G.R.A.M

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Kolay gelsin hocam hayırlı olsun:) Klanların adlarını da yazsaydınız bilmeyen için daha iyi olurdu sanki

Khaos X

Okçu
HER KITANIN

Klanın her kıtadaki Rün Köylerinin 70% kadarını ele geçirdiğinde, onları 14 gün elinizde tutmalısınız. Ancak ondan sonra dünyanın kazananı olabilirsiniz!

her kıtadan bahsediyorum ufak gördügünüz yan kıtalar bile buna dahil ..yani kapatmayı cooook isteyen klan gidip ufak bir kıtaya bile girmek isteyecek

niddaayiz

Kılıç Ustası
Marj, rö, arma vb savaş halinde oldugumuz ne kadar klan varsa gram olmuşlar.

arma klanı asırı multi izlenimi veriyordu bu sekilde daha bir klana benzemişler. güzel strateji artık kendi klanlarını desteklemiş oluyorlar

kılıcınız kör olsun:)

Onur.DGN*

Kılıç Ustası
Ben anlatayım şimdi Pro lar ben buraya yazdıkça özelden bana gayacak .)
Belki klandan bile atıldık şu an :D Ama şuraya tutarda elin ki ile gerdek yaşayanlar yokmu size iki çift laf etmek daha makbul geliyor .)
Kan klanı dediler jog dediler bi baktık vurdukça hafta sonuna dayandılar Cuma oldular
Cuma günü op yapmaya kalktılar Cuma namaz saati gelmedi sustular
Yav bırakın bu işleri nasıl başladınız sa öyle gidin kendine hayrı olmayan 4 klan bi araya gelse kime hayrı olur
Bana niye çamur atıyorsun Burak abiyle bu konuyu biz konuştuk haberi var. Kan ekibi zaten bizim ekibimiz World başında dedik . Öz güven güzel birşey Cidden :)

Onur.DGN*

Kılıç Ustası
Marj, rö, arma vb savaş halinde oldugumuz ne kadar klan varsa gram olmuşlar.

arma klanı asırı multi izlenimi veriyordu bu sekilde daha bir klana benzemişler. güzel strateji artık kendi klanlarını desteklemiş oluyorlar

kılıcınız kör olsun:)
Bu World Erhan bela birde de ben :) ikimiz fazlayız ya Erhan ya ben :)