Basher vs -WD- Esl

DeletedUser72195

Ziyaretçi
Ben ESL klaninin bu raporlari yayinlayacagini zannetmistim de, nede olsa savunmalar onlardan geldi.
neyse :) birseyel saldirmis olan arkadaslarimi kutluyorum, iyi sav kestik.

DeletedUser72195

Ziyaretçi
Haklisin ya :) Esl klaniymis, o kadar git gel yapiyorsunuz ki normaldir, yanlis soylemem..ksuura bakma dostum :)

burçigin

Dük
Koçum sen kendi oyununu oyna Wd klanları senin ağzına alacağın bir klan değil . Sen farmville oynarken biz burada savaş veriyoruz bir de kalkmış eleştiriyor ☺

Koçum yakışmadı oraya, tanımadığın birine. Hocam desen daha iyi olurdu. Senin köylerini Basher a veya kehanete katıldığımda Müsade ederlerse ben toplayacağım inşallah ☺️ tabi o zamana kadar durursan.

Osmanbey06*

Hafif Atlı
Haklisin ya :) Esl klaniymis, o kadar git gel yapiyorsunuz ki normaldir, yanlis soylemem..ksuura bakma dostum :)

Yani 40 gündür savaşmayıp ilk günden beri savaşan wd ile kendini ordu bakımından anca denk görüyosun ki bizim destek atmamız dokunmuş :( İçin soğuyacaksa bizde savaş açalım wd'ye​

burçigin

Dük
Koçum yakışmadı oraya, tanımadığın birine. Hocam desen daha iyi olurdu. Senin köylerini Basher a veya kehanete katıldığımda Müsade ederlerse ben toplayacağım inşallah ☺ tabi o zamana kadar durursan.
Bu arada goygoyuna yazıyorum. Böyle sevdiğim insanlar var her 2 klanda da. Ancak böyle bir geçiş söz konusu değil. Zaten onlar kaybedecek (yönetimden ultimatom yedim, o yüzden böyle bir açıklama yaptım)

DeletedUser72195

Ziyaretçi
Yani 40 gündür savaşmayıp ilk günden beri savaşan wd ile kendini ordu bakımından anca denk görüyosun ki bizim destek atmamız dokunmuş :( İçin soğuyacaksa bizde savaş açalım wd'ye​

Dokundugu mu soyledim ? Sadece dusuncemi soyledim : )
Dusun 40 gundur savasmamis bir klanin, TAM mudahale oldugunda neler yapabilecegini :) (cok iyi biliyorsun da neyse)
Sahsimi taniyan, icimin sicakkanli oldugunu bilir zaten... Ic soguklugu sevmem dostum.

Canikkk

Yasaklı
Ya alperen boş yapıyorsun hakkaten size op vs yapılmadı neyin şovunu yapıyorsun? Wd klanı senin kadar konusmuyor
Seni enterese eden bir durum degil basketin ordu ve misi isterse 1 batla saldırır kimene

Osmanbey06*

Hafif Atlı
Bir de
Ya alperen boş yapıyorsun hakkaten size op vs yapılmadı neyin şovunu yapıyorsun? Wd klanı senin kadar konusmuyor
Seni enterese eden bir durum degil basketin ordu ve misi isterse 1 batla saldırır kimene

WD ESL ayrımı yok biz haritadan çıkamama korkusu ile müt yapmış değiliz birlikte girdik birlikte çıkarız, istersen bana da operasyon yapabilirsin beni "entrese"etmiyor dediğin gibi

Canikkk

Yasaklı
Yine boş yapıyorsun
Bir de

WD ESL ayrımı yok biz haritadan çıkamama korkusu ile müt yapmış değiliz birlikte girdik birlikte çıkarız, istersen bana da operasyon yapabilirsin beni "entrese"etmiyor dediğin gibi

Yine boş yapıyorsun söylediğin cümlenin bizim ile bir bağlantısı yok