59. Dünya Klişeleri

size faydası var mıydı vardı ona bak
Barzo ya kudrete veya x bir klana faydası olup olmamasi önemli değil. Bu savasi isteyen taraf cin klaniydi. Prensipleri geregi her w de kuzeye yürüdüğü gerekcesi ile eiboya savas acti.

Eger biz cin klani ile savasmak icin kitaya yerleşseydik dediklerin dogruydu. Ama oyle bisey olmadığı icin dediklerin eksik kaliyor.

W başında kuzey doguda 2 farkli pakt, guneyin tamami ise cartel-zt hariç tek paktti. He sab ile diablo ne kadar kendi arasinda savassa da sonucta guneyin kontrolu cin klanindaydi.

Bizim kitamizda ise cinin bize gelecegini bildigimiz için kuzeydeki klanlarla diplomasi yapip içimizdeki ve merkezimizdeki klanlara yürüme karari aldik.

Sanirim soylediklerimin aksi bir durum yoktu. O yüzden tum dunya cin klanini hedef alarak w ye başladi algisina gerek yok.

yegemen

Kılıç Ustası
Yanlışın var canım benim eibo savaş açtığında biz sirküler çektik jog a atılacak kamiler kesinlikle iptal edilmesin herkes hedefe atsın diye sonra da eiboya opumuzu yaptık zaten jog a atılan kamiler çok olmasa da yıkmaya yetti.

o kadar köyü siz eibo ile diplomasi yapana kadar toplayıp bitirebildi mi? hayır. ben köy sayılarından bahsettim okumadan atlama hemen.

yegemen

Kılıç Ustası
Barzo ya kudrete veya x bir klana faydası olup olmamasi önemli değil. Bu savasi isteyen taraf cin klaniydi. Prensipleri geregi her w de kuzeye yürüdüğü gerekcesi ile eiboya savas acti.

Eger biz cin klani ile savasmak icin kitaya yerleşseydik dediklerin dogruydu. Ama oyle bisey olmadığı icin dediklerin eksik kaliyor.

W başında kuzey doguda 2 farkli pakt, guneyin tamami ise cartel-zt hariç tek paktti. He sab ile diablo ne kadar kendi arasinda savassa da sonucta guneyin kontrolu cin klanindaydi.

Bizim kitamizda ise cinin bize gelecegini bildigimiz için kuzeydeki klanlarla diplomasi yapip içimizdeki ve merkezimizdeki klanlara yürüme karari aldik.

Sanirim soylediklerimin aksi bir durum yoktu. O yüzden tum dunya cin klanini hedef alarak w ye başladi algisina gerek yok.

dostum benim yazdığımla ne alakası var bu anlattıklarının? arkadaş köy sayısı olarak onlara dahil olmadığınızı yazmış bende açıklamasını yaptım.

Phaenarate Bae

Baltacı

emre kuzey batının teee yukarısındasın oyunun başında Kuzey dogudakı adamlar ile dip yapıyorsun kıtanı temizlemek için 40 Saatlik mis süresi olan dünyada ? dogru anladım veya dogru yazdın umarım :D

IVFCI

Milis
emre kuzey batının teee yukarısındasın oyunun başında Kuzey dogudakı adamlar ile dip yapıyorsun kıtanı temizlemek için 40 Saatlik mis süresi olan dünyada ? dogru anladım veya dogru yazdın umarım :D
Hayır o zaman kuzeyde kafkas-lofa ekibi vardı. Şu an bizimle beraber devam eden arkadaşlar yani. Kuzey doğu demedi Emre kuzey dedi :)

Hayir burcu orda kendi haritamin kuzeyinden bahsediyorum. Lofa, kasirga gibi klanlardan bahsediyorum. Yanlış anlamışsın yani :)

SungurAlp

Markiz
Bir sürü müttefik ekleyebilir tabi isteyenler, rakibinden korkanlar ve tek başlarına bir hiç olan ekipler için tek strateji budur :)