Yasel- Ceset hakkinda

Lord Oden

Acemi
Klanlar Oynayan, bu oyunu güzel kılan insanlara;

Ceset-Yasal Hakkında

Bugün seninle bire bir konuşmaya karar verdim. Evet seninle, bundan sonra yazacaklarımı okuyacak olan kişi;
Sana Ceset-Yasal hakkında anlatmam gereken şeyler var ama önce kendimi tanıtayım. Adım Yusuf yaşım 20 üniversite öğrencisiyim. Bu oyunu daha küçük yaşlarımdan beri büyüklerimle birlikte oynayıp sevmiş ve oynamaya devam etmekteyim, oyuncu ismim kakashi10.

Bu sabah eski Ceset’i yani Yasalı içten vurduk. Sebebi ise;
58.Dünyada biz dahil birçok kişinin yüzlerine gülüp arkasından iş çevirmeleridir ve bu bizim oyundan duyduğumuz keyif ve zevke karşı gelmektedir.58.Dünyanın
başından beri belki de sabahlara kadar uyumayanları, emek verenleri, zaman harcayanları, üniversite için hammadde atanları(58.Dünya üniversitesi dünyasıydı.) hiçe sayan kişilerden bahsediyorum. Bu olay oyunu kapatması için oyun kuralları dahilinde 20 kişiye verilmiş bir hak olmasına rağmen, kandırmaları ve işi garantiye alma sesi sedasız hatta savaşsız denilecek seviyede oyunu kapatmak için yapılan yanlışlar birikintisi sonucu ortaya dökülmüş bir eylemdir. Masada bize verilmeyen Hakkımızı vurarak aldık…

Başta bu yalanlara kandığımız için ve maşa olarak kullanılıp savaşlarında onları galip çıkardığımız için kendimize sinirleniyor ve çok uzatmadan kısa kısa olan olaylardan bahsediyorum…
58.Dünyada hakkımızı vermemiş olan Van Helsing ile her telefon görüşmelerimizde "siz hiç merak etmeyin dünya kapanmasına 1 hafta kala ilk 100 discord’a toplayıp herkese açık bir
şekilde en çok kim hammadde atmış, kim daha çok savaşmış, kim daha çok emek vermiş ise tespit edip dünyayı kapatıcak 20 kişiyi belirleyeceğiz ve üstelik ‘’En çok kapatmayı hak edenler ise sizsiniz "cümlelerini kullanmıştır. Yanlış anlama biz hiç bir
zaman dünyayı kimler kapatacak nasıl kapatacak vb. kelimelerini yüzsüzlük yapıp kesinlikle kullanmadık ama bilseydik hakkımız için o zaman savaşırdır. Anlayacağınız Masada bize verilmeyen Hakkımızı vurarak aldık…

Daha dur, devam ediyoruz. Bu duydukların sadece bize değil bizim gibi kullanılan bir çok kişiye de söylenmiş, sözler verilmiş durumdadır. Dünya kapanmasına son bir hafta kalmış ve WhatsApp grubunda tartışmalar başlamıştır bile, hakkını helal etmeyenler mi dersin küsüp çıkanlar mı dersin her türden var. Bize hala dünya sonu için herhangi bir bilgi verilmemiştir. O gün, tartışmaların olduğu gün anladım ki dünyayı kapatacak kişiler belirlenmiş ve iş işten çoktan geçmiştir. Hiç üstelemedik ve ekibimizle Van helsing’in bir ümit
bizi Discord’a toplamasını bekledik, boşuna bekleyiş. Kapanmaya son 2 gün kala yine her zaman ki gibi kimseden ses seda yok ve Ben de Van Helsing’i yoklayayım dedim ve yazdım kendisine ne zaman toplanıyoruz yarın toplanalım yazdım ve kendisi de tamam dedi. Yarın oldu yine her zaman ki gibi ses seda yok kimseden ve yine her zaman ki gibi toplanmadık. Akşam son kez daha
yazayım dedim tabii bizde rahatız sıralama ilk 10’dayız bizimle emek veren dostlarımız varıyla yoğunla dünya bitti demeden hammadde atmaya devam etmiş ve bizlerin listede olmamızın onlar için yetip artacağını söylemekteler. Son kez tekrardan yazdım ne zaman toplanıyoruz, konuşuyoruz bize kesinlik ver artık(işkillenmeye başlamıştır artık)diye ve kendisinin cevabı yoğunluğu, yorgunluğu ve süre gelen yalanları oldu biz böyle anladık. Anlayacağınız Masada bize verilmeyen Hakkımızı vurarak aldık…

