57.Dünya Güncel Harita

Spektrum

Acemi
Herkese hayırlı bayramlar dilerim. Barış Modu öncesinde RÖLANTİ klanı TUĞRA klanına op yapmıştır. Op sonrası TUĞRA klanından 47 köy alınmıştır. İlk harita fethedilen köyleri göstermektedir. İkinci harita ise op sonrası değişen normal haritayı göstermektedir. (Mavi=RÖLANTİ)

Düşen Köyler.pngNormal Harita Savaş Bölgesi.png

Lv BraznaKK

Kılıç Ustası
Yıllardır şu oyunu oynuyorum 57 kadar sıkıntılı dünya görmedim. Ben her gece yatağıma uzanıp bugün neler olmuş diye haritayı ayrıntılı inceleyen her klanı belli renklere boyayıp oyuncu takibi yapan biriyim, sırf şu kale muhabbeti yüzünden kim nerede ne olmuş belli değil bugün 10 tane yeni klan boyuyorsun yarın hiçbiri kalmıyor :) bidaha Kaleli dünyaya giren ne olsun.

ReD-W

Milis
Can sıkıntısı geldim ama tat tuz yok ölü toprağı serpilmiş buralara ... Serdarsemih.

aslankilic

Yasaklı
Adam akıllı oynadım oyunumu baktım herkes çakallık peşinde ben de çektim gittim dünyadan ben sildim gittim ama Allah bilir hala benim bıraktığımdaki saldırı puanına erişememişsinizdir siz bi de yazanlardan birisi de daha düne kadar dostum dostum diye etrafımda dolaşıyor diğeri de düne kadar bizim çektiklerimiz bunlar bunlar diye bana dert yakınıyordu muhattap alacak kişi birşey diyemiyor sebebini de biliyor ancak konuşun beleş toplayın barbar toplayın en iyi yaptığınız o sizin dünya benim için bitti karakteri olanları da gördük karaktersizi de hiç bir klana lafım yok lafım şahsiyetsizlere

Lv Matestik

Kılıç Ustası
Adam akıllı oynadım oyunumu baktım herkes çakallık peşinde ben de çektim gittim dünyadan ben sildim gittim ama Allah bilir hala benim bıraktığımdaki saldırı puanına erişememişsinizdir siz bi de yazanlardan birisi de daha düne kadar dostum dostum diye etrafımda dolaşıyor diğeri de düne kadar bizim çektiklerimiz bunlar bunlar diye bana dert yakınıyordu muhattap alacak kişi birşey diyemiyor sebebini de biliyor ancak konuşun beleş toplayın barbar toplayın en iyi yaptığınız o sizin dünya benim için bitti karakteri olanları da gördük karaktersizi de hiç bir klana lafım yok lafım şahsiyetsizlere
Anladım o zaman onlar üstüne alınsın ne diyim :)