w60 Mizah

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Centurion*

Okçu
birisi senin hakkında her dünyada üstüne koyuyor demişti :) görüyorum ki kendi üzerine koyduğun tek şey ortaokul seviyesinde ki ergence sözlerin. senelerin verdiği forum savaşı seni hala çocukça gösteriyor. yazdıklarımda akıl işi olmayan bişe yok. bi ara aynaya geç kendine bak ben ne yapıyorum de ? :)

Kim demişse sen yine anlamamışsın rakiplerini üst üste koyuyordur demiş olmasın namım yürüyor bee mutlu oldum tşk QRAL QATİLİ

Centurion*

Okçu
Gralın birazdan resmi gider :D bölgene geldik savaş ilanı açtık 5 günde dağıttık seni ve arkadaşlarını halen daha yazabiliyorsunuz hahahahaha ama yine söylüyorum hep söylücem köy büyütün güzel güzel siz gelmeseniz barbar alacaktık sayenizde güzel köyler alacağız <3

:D sen olmasan napardık.. sayende güzel köylerini topladık ekibim büyümüştü yine büyümeye devam ediyor neyse gral daha da büyüt sen geliyoruz yavaştan sıra sıra sen 2 kere yazdın buraya gral hadi kirletme gatili gral

ben olmasam ne yapardınız güzel soru :) ben global yedikten sonra 1 ay sürmedi koca klan dağaldı gitti :)

forumu kirleten sizsiniz biz değil ;) aslında senin elemanlar da da sıkıntı yok. direk olarak sen kirletiyorsun. bir zamanlar tıpkı sana forumda destek verdiğim gibi onlarda sana destek veriyor. tarih tekerrürden ibarettir. :)

dağılacaksınız ;)

Centurion*

Okçu
ben olmasam ne yapardınız güzel soru :) ben global yedikten sonra 1 ay sürmedi koca klan dağaldı gitti :)

forumu kirleten sizsiniz biz değil ;) aslında senin elemanlar da da sıkıntı yok. direk olarak sen kirletiyorsun. bir zamanlar tıpkı sana forumda destek verdiğim gibi onlarda sana destek veriyor. tarih tekerrürden ibarettir. :)

dağılacaksınız ;)

Kimse bana destek vermiyor ihtiyacım yok :) sen kimsin ki bana destek verdiğini söylüyorsun çapsız :) sen gruplarda küfür edip adamlara abi çektin özür diledin geçen :D az kendin ol

Durum
Konu yanıtlara kapalı.