Gelelim Dünyanın kapandığı güne, dünya kapandı akşam saatlerinde yine grupta son güne kadar kandırılmış oyuncular, küsüp çıkanlar ve tabi ki de dünyayı kapatanların gruba hayırlı olsun mesajları... Artık iş işten geçmiş ve hakkımızı almak için savaşamadık bile… W58’de de bunlar için çok laf eden vardı söylediler, uyardılar defalarca kez inanmadık. Başımıza geldi anladık… Sizde sizin başınıza gelmesini beklemeyin diye biz buradayız. Söylüyoruz inanmayın, güvenmeyin. Geldik şimdi oradaki hıncımızı almaya içlerinde büyümemize izin verdiler sırttan vurmak nasılmış hissetsinler istedik, arkalarından bıçakladıklarının sesi olmak istedik. Anlayacağın güzel dostum Masada bize verilmeyen Hakkımızı vurarak aldık…

Daha nice yalanlar başta belirlenmiş sonu belli oyunlar…
Bu bahsettiklerimin hepsinin bire bir kanıtları var ve merak edenlere kanıtlayabilirim,Yalan söylendiğini söylerler sizi de kandırmaya çalışırlar kanmayın…

Şimdi senden empati yapmanı istiyorum dostum. Dünya başından sonuna kadar canla başla savaşıyorsun hak ediyorsun kapatmayı ve sonucunda bu olanlar oluyor, kandırılıyor. Sen ne yapardın?
Başta deseler kapatıcaklar belli söz verdik eşim dostum ona göre bil ya karşına al ya kabullen, işte bu can sıkıyor koyuyor…
Belki Yasal’a büyük bir zarar veririz belki de yenilir bu dünyadan çekilir gideriz.
Bu da sana olsun CESET-YASAL oyunun hakkını verir bizi masada yendiğiniz gibi sahada da yenebilmenizi bekleriz. Anlayağın verilebilecek en büyük zararı vereceğiz ve bu dünyayı da insanları kandırarak kapatmanıza izin vermeyeceğiz…

Bu bir oyun. Umarım oyunun gerektirdiği gibi savaşarak ya devam eder ya yok olursunuz masalarda bu oyunu kaybetme bu sözlerime dikkat et dostum

İyi oyunlar dileriz...

*KepçeciX*

Okçu
58 de en çok maden atan kişilerde 4. Kesimde savaşanlardada sıralamadaydım. Yaklaşık 15 k prede yaktım kapatma listesine girmek için bir kez dahi yazmadım. 20 kişinin kapatacsğı dünyada kapatmışım kapatmamışım hiç önemsemedim. Ama sizin yaptığınız gibide hiçbir dünyada listeye almadılar diye birini arkadan vurmadım. Seninki vura vura değil arkadan vurmak. Madem böyle skıntın var toplarsın ekibini verirsin savaş ilanını. Yenersin yada yenilirsin ama gerçekten oyunculuğunu gösterirdin.

Dünya Kapatmak Neden bu kadar önemli anlamıyorum. 5 klanın birleşmesinden ne bekliyodun yüzlerce oyuncu var.

Lord Oden

Acemi
Yaptigimiz hamleyle övünücek degiliz.
Yasal klaninida övücek durumda degilsin sen.
58 de yapilan terbiyezlikin cevabi bu. Masada dost gözüküp arkadan bir ton is ceviren insanlarin eseri bu.
@VaN HeLSiNG

HyperionX

Kılıç Ustası
Bu hareketinle kapatma listesine alınmamanda ne kadar haklı olduklarını kanıtlamışsın. Oyunu sadece kapatma olarak bakan klanda arkadaşlık, kardeşlik bağları önemli olmayan, senin gibi insanlar için iyi karar. Bide geçmiş o kadar vakit geçirdiğin adamları klandan çıkıp vurarak övünüyorsun
böyle düşünüyorsan 61'in başında karşılarına çıksaydın.

Sauron.*

Yasaklı
Bir sıkıntınız varsa zamanıda çözecektiniz bu zaman bunu yapmak büyük ayıp zaten karakterinizi belli etmişsiniz bu oyun kapatmak için değil dostluk arkadaşlık sohbet muhabbet için oynanıyor siz çok farklı gelmişsiniz.

Lord Oden

Acemi
Bizim kapatmayla alakali hicbir problemimiz yok.
Hep söyledik onlara kapatmayalim ama adil bir davranis sekli olsun.
Bunun aksini idaa edenler bunu kanitlarsa eyvallah.
adam olsalardi 58de bizde adam gibi karsilarina cikardik.

