HORDE

• Konuyu başlatan Deleted User - 5527508
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.
savunma attık. savunma istedikleri köye kami bile gelmedi :) bizim sorunumuz değil yani. sav konusuna girecek olursak w başında dedikleri savunmanın 3'te 1'ini attılar. biz enayi miyiz bir taraftan reborn bir taraftan respawn vuruyor pre yakıcak ? savunma dışında koridorumuza girildi yine ses etmeyelim dedik. hani düşmanı sevindirmeyelim diye. adam hesap sile almış gitmiş alakasız bir şekilde bize bir açıklama bile yok. kimseye boş sallama yapmıyoruz. ben buraya horde hakkında eleştirimi yaptım gittim. sizin gibi çirkefler yazılan yazıları kişiselleştirdi. hep bi kendinizi gösterme çabası :) ip gibi dizileceksiniz böyle karşımda :)

Thor Odinson

Mızrakçı
savunma attık. savunma istedikleri köye kami bile gelmedi :) bizim sorunumuz değil yani. sav konusuna girecek olursak w başında dedikleri savunmanın 3'te 1'ini attılar. biz enayi miyiz bir taraftan reborn bir taraftan respawn vuruyor pre yakıcak ? savunma dışında koridorumuza girildi yine ses etmeyelim dedik. hani düşmanı sevindirmeyelim diye. adam hesap sile almış gitmiş alakasız bir şekilde bize bir açıklama bile yok. kimseye boş sallama yapmıyoruz. ben buraya horde hakkında eleştirimi yaptım gittim. sizin gibi çirkefler yazılan yazıları kişiselleştirdi. hep bi kendinizi gösterme çabası :) ip gibi dizileceksiniz böyle karşımda :)
Hahahaj sence benim kendimi gösterme gibi amacım var mı ? Bu başlığa gelip alta eklediğim mesajı atan sen değil misin ?burdaki mesaj direk benim oynadığım klanı ve arkadaşlarımı ilgilendiriyor buda bana cevap hakkı doğuruyor. Ha bundan sonra sana ve senin klanının oyuncularına cevap bile yazmayacağım yazsamda pek anlayabileceğini düşünmüyorum artık . Böyle sonunada mesajın cins cins cümleler kelimeler yazınca oyuncu sanıyorsun glb kendini Gerçi unutmuşum 3/4 köy kaybedip tek köyü tuttuk diye yıkık gibi video editleyip atanda sizdiniz

Eklentiler

• 1B851AE9-E61B-45AF-B748-6AD7CE500D25.jpeg
    1B851AE9-E61B-45AF-B748-6AD7CE500D25.jpeg
    611,9 KB · Görüntüleme: 27
Konuşmak için konuşma horde dagilinca çenen açılmış. Boş yapma keke, kaç kamin patladı kaç misin patladı seninde ? Tek köye klaniniz harcanıyordu. Oyuncu musun sen ? Konu oyunculuğa geldiyse kalk git masadan yazma bir daha buraya

hakki20

Kılıç Ustası
Konuşmak için konuşma horde dagilinca çenen açılmış. Boş yapma keke, kaç kamin patladı kaç misin patladı seninde ? Tek köye klaniniz harcanıyordu. Oyuncu musun sen ? Konu oyunculuğa geldiyse kalk git masadan yazma bir daha buraya
Hadi birader ağlamayı kes de köylerini biraz daha büyüt sıran gelince alırız tekrar :)

Thor Odinson

Mızrakçı
foruma 10 mesaj anca atmışımdır 2-3 ü dostlarım için geri kalanını da senle yıkık ekibine laf anlatmak için yazdım. Worldü biraz takip eden kimin daha iyi oyuncu olduğunu görebilir . diyorum ya siz gerçekten yıkıksınız size 1 tur biz vurduk da keşke vurmasaydık size asıl allah vurmuş olum haydi senin gibi adamla hiç bir şey konuşmam

Centurion*

Okçu
foruma 10 mesaj anca atmışımdır 2-3 ü dostlarım için geri kalanını da senle yıkık ekibine laf anlatmak için yazdım. Worldü biraz takip eden kimin daha iyi oyuncu olduğunu görebilir . diyorum ya siz gerçekten yıkıksınız size 1 tur biz vurduk da keşke vurmasaydık size asıl allah vurmuş olum haydi senin gibi adamla hiç bir şey konuşmam

Hahahahahha :D Tam olarak bu buna vuran vurmuş .d (acaba kim?)

Hadi oğlum ikile ;)

Deleted User - 848885525

Ziyaretçi
Evet beyler biz yokken 3 5 tane çapulcu türemiş 10wdir abi benimle oyna benimle oyna diye yalvardıgın adamlarla konuşmaların elimizde

2. sahadwa yakın bi abimdi hesabını çalmışsın nickini degişmişsin kulakların çınladımı birazcık

Deleted User - 848885525

Ziyaretçi
Rebornun 1 kaç ay sonra yiyecegi büyük truvayı burdan söylüyorum torunlarınıza anlatırsınız
sonra bana ben bilmiyordum aykut abi niye böyle yaptın diye gelme tamamı @Centurion* aslan keyifli seyirler

Game Ov3r

Kılıç Ustası
Hayır neye şaşıracağımı da bilemiyorum artık günlerce süren savaş sonunda rakibinin klanına dahil olanlara mı yoksa rakibini biz senin köyünü alamıyoruz gelin bize katılın diyenlere mi bilemiyorum gerçekten az mert olun da ya vurun sonuna kadar yada hesap silin gidin düşmanının klanına sığınmak nedir.

Deadpool

Casus
Hayır neye şaşıracağımı da bilemiyorum artık günlerce süren savaş sonunda rakibinin klanına dahil olanlara mı yoksa rakibini biz senin köyünü alamıyoruz gelin bize katılın diyenlere mi bilemiyorum gerçekten az mert olun da ya vurun sonuna kadar yada hesap silin gidin düşmanının klanına sığınmak nedir.
rebornun stratejisi rebornu ilgilendirir oyunda görelim sizi

Moonknıght

Ağır Atlı
Kazanırsak haysiyetle kaybedersek şerefle alt tarafı oyun kimseyi satıp yarı yolda bırakacak değiliz evelallah.

Alooo kimsenin haysiyeti şerefi size kalmadı.klanlarınızı savaşa tek tek savaş açtırarak davet ettirdik nerde iyi savaş.ayrıca siz değil miydiniz daha iki gün önce hem bize hemde farklı klanlara beraber hareket etmek için teklifte bulunan yada lafı oraya getiren ,noldu selam iletmişti arkadaşlar size ulaşmadı mı rebornun selamı

oyununuzu oynayın bugüne kadar zaten sessiz sessiz geldiniz öyle yada böyle geldik sizinle savaşıyoruz artık şu konu ne için açılmıştı nerelere geldi savaşa odaklanalım artık di mi
:)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.