61. Dünya Haritası

• Konuyu başlatan Deleted User - 5521173
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Kral Bau

Kılıç Ustası
Şimdi herkesin klanına kimse karışamaz.Bırakın herkes istediği gibi oynasın relaxx. Kafa dağıtmak için oynuyoruz çok kasmayın :cool: Konuya da çok dahil olmak istemiyorum karışık bir konu sonra gelip bana kızmasınlar.Boşver sen bunu kimi satıyon yine onu söyle :p

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

LowQ

Yasaklı
Şimdi herkesin klanına kimse karışamaz.Bırakın herkes istediği gibi oynasın relaxx. Kafa dağıtmak için oynuyoruz çok kasmayın :cool: Konuya da çok dahil olmak istemiyorum karışık bir konu sonra gelip bana kızmasınlar.Boşver sen bunu kimi satıyon yine onu söyle :p
Gelseydin seni satcaktim sen gelmeyince arayışlara girdim kime vursam die :p

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Oyun içi şikayetleri destek sisteminden iletebilirsiniz.
" Bu ekiple savaşan oyuncuların ee madem"pre gücünüz var biz de böyle yaparız" edasıyla bu yaptığına göz yummanız bizi gerçekten çok yıpratıyor. "
Böyle bir uygulamamız olmadı ve olmayacak.

Tibelda

Emekli Görevli
Yorumlarınızı okudum, geri bildirimler için teşekkürler. Takım liderimiz konu ile ilgili olması gerekeni yazmış. Eğer genel olarak önerileriniz var ise ilgili bölümden konu açarak belirtebilirsiniz. Konu kilitlenmiştir. Konu dışı postlar kaldırıldıktan sonra yeniden açılacaktır.

O.K.D.

Okçu
La hani bu 61 e giriyordu herkes. Kimle konuşsam 61 e giriyordu çöp 3 5 klan girmiş gire gire :troll:

Napolyon2.0

Yasaklı
" Bu ekiple savaşan oyuncuların ee madem"pre gücünüz var biz de böyle yaparız" edasıyla bu yaptığına göz yummanız bizi gerçekten çok yıpratıyor. "
Ya niye postum kaldırıldı sadece barram obama nın resmini koymuştum

O.K.D.

Okçu
El yumruğu yemeyen kendininkini balyoz sanırmış.
Hadi ironi ne anlamıyorsun ona tamamım ( sondaki trol emojisinide anlamıyorsun). açıklamasınıda yapıyım sana
-biriyle ya da bir olayla alay..
-etkiyi artırmak için, bir şeyin tersini söyleyerek alay etme.

El yumruğu dedğin ne senin oyunculuğunsa 59 a bakınca bişi başaramadıgın belli burda başarılı olursun umarım.

-Crystalliz3-

Yasaklı
simdi sizi rahatsız eden merkezden barbar alınması mi hayır simdi merkeze değilde klanın arkasında olsaydi bu is bu kadar dillenecekmiydi kudret gel gel diye ağlamalarınız koy bloğu oluyor merkez Geliniyor iste:D
Eğer böyle barbar atma işini yapan kişiler varsa ve bizim oyuncularımız ise eline sağlık hepsinin...
Tutturmuşsun illegal illegal bu oynayan herkes bilir ki her klanda illegal işlere bulaşanlar var. Haritaya barbar atıyorlar vs atarlar sende at bunu yapmayan klan mı var aşağı yukarı her klan ihtiyacı olduğunda yapar.
Kendi cümleleri bizim uydurmamız değil, liste uzar gider böyle. Cezasız kalmanın verdiği özgüven ve yanlışı savunma örneği... Bu ucuz cümleleri tekrar kurdurtmamanız için destek ekibine elimizdeki delillerle yardımcı olmaya çalışıyor ve inanıyoruz. İyi çalışmalar.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.