Dedigim gibi yaptigimiz hareketen övünmüyoruz, lakin arka planda yapilan sacma sapan planlarin eseri bu.

Kısasa kısas..

Napolyon2.0

Yasaklı
58 de en çok maden atan kişilerde 4. Kesimde savaşanlardada sıralamadaydım. Yaklaşık 15 k prede yaktım kapatma listesine girmek için bir kez dahi yazmadım. 20 kişinin kapatacsğı dünyada kapatmışım kapatmamışım hiç önemsemedim. Ama sizin yaptığınız gibide hiçbir dünyada listeye almadılar diye birini arkadan vurmadım. Seninki vura vura değil arkadan vurmak. Madem böyle skıntın var toplarsın ekibini verirsin savaş ilanını. Yenersin yada yenilirsin ama gerçekten oyunculuğunu gösterirdin.

Dünya Kapatmak Neden bu kadar önemli anlamıyorum. 5 klanın birleşmesinden ne bekliyodun yüzlerce oyuncu var.
sen girmek istemedin diye diğer emek verenlerde mi girmeyecek ne alakası var ?
adamlar sizi vuruyor helal olsun onlara dünyaya 2000 kişi pakt girdiniz size pek koymaz zaten

kakashi10

Milis

öv öv bitiremedin kendini Allah sahibine bağışlasın

Sadece kendi hakkımızın peşinde değiliz bir çok kişinin hakkı yenildi dünyayı kapatanların belkide 8-9 kişisi hakedip kapattı bizim zorumaza gidende bu oldu arkamızdan işler çevrildi yüzümüze de gülündü şimdi ise bizim nasıl arkamızdan iş çevirdilerse bizde aynı duyguyu onlara tattırdık amacımıza ulaştık.Hiç çıkıpta ya biz şöyle yaptık haksısız demiyorsunuz,öyle olsun siz hep haklı olun biz haksız oluruz . bilmeden yorumlar yapıyosunuz yapmayın lütfen

*Krallaza2*

Acemi
Yav boş kalabalık yaratan bir klandan başka bir şey değiller etrafında sizin gibi insanları dostluk kardeşlik givi kandırıp işlerini yaptırır sonra köylerinizi toplarlar sorsan oyuncu bunlar varsa aralarından 3 tane oyuncu girelim bir dünyaya 3v3 kafa kafaya tabii yerseeee

*Krallaza2*

Acemi
Hala mesaj çekiyorlar şunları vurun birbirine destek atın diye la siz nerdesiniz siz bırakın artık şu oyunu maşalarınızla oynamayı doymadınız mı ahahahah

*KepçeciX*

Okçu
öv öv bitiremedin kendini Allah sahibine bağışlasın

Sadece kendi hakkımızın peşinde değiliz bir çok kişinin hakkı yenildi dünyayı kapatanların belkide 8-9 kişisi hakedip kapattı bizim zorumaza gidende bu oldu arkamızdan işler çevrildi yüzümüze de gülündü şimdi ise bizim nasıl arkamızdan iş çevirdilerse bizde aynı duyguyu onlara tattırdık amacımıza ulaştık.Hiç çıkıpta ya biz şöyle yaptık haksısız demiyorsunuz,öyle olsun siz hep haklı olun biz haksız oluruz . bilmeden yorumlar yapıyosunuz yapmayın lütfen

YEK YASAL ZUHUR LOFA bir klan daha vardı şimdi unuttum. Herkese bir kontejyan verildimi herkes kendi ekibi içinde seçim yapmadı mı yaptı ? Aynı muhabbet yek ekibindede oldu yasaldada oldu. Ayrılanlar küsenler oldu

Ben yek ekibinde kapatmada adım varken çekiliş yapalım dedim belirli kişiler arasında (ham atan savaşanlar) kendim çıkmadım kabullendim.

Neyse oynayabildiğin kadar oynarsın. Çokda umurumda değil. İstersen herkesi topla. :))

Napolyon2.0

Yasaklı
şaka mısınız ya bi gidin şurdan :D
Yav boş kalabalık yaratan bir klandan başka bir şey değiller etrafında sizin gibi insanları dostluk kardeşlik givi kandırıp işlerini yaptırır sonra köylerinizi toplarlar sorsan oyuncu bunlar varsa aralarından 3 tane oyuncu girelim bir dünyaya 3v3 kafa kafaya tabii yerseeee
yeseydi 7 klan pakt girmezlerdi :DDDDD
deseydiniz bende gelirdim vurmaya ya tüh