G.R.A.M

niddaayiz

Kılıç Ustası
ne olacak bu tork un hali :)

erhan güzel strateji yapmış. burada borç veren tefeci modunda. savunma atarak tüm klanları kendine bagladı. borç alan emirde alır. erhan seytana papucunu ters giydirirsin. ayakta alkışlıyorum.

DeletedUser67841

Ziyaretçi
Hayırlı olsun yeni klanınız

erhan güzel strateji yapmış. burada borç veren tefeci modunda. savunma atarak tüm klanları kendine bagladı. borç alan emirde alır. erhan seytana papucunu ters giydirirsin. ayakta alkışlıyorum.

Küçük kelime oyunları yaparak sözde birleşen diğer klanlara 'emir alan' yakıştırması yapmak çok mantıklı mı bilmiyorum. Sen de koca(!) paşa klanı olarak emir veren pozisyonda hissediyorsundur ama nostra tarafından ne kadar ciddiye alınıyorsun tartışabiliriz :)

Khaos X

Okçu

alıntı

Teşekkür ederim fakat sizde dünya başı kendi başlığınızda kendi arkadaşlarınızla günlerce kavga edip düşmanmışsınız gibi gösterdiniz. . Aynı kıtada başladıktan sonra mary klanındaki arkadaşlarınız o klanı bırakıp sizin klana geçtikten sonra forum bu da bizim stratejimiz diyerek kurnazlığın dibine vurdunuz. Onlar unutuldumu sanıyorsun. Stratejiyi sizden ögrenecek değiliz.

niddaayiz

Kılıç Ustası
abi dedigine bakmayın ben bunu tanımıyorum. erhanın multisi olabilir. yeni bir propaganda sekli olabilir. söz konusu erhan sa gerisi teferruattır.
bizim gram la mıram la işimiz olmaz. bizim tayfa okka kullanıyor.