yasaklı
Herkese selam. Yorumlara istinaden şunu yazmak istedim Cin klanında olan hiçbir oyuncu ne iş ne sosyal hayatlarından taviz vermedi bu dünyada bizler birbirimizi idare ettik yeri gelince bazı günler işe uykusuz gittik eyvallah ama kimse eşini dostunu boşlamadı yada işinde problem yaşamadı. Bunun bir oyun olduğunu ve hayatımızı zora sokmaması gerektiğinin farkında bir şekilde oynadık her zaman. Sadece bilinsin istedim hani yanlış yorumlar yapılmaması için. Hepinize hayırlı geceler.
Kanka 3 taraftan op yerken illaki bazı şeylerden yoksun kalıyordunuz. Bunlardan en büyük örneğini uyku zaten. Bu durum ister istemez normal hayatıda etkiler

paladin.aga

Acemi
Hocam;
1- CİN'i tanımam iyi klan olduğunu bilirim sadece :)
2- Ben w59 u özetle demedim Cin'in haritası çok kötü bitmeleri,silmeleri ws. Normal sonrasında burda eğlence amaçlı bile sildik kırdık laflariniz komik olacak dedim :)
3- Burda şu ana kadar gördüğüm kadarıyla tebrik edilmesi gereken 2 klan var biri;
EİBO ekibi (CİN klanlarina karşı verdikleri mücadeleden ve diğer dünyalara göre çok daha iyi geldikleri konumdan dolayı.)

Diğeri, CİN Ekibi tüm w'e karşı verdikleri ve inanıyorum ki dahada verecekleri mücadeleden dolayı.

Bunlar benim fikrim ve görüşüm.

Tüm klanlara başarılar dilerim.

Yazdigin yazı çok tutarsız olmuş.
1- CİN'i tanımam iyi klan olduğunu bilirim sadece : Baskasindan duymuşsun sanirim. Baska kisilerin dediklerini yaziyorsun. Kendi bildigini yaz. Tanimadigin bişeyi bilemesin.

EİBO ekibi (CİN klanlarina karşı verdikleri mücadeleden ve diğer dünyalara göre çok daha iyi geldikleri konumdan dolayı.) Buraya katılıyorum ama unutmayın kimse tekbasina mücadele etmiyor. Mutefikler birlikte haraket ediyor.
Diğeri, CİN Ekibi tüm w'e karşı verdikleri ve inanıyorum ki dahada verecekleri mücadeleden dolayı. Burasina kesinlikle katılmıyorum. Tebrik edecekseniz EİBO karşı verdikleri mücadeleden dolayı tebrik edin. Diger ekiplerle dusman olması, mücadele etmesi anlamına gelmiyor.
Sanki Cin klanı butun dünyaya karşı operasyonlar yapıyor ve kazanıyor gibi gösteriyorsunuz.
Dunya başından beri kaç klana operasyon yapipta yikan bir klanı niye tebrik etmiyorsunuz.

Bunlar benim fikrim ve görüşüm
. Simdiye kadar güzel savastiniz demek çok mu zor. Ben Cin ekibi kotudur yada iyi degildir demiyorum ama yorum yaparken yanlı yazmamak lazım.

Simdi Cin klanı tum dünyaya karşı olabilir ama, birkaç ay once herkesin kendine gore mıtefikleri vardi.

C e m a l H a N

Baltacı

Bak arkadaşım bu world bugün bu Haritayla başlamadı,cin world başı en avantajlı Haritaya sahipti o gün burda değildin ne yaşanmış ne bitmiş haberin yok, bir haber gelmiş alaycı tavırlarla yorum yazıyorsun.
Haritaya bakarak yorum yazıyorsan o harita nerden nereye geldi aç bir bak, harita bugün ki haline gelene kadar derenin altından çok sular aktı, Cin henüz silmedi biz de sildirdik demedik. Ha senin komiğine gidecekmiş vs çok umurumuzda değil hani istediğin kadar gülebilirsin :) Rakip vs farketmez benim için emek veren herkesi her zaman tebrik ederim, savaş kazanmış yada kaybetmiş farketmez.

DeutschBabe

Kılıç Ustası
Açıkcası Cin’in tebrik edilecek bir tarafını görmüyorum. Bünyesine aldığı 4-5 klan başarıysa, ikna yeteneklerini tebrik edebiliriz. Onun dışında şımarık, diğer klanları küçümseyen, terbiyesiz forum üyeleri, verdiği sözlerin iddiaların altında kalan yöneticilerine ne gibi bir tebrik lazım anlamıyorum.
Foruma yazmayan ve oyununu oynayan üyeleri de bu yazımı görür mü bilmiyorum ama, birileri tebrik edilecekse onları tebrik edelim hadi.