Kan Uykusu vs Prorespawn

Mönch*

Yasaklı
Edoq1YKWkAA21lv

ZuzuX

Kılıç Ustası
22 kişi bir köye saldırmış Allahım yanlış mı görüyorum acaba 22 kişi bir köy hepsi de patlamış. Prorespawn tecrübeli bir ekip diye duymuştum böyle bir hataya nasıl düşmüşler. Umarım savaşın görmediğimiz raporları vardır prorespawnın elinde

burçigin

Dük
22 kişi bir köye saldırmış Allahım yanlış mı görüyorum acaba 22 kişi bir köy hepsi de patlamış. Prorespawn tecrübeli bir ekip diye duymuştum böyle bir hataya nasıl düşmüşler. Umarım savaşın görmediğimiz raporları vardır prorespawnın elinde
Bir de 17 saat mesafeye mis.

myw**

Dük
Mis atan arkadaşın köyü ile saldırı alan arkadaşın köyü arasında muhtemelen 14 15 saatlik mis mesafesi var.Bu sürede köye savunma bulmaları çok zor olmamıştır. Bu mesafeden o köye saldırma fikri kimden çıktı . Keşke buraya gelip bizlere açıklasa ...Gerçekten nasıl bir kafa yapısıyla bunu planladı merak ettim .Yazık olmuş

Deleted User - 848885525

Ziyaretçi
İki tarafada başarılar beyler altın kapılar kan oldu

DestroyerMikail

Kılıç Ustası
Operasyonu mikail'in yaptığı düşüncesi;

ÇIK AKLIMDANNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN.

:) Benim de Aklıma bu başlığa girince mutlaka birileri bunu yazar diye gelmişti ki yazmışlar :) O Ben değildim. Benim yaptığımda köy sayıları falan fazlaydı yahu.

Tam 10 Dünya geçmiş Hala unutmamışsınız :) Öyle de bir operasyondu :)

DestroyerMikail

Kılıç Ustası
Bu arada Kan-Jog-Yamyamlar klanını Savunmalarından ötürü Tebrik ederiz. :) Keyifli olacak harita, Başta sıkıcı olacağını düşünmüş olabiliriz.

Came Back Fix*

Mızrakçı
+Pro 1 : Hadi bugün kan uykusuna saldıralım
-Pro 2 : Olur köyleri seçelim
+Pro 3: Gerek ben seçtim tek köye giricez
-Pro 4: Neden?
+Pro 5: Adamı savunmada 1. yapalım bizde kami patlatır tekrar asker basarız
-Pro 6: 10 küsür saate miste atalım o zaman o kadar emeği çöpe missiz göndermeyelim.

1 tehliqeli64
367085_thumb
KAN
81.176

Tebrikler iki klana da ancak ya rakip küçük görülmüş,ya da opu planlayan arkadaş fazlaca amatörce davranmış.Üçüncü bir seçenek gelmiyor aklıma