REBORN vs KOLPAÇİNO

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Centurion*

Okçu
Yagma attıgım adamı niye klandan attın ulaaaa

Klandan birini atarken sana mı soracağım :) ? Pasifti attım sorun mu var ? Sıra sana da gelecek acele etme :) sıra sıra sıranı bekle sizi kim oyuncu yaptı bu kadar ilginç :) Büyüğün konuşuyor :) Buradan mesaj yazacağınıza tüm klanlarınızı savaşa dahil edin :)) Ama bu gidişle dahil etmeden hesap sil yapacak gibisiniz..

ToraManyak

Acemi
Edep çerçevesinde savaşalım isterim.
Bugün epey ordusunu harcadığım deadlife2003 arkadaş ile özelden az biraz muhabbetimiz oldu, gayet saygı çerçevesinde.
Bu bir oyun, ve biz bu oyundan keyif aldığımız sürece oynuyoruz. Keyif almadığımız zaman koyarız noktayı gideriz. Bu kadar basit bişey için ne tartışmaya değer, ne de kalp kırmaya.

Gelelim Yusuf konusuna;
Evet Yusuf kardeşimin ricası ile geldim 60. dünyaya. Ama kimse kimseye bağlı değil. Biri bırakıp gidiyor diye oyunu bırakmak zorunda değil kimse. Yukarıdaki satırlarda da dediğim gibi herkes keyif aldığı kadar oynamalı. Keyif almıyorsa hesap sil yaparsın olur biter. Ki yapmışlığımda çok vardır. Yani diyeceğim o ki; Yusuf kardeşimiz çağırdı geldik, kaçtığında boynu bükük kalacak değiliz. Yusuf kardeşimiz buradayken verdiği emekle bizi mutlu ediyorsa, gittiğinde de üzer elbette. Ama o kadar. Keyif almadığı oyunu neden oynasın? Kimseye kızmam bu konuda.

Bütün kolpa klanı oyuncularına sevgi ve saygılarımla.

Deleted User - 848885525

Ziyaretçi
Klandan birini atarken sana mı soracağım :) ? Pasifti attım sorun mu var ? Sıra sana da gelecek acele etme :) sıra sıra sıranı bekle sizi kim oyuncu yaptı bu kadar ilginç :) Büyüğün konuşuyor :) Buradan mesaj yazacağınıza tüm klanlarınızı savaşa dahil edin :)) Ama bu gidişle dahil etmeden hesap sil yapacak gibisiniz..
Sen benim köyümü al sana 5 k pre transferi yapacagım :) forumda mesajım duruyor olucak reborn klanı bitince görüşelim :D

Rakro.31

Okçu
Kolpa çok fazla dayanamaz gibi görünüyor :) klanın yarısı tarla olmuş Reborne yağma veriyor yerinizde olsam atıp yağmalardım düşman yağmalayacağına siz yağmalayın :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.