w60 Mizah

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

KürGüy13.

Kılıç Ustası
Yahu @Centurion* sana etiket atıp şu resmi paylaşıyorum, ama şu cümlelerden hiç birini bile kurmaya cesaret edemiyorsun

Respawn'dan daha fazla köyümüz var!
Respawn'dan daha fazla kesim sayımız var!
Respawn'dan daha fazla üyemiz var!
Respawn'dan daha fazla savaştık!

Respawn'dan daha güçlüyüz!!!

Demeye "cesaret edemiyorsun" sen bunları demeye cesaret edemedikten sonra lider olsan ne yazar.. savaş kazansan ne yazar..
Cesaret edipte ben burdayım demedikten sonra arkanda yürüyecek adam bulamazsın.

cidden boş bi ergensin biliyosun demi, ne oyun etiğin var ne oyun ahlakın var üzülüyorum sana gerçekten şu forumdaki boşlarının yarısını oyuna harcasan gerçekten kayda değer bişeyler başarabilirdin.

@Napolyon2.0 ömer kardeşimiz 18 yaşında yeni bir genç..

bu yazımı tüm nosta reborn paşa kehanet esl wd valhala horde ve hatta diğer klanlar da okursa iyi olur..

başlangıçta ömer kimseye sataşmadan forumda sessiz sakin takılıyordu. ufak ufak kendi çapı halinde..

harita yapıyordu. seviyeli capsler yapıyordu. sohbet ediyordu.. 587 tepki puanı kastı kendisi. kısa bir sürede.. Yani bu çocuk sevilirken bir anda bu duruma nasıl geldi ?

forumların altına alaycı, hakaret içeren veya kimseyi kıracak bir cümle dahi kurmuyordu.

Lakin siz hepiniz kendinizi dev aynasında gördüğünüz için bu yeni kardeşimize karşı her zaman olduğunuz gibi alaycı bir şekilde yaklaştınız.

Sizin bu alaycı söylemleriniz karşısında o da hiç bir zaman çizgisini bozmayacak şekilde forumda takılmaya devam etti.

zaman zaman sizlerle dost olmak adına yaklaşmak istese dahi ittiniz. çünkü en başta bazı nickler(ben biliyorum o nickleri her dünya da aynı fiyaskolar) üzerinde algı oluşturdu ömerin. ve o şekilde de devam etti.

Bir süre sonra bu genç kardeşimiz artık kendini aşarak diğer dünya klanlarının diplomasilerine bile burnunu sokacak eylemlerde bulundu..

bu davranışı kendisine zarar verdiği için birkaç kez uyalarımıza rağmen bugün de devam etmesi halinde foruma girişi tamamen kısıtlanmıştır. Bir süre forumda napolyon nickini göremeyeceksiniz.

Forumda takılırken edinmiş olduğu dostluklarla da özelden devam edecek kendisi..

Son olarak gelelim size..

Hepiniz çok dürüst, çok efendi, çok adam gibi adamlarsınız.

Hepiniz sütten çıkmış ak kaşıksınız.

@Napolyon2.0 başlığı kitlet kardeşim.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.