57.Dünya Güncel Harita

Lv BraznaKK

Kılıç Ustası
Adam akıllı oynadım oyunumu baktım herkes çakallık peşinde ben de çektim gittim dünyadan ben sildim gittim ama Allah bilir hala benim bıraktığımdaki saldırı puanına erişememişsinizdir siz bi de yazanlardan birisi de daha düne kadar dostum dostum diye etrafımda dolaşıyor diğeri de düne kadar bizim çektiklerimiz bunlar bunlar diye bana dert yakınıyordu muhattap alacak kişi birşey diyemiyor sebebini de biliyor ancak konuşun beleş toplayın barbar toplayın en iyi yaptığınız o sizin dünya benim için bitti karakteri olanları da gördük karaktersizi de hiç bir klana lafım yok lafım şahsiyetsizlere

Sizinle hiç bi konuşmamız olduğunu hatırlamıyorum ? Tam olarak problem nedir üstte yazdığınız yazıyı üzerime alınmamıştım, bana yazmışsınız belliki. Eğer benimle bı sorunun varsa kafandaki herşeyi dök buraya problem neymiş bilelim.

focuss

Acemi
Adam akıllı oynadım oyunumu baktım herkes çakallık peşinde ben de çektim gittim dünyadan ben sildim gittim ama Allah bilir hala benim bıraktığımdaki saldırı puanına erişememişsinizdir siz bi de yazanlardan birisi de daha düne kadar dostum dostum diye etrafımda dolaşıyor diğeri de düne kadar bizim çektiklerimiz bunlar bunlar diye bana dert yakınıyordu muhattap alacak kişi birşey diyemiyor sebebini de biliyor ancak konuşun beleş toplayın barbar toplayın en iyi yaptığınız o sizin dünya benim için bitti karakteri olanları da gördük karaktersizi de hiç bir klana lafım yok lafım şahsiyetsizlere

:))))) senden sonra ben de nickimi HESAPSİLDİREN olarak değiştim kanka

Spektrum

Acemi
showmapywni.png

MAVİ - RÖLANTİ
SARI - İSYAN
BEYAZ - VEGAS

KIRMIZI - TUĞBEY

KÖY SAYILARI

TUĞRA - 10.629

RÖLANTİ - 10.549
VEGAS - 8.235

İSYAN - 6.517

Düzeltme yaptığımdan dolayı tekrardan paylaşıyorum, herkese iyi oyunlar dilerim. 28.08.2020 tarihi itibarıyla güncel harita, harita ve istatistikler için ilk 30 klan baz alınmıştır. Ayrıca klanda olmayan arkadaşlarında köy sayıları istatistiklere eklenmiştir.