Basher vs -WD- Esl

tunahan5566

Casus
Bu savaşımızda hayırlı olsun :) Dünyada bize savaş açmak isteyen başka klanlar da varsa savaş davetlerini atabilirler .

burçigin

Dük
Size pre kasıp sonra köy kasmaya gelen Troll klanı tam tersi Basher klanına köy kasmış. Güzel bir diplomatik hamle olmuş @beykoz61, çöp diplomat ☺️
Sabah köy alımlarına baktım. Basher gayet güzel Troll klanında köy kasan arkadaşları topluyor ☺️ @canikkk çok uzamadan biterse kanatlarının altına al beni de Zekeriya.

Canikkk

Baltacı
Bu savaşımızda hayırlı olsun :) Dünyada bize savaş açmak isteyen başka klanlar da varsa savaş davetlerini atabilirler .

Tuna18 inde söz verdiğimiz diplomasiyi 31 ine uzattık nötr yaptik hazirlanin diye Goktug sana yazdı sen sözünüz de bu kadar mı duruyorsunuz dedin özür dilerim dedim benim kabahatim söz verdiğimiz gibi olsun diye ay sonu olsunsaldırı gelmez dedim köy aldiniz pek önemli değil ama yakismadi

Herkese başarılar diliyorum kavgasiz gürültüsüz muhabbet ederek bir oyun oynayalim iyi olan kazansın

Canikkk

Baltacı
Size pre kasıp sonra köy kasmaya gelen Troll klanı tam tersi Basher klanına köy kasmış. Güzel bir diplomatik hamle olmuş @beykoz61, çöp diplomat ☺
Sabah köy alımlarına baktım. Basher gayet güzel Troll klanında köy kasan arkadaşları topluyor ☺ @canikkk çok uzamadan biterse kanatlarının altına al beni de Zekeriya.

Sizin tarafta kazanabilir kanka sen beni alırsın kanatlarının altına:)

tunahan5566

Casus
Tuna18 inde söz verdiğimiz diplomasiyi 31 ine uzattık nötr yaptik hazirlanin diye Goktug sana yazdı sen sözünüz de bu kadar mı duruyorsunuz dedin özür dilerim dedim benim kabahatim söz verdiğimiz gibi olsun diye ay sonu olsunsaldırı gelmez dedim köy aldiniz pek önemli değil ama yakismadi

Herkese başarılar diliyorum kavgasiz gürültüsüz muhabbet ederek bir oyun oynayalim iyi olan kazansın

O gün diplomasiyi nötre ben çekmedim Zekeriya abi kusura bakmayında Klanlarınızda diplomasiyi 0layıp bana burda kurala uymadın demeyin.

tunahan5566

Casus
Size pre kasıp sonra köy kasmaya gelen Troll klanı tam tersi Basher klanına köy kasmış. Güzel bir diplomatik hamle olmuş @beykoz61, çöp diplomat ☺️
Sabah köy alımlarına baktım. Basher gayet güzel Troll klanında köy kasan arkadaşları topluyor ☺️ @canikkk çok uzamadan biterse kanatlarının altına al beni de Zekeriya.

Kimden almışlar bilgisini buraya da atarsanız memnun olurum .

tunahan5566

Casus
Trollün içinde kendi ekibinden olmayan yani pre kasmayan fakat klanı oynuyormuş gibi göstermek için aldıkları oyuncular var .

Yoksa Trolldeki ekipten oynayan 1 oyuncudan köy almak kolay değildir .

Ordaki oyuncuların kimler olduğunu bu dünya iyi biliyor anlatmama gerek yok sanırım.

gok2oo

Mızrakçı
bana çıkışmana gerek varmıydı tuna, böyle mi tanışacaktık yahu :p

başarılar, her zamanki gibi sonuç ne olursa olsun muhabbetine buradayız